انهدام تعدادي شبكه سازمان ‌يافته ضد ديني و ضد فرهنگي

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2371
تاریخ عضویت: شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۷, ۱۱:۰۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 6261 بار
سپاس‌های دریافتی: 11083 بار

انهدام تعدادي شبكه سازمان ‌يافته ضد ديني و ضد فرهنگي

پست توسط yasermym »

   [COLOR=#000080] [COLOR=#262626]توسط نيروهاي اطلاعاتي سپاه پاسداران صورت گرفت؛   [COLOR=#0c0c0c]انهدام تعدادي شبكه سازمان ‌يافته ضد ديني و ضد فرهنگي خبرگزاري فارس: نيروهاي اطلاعاتي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در يك سلسله عمليات پيچيده فني ـ اطلاعاتي، تعدادي از شبكه‌هاي سازمان‌يافته ضد ديني، ضد فرهنگي و ضد ارزش‌هاي انقلاب اسلامي را منهدم كردند.   تصویر    گزارش خبرگزاري فارس به نقل از مركز بررسي جرائم سازمان يافته دايره جرايم سايبري، با تلاش شبانه روزي نيروهاي اطلاعاتي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، تعدادي از شبكه‌هاي سازمان يافته ضد ديني و ضد "امنيت، فرهنگ و عفت عمومي " كه به زبان فارسي در اينترنت فعاليت مي‌كردند، شناسايي و در يك سلسله عمليات پيچيده فني ـ اطلاعاتي منهدم شدند.

بر پايه اين گزارش و بر اساس مستندات بدست آمده و اعترافات صريح عوامل اصلي شبكه‌ها كه مورد حمايت سرويس‌هاي امنيتي كشور‌هاي بيگانه قرار داشته‌اند، اين افراد با طراحي و تشكيل شبكه‌هاي پيچيده و به قصد پيشبرد اهداف دشمن در قسمتي از پروژه براندازي نرم، اقدام به راه‌اندازي تعدادي سايت ضد ديني، مستهجن و ضد انقلابي كرده و با ترفندهايي افراد فعال در اين عرصه را شناسايي و با برقراري ارتباط به پشتيباني فني و مالي، خط دهي و هدايت آنان مي‌پرداخته‌اند.

بنابر اين گزارش، در اطلاعيه‌اي كه به همين مناسبت از سوي مركز بررسي جرائم سازمان يافته دايره جرايم سايبري صادر شده، آمده است: به اطلاع ملت شريف و انقلابي ايران اسلامي مي‌رساند، با عنايات خداوند متعال و توجهات خاصه حضرت وليعصر عجل الله فرجه و تلاش شبانه روزي نيروهاي اطلاعاتي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، تعدادي از شبكه‌هاي سازمان يافته ضد ديني و ضد "امنيت، فرهنگ و عفت عمومي " كه به زبان فارسي در اينترنت فعاليت مي‌كردند شناسايي و در يك سلسله عمليات پيچيده فني ـ اطلاعاتي منهدم شدند.

بنابر اين گزارش، پيگيري پروژه‌هاي شومي با اهداف اهانت و تقدس‌زدايي از اعتقادات مذهبي، توهين به قرآن كريم و معصومين عليهم‌السلام، ترويج انواع انحرافات بسيار عميق اخلاقي فردي و خانوادگي، تبليغ براي قاچاق دختران ايراني، شكستن حريم خصوصي افراد، فيلمبرداري مخفيانه و ترغيب كاربران ايراني اينترنت به توليد محتواي مستهجن و ضد ديني از جمله فعاليت‌هاي اين شبكه‌هاي سازمان يافته بوده است كه بحمدالله با انجام عمليات رهگيري و شناسايي فني و اطلاعاتي، عناصر اصلي و فعال در اين شبكه‌ها كه تعدادي از آنها در خارج از كشور سكونت داشته‌اند، شناسايي، بازداشت و تحويل مقامات قضايي شدند.

اطلاعات تكميلي در خصوص اهداف، نحوه فعاليت و افشاي حمايت‌هاي صورت گرفته از اين شبكه‌هاي سازمان يافته در اطلاعيه‌هاي بعدي و از طريق رسانه‌هاي عمومي به اطلاع ملت بيدار و نستوه ايران خواهد رسيد.   
[External Link Removed for Guests]     
دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

تصویر

 [FONT=tahoma, Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][COLOR=#444444]==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
[External Link Removed for Guests]
==================================    
Major II
Major II
پست: 179
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۶, ۸:۰۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 428 بار
سپاس‌های دریافتی: 467 بار

Re: انهدام تعدادي شبكه سازمان ‌يافته ضد ديني و ضد فرهنگي

پست توسط kaveh606 »

مگر تشکیل وزارت اطلاعات برای نظم دادن به فعالیت های اطلاعاتی وجلو گیری از موازی کاری در زمینه اطلاعاتی نبود این دومین خبری است که امسال به طور رسمی درباره فعالیت اطلاعاتی سپاه اعلام میشه آیا دوباره تغییری در سیستم به وجود امده؟ واینکه دخالت یک نهاد نظامی در امور اطلاعاتی چه بازتابی رو میتونه داشته باشه
Moderator
Moderator
پست: 2646
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶, ۷:۴۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 22547 بار
سپاس‌های دریافتی: 14742 بار

Re: انهدام تعدادي شبكه سازمان ‌يافته ضد ديني و ضد فرهنگي

پست توسط Shahbaz »

علاوه بر وزارت اطلاعات (واجا) نیروهای مسلح هم برای خود یک یگان اطلاعاتی دارد که بانام حفاظت اطلاعات شناخته می شود
که البته در قدیم ضد اطلاعات خوانده میشد
مسولیت این واحدها حفاظت و کشف مسائل ضد امنیتی در نیروهای مسلح است

البته حفاظت ارتش کمتر در بیرون از نیرو حضور پیدا میکنه
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=times new roman,times]     [FONT=Times New Roman,serif]   [FONT=Times New Roman,serif]    امام خمینی (ره ) :
اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .  
           
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 756
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷, ۱۰:۲۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 559 بار
سپاس‌های دریافتی: 3796 بار

Re: انهدام تعدادي شبكه سازمان ‌يافته ضد ديني و ضد فرهنگي

پست توسط Morteza313 »

يكي از شعار هاي محسن رضايي در انتخابات تغيير نظام اطلاعاتي كشور بود ،

و اين حرف بي حساب كتاب نبود ، دليل هم داشت كه شايد جاي گفتنش نباشه.

بعله گويا اتفاق افتاده و مجمع تشخيص هم طرحش رو داده ، اما قطعا اعلام نمي شه .
ان الارض یرثها عبادی الصالحون ......
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 756
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷, ۱۰:۲۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 559 بار
سپاس‌های دریافتی: 3796 بار

Re: انهدام تعدادي شبكه سازمان ‌يافته ضد ديني و ضد فرهنگي

پست توسط Morteza313 »

خيلي دوستانه ميگم ،

دوستان عزيز

سرپرستان عزيز سنترال اي ام اف ف ميليتاري و جاهاي تخصصي ديگه


اون از قضيه اون دونفر جاسوس بر اندازي نرم كه پارسال دستگير شدند

اين هم از اخبار چند وقت اخير

ظرف 2 ماه فكر كنم سه تا خبر از براندازي نرم بود!


مواظب انجمن ها باشيد،


گويا سازمانهاي اطلاعاتي از اين بحثها و تحركات و صحبتها چيزهايي ديدن و ضرباتي خوردن كه اينطور قاطع بر خورد مي كنن ،

حداقل تا چند وقت سعي كنيد شما طرف اين بر خورد ها نباشيد!
ان الارض یرثها عبادی الصالحون ......
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2371
تاریخ عضویت: شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۷, ۱۱:۰۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 6261 بار
سپاس‌های دریافتی: 11083 بار

Re: انهدام تعدادي شبكه سازمان ‌يافته ضد ديني و ضد فرهنگي

پست توسط yasermym »

 گزارشي از انهدام بزرگترين شبكه فساد اينترنتي در كشور   
خبرگزاري فارس: نيروهاي اطلاعاتي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در يك سلسله عمليات پيچيده فني ـ اطلاعاتي، تعدادي از شبكه‌هاي سازمان‌يافته ضد ديني، ضد فرهنگي و ضد ارزش‌هاي انقلاب اسلامي را منهدم كردند.  
 تصویر 

به گزارش خبرگزاري فارس، بر اساس مستندات بدست آمده و اعترافات صريح عوامل اصلي شبكه‌ها كه مورد حمايت سرويس‌هاي امنيتي كشور‌هاي بيگانه قرار داشته‌اند، اين افراد با طراحي و تشكيل شبكه‌هاي پيچيده و به قصد پيشبرد اهداف دشمن در قسمتي از پروژه براندازي نرم، اقدام به راه‌اندازي تعدادي سايت ضد ديني، مستهجن و ضد انقلابي كرده و با ترفندهايي افراد فعال در اين عرصه را شناسايي و با برقراري ارتباط به پشتيباني فني و مالي، خط دهي و هدايت آنان مي‌پرداخته‌اند.
در اطلاعيه‌اي كه به همين مناسبت از سوي مركز بررسي جرائم سازمان يافته دايره جرايم سايبري صادر شده، آمده است: به اطلاع ملت شريف و انقلابي ايران اسلامي مي‌رساند، با عنايات خداوند متعال و توجهات خاصه حضرت وليعصر عجل الله فرجه و تلاش شبانه روزي نيروهاي اطلاعاتي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، تعدادي از شبكه‌هاي سازمان يافته ضد ديني و ضد "امنيت، فرهنگ و عفت عمومي " كه به زبان فارسي در اينترنت فعاليت مي‌كردند شناسايي و در يك سلسله عمليات پيچيده فني ـ اطلاعاتي منهدم شدند.
پيگيري پروژه‌هاي شومي با اهداف اهانت و تقدس‌زدايي از اعتقادات مذهبي، توهين به قرآن كريم و معصومين عليهم‌السلام، ترويج انواع انحرافات بسيار عميق اخلاقي فردي و خانوادگي، تبليغ براي قاچاق دختران ايراني، شكستن حريم خصوصي افراد، فيلمبرداري مخفيانه و ترغيب كاربران ايراني اينترنت به توليد محتواي مستهجن و ضد ديني از جمله فعاليت‌هاي اين شبكه‌هاي سازمان يافته بوده است كه بحمدالله با انجام عمليات رهگيري و شناسايي فني و اطلاعاتي، عناصر اصلي و فعال در اين شبكه‌ها كه تعدادي از آنها در خارج از كشور سكونت داشته‌اند، شناسايي، بازداشت و تحويل مقامات قضايي شدند.
در اين رابطه اطلاعاتي به شرح زير درباره متهمان و مديران اين شبكه‌ها به دست آمده است .
لازم به ذكر است اطلاعات تكميلي اين گزارش در سايت ويژه خبرگزاري فارس قرار دارد.

و ـ الف، با نام مستعار آريا دانشكار مدير بزرگترين مجموعه از سايت‌هاي مستهجن فارسي‌ زبان در اينترنت مي‌باشد كه نقش بسيار مهمي در توليد و ارائه محتواي مستهجن فارسي‌زبان (فيلم، عكس، داستان و...) و هدايت كاربران به سوي محتواي مستهجن ايراني و خارجي ديگر سايت‌ها و محتواي ضد ديني و ضد انقلابي دارد.
نامبرده از سال 82 با راه‌اندازي سايت و گروه .... در اينترنت آغاز به كار نموده است و با دريافت خدمات فني از شركت آمريكايي .... به قيمت بسيار ناچيز اقدام به طراحي و اجراي يك حركت سازمان‌يافته براي شناسايي فعالان و توليدكنندگان محتواي ضدديني، ضداخلاقي و ضدامنيتي در اينترنت، انسجام و پشتيباني فني آنها به طور رايگان نموده است.
ثبت دومين، اختصاص هاستينگ، طراحي و نصب نرم‌افزارهاي مربوط به وب ‌سايت‌ها و... پشتيباني فني و مالي سايت‌هايي همچون نوشته‌هاي يك مرد آزاد (ضدديني) شازده (ضداخلاقي و ضدديني)، احمد باطبي (ضدامنيتي)، سفيدبرفي (ضداخلاقي)، آيلار (ضداخلاقي) و اعلام آمادگي به جهت پشتيباني فني و راه‌اندازي سايت براي يك مجله الكترونيكي مستهجن ايراني و تأمين دومين‌هاي خاص براي سايت‌هاي مستهجن ايراني، نقش بسزايي در ترويج بي‌بندو باري‌هاي مجازي به زبان فارسي و تمسخر و هتاكي نسبت به اصول اعتقادات اسلامي و انقلاب اسلامي ايران و فعاليت دشمنان انقلاب اسلامي داشته است.

آريا دانشكار علاوه بر ارائه خدمات و پشتيباني رايگان به سايت‌هاي مذكور آن هم به دليل آنچه كه آن را «حمايت از جريان آزاد اطلاعات و دسترسي آزاد مردم ايران به مسائل آموزشي سكسي به زبان فارسي و در دسترس قرار دادن آن مطالب براي علاقه‌مندان به زبان فارسي و حق آزادي بيان حتي در مسائل سياسي و سكسي» مي‌نامد، نقش مهمي درجذب و اختفاء هويت و اطلاعات مديران سايت‌هاي ضدديني، ضداخلاقي و ضدامنيتي داشته و سلامت امنيتي آنان را تضمين نموده است به صورتي كه براي افراد فعال در زمينه‌هاي ضدديني، ضدامنيتي و ضداخلاقي مي‌نويسد « ما براي كارتان ارزش قائل هستيم و دليل اصلي ساپورت ما همين است. مطمئن باشيد كه از سايت شما هيچ كجا به دليل مسائل امنيتي نام برده نخواهد شد.»
موارد ذكر شده خودگواه اجراي يك سناريوي از پيش طراحي شده و سازمان يافته از سوي نامبرده با حمايت و پشتيباني فني شركت دريم‌هاست آمريكا و پشتيباني مالي شركت گوگل و شركت‌هاي تبليغات اينترنتي مي‌باشد.

برپايه اين گزارش؛ راه‌ندازي تعداد41 سايت با محتواي مستهجن، مبتذل، لينك به سايت‌هاي ضدانقلابي، ضد ديني و ضد اخلاقي؛ ايجاد بستر و فضاسازي براي ميزباني سايت‌هاي مستهجن، مبتذل، ضدديني و ضدامنيتي در شركت .... (لازم به ذكر است كه شركت .... پشتيبان و ميزبان اكثر سايت‌هاي مستهجن، ضدديني، ضدامنيتي و اپوزيسيون ايراني مي‌باشد كه در كشور آمريكا فعاليت دارد.) پنل مديريتي نامبرده در اين شركت حاوي83 دومين و 5 ساب دومين، 5/752 گيگا بايت فضا (هاست) بعلاوه 2 گيگا بايت فضاي اضافي در هفته، 9960 گيگا بايت پهناي باند بعلاوه 40 گيگا بايت اضافه در هفته، اكانت ايميل نامحدود كه متهم تا بحال 109 صندوق پست الكترونيكي در آن ايجاد كرده است، اكانت FTP نامحدود كه متهم تاكنون 30 يوزر در آن ايجادكرده است و... مي‌باشد؛ حمايت و پشتيباني فني و مالي (ثبت دومين و ميزباني) از سايت ضدديني نوشته‌هاي يك مرد آزاد مربوط به برادر متهم؛ حمايت و پشتيباني فني و مالي (ثبت دومين و ميزباني) از 4 سايت احمد باطبي، مجرم امنيتي فراري از طريق ارتباط مستقيم در اينترنت با وي و همكاري در طراحي سايت‌هاي نامبرده، قرار دادن لوگوي سايت وي در ديگر سايت‌ها و تبليغ آن در اينترنت، ارتباط با سرورهاي مورد نظر به جهت انجام امور مربوط به اين سايت‌ها، نصب نرم افزارهاي مربوط به كنترل سايت و ...
لازم به ذكر است كه متهم با علم به اين موضوع كه احمد باطبي يك مجرم امنيتي فراري مي‌باشد اقدام به ثبت دومين، اختصاص هاستينگ و اختصاص صندوق پست الكترونيكي و پشتيباني فني و مالي از سايت‌هاي وي نموده است؛ حمايت و پشتيباني فني و مالي (ثبت دومين و ميزباني سايت و تبليغ) از سايت مستهجن سرخ و سفيد و ايجاد دومين‌هاي آينه براي عبور از ف_ * ل*_ ت ر؛اعلام آمادگي براي حمايت و پشتيباني فني و مالي از يك مجله الكترونيكي مستهجن ايراني با عنوان دسترسي آزاد مردم ايران به مسائل آموزشي سكسي به زبان فارسي و در دسترس قرار دادن مطالب همجنسگرايانه براي علاقمندان اين مطالب به زبان فارسي؛ ارائه داستان‌هاي مستهجن با مضامين ضدديني و ضد انقلابي در يكي از سايت‌هاي مستهجن، ضد ديني و ضد انقلابي؛ اهانت به امام خميني(ره)، مقام معظم رهبري و مسئولين نظام از طريق قرار دادن تصاوير دستكاري شده و توهين‌آميز در سايت‌هاي خود؛ قرار دادن كليپ ضدانقلابي داستان انقلاب با محتواي اهانت به امام راحل، رهبر انقلاب و دكتر محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور در اينترنت؛ لينك به سايت ضداسلامي .... با عنوان بياييد با خرافات و جهل مبارزه كنيم و همزمان با سال نو نو شويم، مبارزه با خرافات و جهل و قرار دادن لوگوي آن در سايت‌هاي خود؛ قرار دادن آگهي فروش دختران كم سن و سال ايراني؛ ثبت و فروش دومين به سايت‌هاي مستهجن ايراني همچون شهوت‌سرا؛ توليد و انتشار اولين كتاب‌هاي داستان‌هاي سكسي به زبان فارسي در اينترنت شامل دو كتاب بالغ بر600 صفحه داستان مستهجن به زبان فارسي در موضوعات مختلفي چون همجنس بازي، روابط نامشروع با محارم و...؛ ايجاد بستر براي اشاعه فحشاء در جامعه از طريق راه‌اندازي سايت‌هاي دوست‌يابي مستهجن به زبان فارسي؛ راه‌اندازي دو گروه مستهجن در سايت ياهو كه محلي براي ارسال مطالب مستهجن فارسي و ارسال خبرنامه‌هاي سايت‌هاي مستهجن نامبرده مي‌باشد؛ تبادل لينك و لوگو با ديگر سايت‌هاي مستهجن ايراني به جهت هدايت ترافيك كاربران ايراني به اين سايت‌ها و معرفي كردن سايت‌هاي مستهجن ايراني به فارسي‌زبانان و ايجاد ف_ * ل*_ ت ر و آدرس‌هاي آينه براي ورود به سايت‌هاي مستهجن ف_ * ل*_ ت ر شده به جهت سهولت كاربران براي ورود به اين سايت ها؛ايجاد دومين شماره تلفن كميته ف_ * ل*_ ت ر براي مجموعه سايت‌هاي انيشتن به جهت تمسخر ف_ * ل*_ ت ر با عنوان شماره تلفن كميته ف_ * ل*_ ت ر ايران، وب سايت سكس در ايران؛ درخواست ارسال تصاوير و داستان‌هاي مستهجن از كاربران و دريافت آنها و قرار دادن آنها در سايت‌هاي مستهجن خود؛ دريافت تصاوير اهانت به حضرت سيدالشهدا(ع) و تشكر و درخواست از كاربري كه اين تصاوير را ارسال كرده براي ارسال تصاوير بيشتر؛ در معرض فروش قرار دادن و به نمايش درآوردن فيلم‌هاي مستهجن ايراني با كپي‌رايت سايت‌هاي مربوط به خود متهم؛ فروش فيلم‌هاي مستهجن ايراني به مدير يك سايت مستهجن عربي؛ فعاليت در شبكه‌هاي گلدكوئيستي با همكاري برادر خود؛نوشتن مطالب ضد ديني و اهانت به ائمه اطهارعليهم السلام و ايجاد شبهات ديني و اعتقادي در خصوص قيام عاشورا و امام حسين (عليه السلام)؛ارتباط با سازمان مجاهدين خلق و حزب جوانان نيك وابسته به عناصر سلطه طلب؛ دعوت از كاربران متخصص در امور پزشكي براي همكاري در راه‌اندازي بخش پرسش و پاسخ در خصوص مسائل مستهجن؛تهيه و فروش فيلم هاي مستهجن ايراني به افراد و سايت هاي خارجي با عنوان فحشاء در ايران؛ ارتباط و همكاري با سايت هاي ضد انقلاب و معاند نظام؛ ارتباط با سفارت آمريكا در هند و تركيه؛ راه اندازي شركت هاستينگ و موسسات علمي و اعزام به خارج جهت ايجاد بستر و پوشش هاي لازم؛ ارسال مطلب در سايت مستهجن آويزون و تبليغ سايت‌هاي خود در اين سايت؛ تبادل ترافيك كاربران با بيش از 250 سايت مستهجن خارجي و كسب درآمد از اين طريق و... عناوين برخي از فعاليت‌هاي اين فرد به صورت اجمالي است.

همچنين م ـ ع ـ ف؛ يكي ديگر از متهان اين پرونده است كه متهم اين پرونده است.
برپايه اين خبر برخي از اتهامات وي به شرح زير است:
1 ـ مدير و نويسنده سايت شازده (سايت داستان هاي طنز و مستهجن و اهانت آميز).
2 ـ نويسنده داستان هاي مستهجن و توهين به مقدسات.
3 ـ داشتن لقب بزرگترين داستان نويس سكسي ايران.
4 ـ مسئول بخش طنز سكسي سايت مستهجن فارسي زبان شهوت سرا.
5 ـ راه اندازي طرح "هر جوان ايراني يك سايت سكسي براي مقابله با جمهوري اسلامي ايران "
6- ارسال لينك دانلود كتاب آيات شيطاني نوشته سلمان رشدي مرتد و لينك سايت هاي ضد ديني.
برپايه اين گزارش متهم س ـ م با نام مستعار سياوش حسين‌خاني مدير بزرگترين سايت ضداخلاقي، ضدديني و ضدانقلابي فارسي‌زبان به نام ايران سكس و حامي فني و مالي برخي سايت‌هاي سكسي مي‌باشد.
نامبرده با حمايت فني و مالي شركت آمريكايي ... اقدام به راه‌اندازي سايت مذكور از سال 82 از كشور كانادا نموده است.
سايت مورد نظر با 3 بخش صفحات اصلي، تالارهاي گفتگو و آپلود سنتر اختصاصي اقدام به ارائه محتواي مستهجن فارسي‌زبان در سطح بسيار وسيع نموده است.
سايت‌هاي مورد نظر اقدام به ترويج انواع بي‌بندوباري‌هاي اخلاقي با هدف قبح‌زدايي از محرمات ديني، ترويج فساد در جامعه، سست كردن بنيان‌هاي اعتقادي و فروپاشي اساسي خانواده به جهت پيشبرد اهداف دشمن در عرصه ناتوي فرهنگي نموده است.
سياوش حسين‌خاني اقدام به طراحي و اجراي سناريوي جذب و گزينش مدير براي اداره اين سايت نموده و از اين طريق تعداد 20 مدير اصلي با شرايط خاص را براي اين سايت انتخاب و اقدام به مديريت و توسعه سايت‌هاي خود نموده است.
نامبرده همچنين اقدام به ثبت دامين‌هاي مختلف براي عبور از ف_ * ل*_ ت ر نموده و طرح جنگ با ف_ * ل*_ ت ر جمهوري اسلامي ايران را در سايت‌هاي خود به اجرا درآورده است.

*معرفي ديگر متهمين

1- س ـ م با نام مستعار سياوش حسين‌خاني، ساكن كانادا راه‌انداز سايت آويزون و...
2- ع ـ ق با اسامي مستعار عرفان و روزبه: ساكن هند، مدير سايت ايكس پرشيا.
3- ر ـ ل با نام مستعار ساناز مدير سايت بيا كليپ.
4- ش ـ و با نام مستعار شهروزخان از مديران سايت بيا كليپ، توليد كننده و منتشركننده كليپ‌هاي مستهجن ايراني.
5- م ـ ر با نام مستعار لاله (Laleh23) از مديران اصلي سايت آويزون.
6- الف ـ ر ـ ع با نام مستعار اميد (omid_hi) از مديران اصلي سايت آويزون.
7- م ـ گ با نام مستعار مريم از مديران اصلي سايت آويزون.
8- م ـ ك با نام مستعار داريوش الون (daryush_alone) از مديران اصلي سايت آويزون.
9- ه‍ ـ ع با نام مستعار مهدي (hamekareh) از مديران اصلي سايت آويزون.
10- ر ـ ت با نام مستعار كامران (kamran747) از مديران اصلي سايت آويزون.
11- الف ـ م ـ الف با نام مستعار اِما (Ema87) از مديران اصلي سايت آويزون.
12- ه‍ ‌ـ ك با نام مستعار ستاره (setareh) از مديران اصلي سايت ايكس پرشيا.
13- الف ـ ح با نام مستعار امين (Amin123) از مديران اصلي سايت ايكس پرشيا.
14- م ـ س ـ ن ـ م با نام مستعار سعيد (rolsroys) از مديران اصلي سايت ايكس پرشيا.
15- ج ـ ع ـ ي ـ م با نام مستعار رويا (RFA) از مديران اصلي سايت ايكس پرشيا.
16- ش ـ ح با نام مستعار شهاب (shahab) از مديران اصلي سايت ايكس پرشيا.
17- ت ـ ق با نام مستعار طلا (icy-ice) از اعضاء فعال سايت آويزون.
18- م ـ ش با نام مستعار عسل (Asal tavahooom) از اعضاء فعال سايت آويزون.
19- ن ـ ه ـ د با نام مستعار N1M4 از اعضاء فعال سايت آويزون.
20- ع ـ م با نام مستعار كول‌مونا (coolmona) از اعضاء فعال سايت آويزون.
21- ح ـ ع با نام مستعار شبرو (shabro) از اعضاء فعال سايت آويزون.
22- الف ـ م با نام مستعار اِرا (Era) از اعضاء فعال سايت آويزون.
23- م ـ ف با نام مستعار نقره (noghre_seranza) از اعضاء فعال سايت آويزون.
24- م ـ ح با نام مستعار beny_wax از اعضاء فعال سايت آويزون.
25- د ـ الف با نام مستعار داريوش آقا (dariushagha) از اعضاء فعال سايت آويزون.

اطلاعات تكميلي اين گزارش را در [External Link Removed for Guests] بخوانيد.

[External Link Removed for Guests]

------------------------

قسمت ویژه برای چه افرادی قابل دسترسی است؟

اطلاعاتی بیشتر در سایت گرداب وابسته به مرکز بررسی جرایم سازمان یافته

[External Link Removed for Guests]
آخرین ويرايش توسط 1 on yasermym, ويرايش شده در 0.
دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

تصویر

 [FONT=tahoma, Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][COLOR=#444444]==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
[External Link Removed for Guests]
==================================    
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3309
تاریخ عضویت: شنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۶, ۵:۵۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

Re: انهدام تعدادي شبكه سازمان ‌يافته ضد ديني و ضد فرهنگي

پست توسط Mil@d »

دوستان از این بحثها بگذرید...

انجمن های سکسی فارسی خانواده های بسیاری را از هم پاشوند...فیلمهای خصوصی و دوربین مخفی از بسیاری از روابط خصوصی افراد که در موبایهای بسیاری از مردم در مترو بلوتوث میشود از طریق همین سایتهایی که در بیانیه سپاه آمده است دانلود میشد و بین عموم پخش میگردید.

موضوع زهرا امیرابراهیمی را فراموش کرده اید....با پخش آن فیلم کذایی که برای قاچاقچیان سی دی گردش مالی بالغ بر 4 میلیارد تومان داشت... و بنده خدا را وادار به ترک وطن و غربت نشینی در گوشه ای از شهر پاریس کرد.
فیلم استخر زنان و بازیگر دیگری و همچنین هزاران فیلم خصوصی ایرانی...

و بسیاری موارد دیگر...

آویزون-ایکس پرشیا-شهوت سرا-بیا تو کلیب و دیگر سایتهای سکسی که در پست قبلی دوست خوبم یاسر آمده است در این چند سال ضربه فرهنگی شدیدی به ایرانیان وارد کرد و فیلمهای موجود در گوشیهای موبایل نمود بیرونی این ضد فرهنگ است...

بنده آدم صالح و معصومی نیستم که این پند نامه را دارم مینویسم..خیر..از همه گناهکار ترم...ولی امیدوارم پرونده اینگونه انجمن ها برای همیشه در جامعه ایرانی بسته شود.
و دیگر شاهد سبز شدن سایت جدیدی از دست نباشیم...

ان شاالله
آخرین ويرايش توسط 1 on Mil@d, ويرايش شده در 0.
  بی  
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 756
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷, ۱۰:۲۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 559 بار
سپاس‌های دریافتی: 3796 بار

Re: انهدام تعدادي شبكه سازمان ‌يافته ضد ديني و ضد فرهنگي

پست توسط Morteza313 »

میلاد جان نمی دونم خطاب خط اولت با من بود یا نه ، ولی به هر حال تو زمینه های تخصصی ، سایت خوب زیاد داریم، حیفه که با شیطنتهایی مورد غضب واقع بشن ، نمونش چیزی بود که به سر سنترال اومد ، اونهمه دلهره که فراموش نشده ؟

اگه این دست افراد برای اعمال ضد اخلاقی اجیر شدن ، قطعا برای نفوذ در محافل تخصصی هم اجیر شده های ی داریم ، مه حتی شاید با تریپ بچه حزب اللهی وارد شن ، اما نیت ضربه زدن داشته باشن .

به هر حال ،

موقعی که فارس نوشت دستگیر شدن ،

یاد تشکر های عمو شهرام ( از نوع جزایری عرب ) از کارکنان مومن و متعهد وزارت اطلاعات در ماه عزیز سفر افتادم ( به قول خودش )

کبودیای روی صورتش یادتونه ،

اخ چه کیفی می ده ادمایی که اینهمه با زندگی مردم بازی کردن و خدا میدونه چند تا از باندهای ارازل و اوباش و تجاوز به کودکان حاصل تلاشهای شبانه روزیشون بوده هم به اون وضعیت دچار بشن :grin: :grin:

اخ حال میده!
ان الارض یرثها عبادی الصالحون ......
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3309
تاریخ عضویت: شنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۶, ۵:۵۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

Re: انهدام تعدادي شبكه سازمان ‌يافته ضد ديني و ضد فرهنگي

پست توسط Mil@d »

مرتضی نسبت به کسی خطاب نداشتم...

منظورم این بود که کار هر ارگانی بوده دستش درد نکنه...چه فرقی میکنه سپاه...ناجا..وزارت اطلاعات...و یا ...

البته امیدوارم این روند استمرار داشته باشه..و نبینیم چند روز دیگه یک انجمن سکسی جدید سبز بشه...!ظهور و ترویج اعمال شنیعی همچون س__ک____س یا محارم...! و فرو ریختن قبح دیدن فیلمهای پورنو از همین سایتها آغاز شد.

سری اگر به دادگستری ها بزنید پروند های بسیاری را خواهید دید که منشا آن پخش فیلم روابط خصوصی افراد توسط همین سایتها و بالاخص سایت آویزون بوده است...
چه طلاق ها و چه خاواده متلاشی شدن ها که بعد از پخش یک فیلم اتفاق نمی افتد....به سایت [External Link Removed for Guests] که وابسته به دایره جرایم سایبری سپاه است بروید چند کامنت خواهید دید که از خاطره خود از این سایت ها گفته اند.

یا حق.
  بی  
New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۷, ۳:۱۳ ب.ظ

Re: انهدام تعدادي شبكه سازمان ‌يافته ضد ديني و ضد فرهنگي

پست توسط gagu »

 [FONT=Arial,sans-serif]به اطلاع ملت عزیز ایران می رساند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عملیات حیرت انگیز تعدادی از شبکه های ضد فرهنگی، مستهجن و معاند با نظام مفدس جمهوری اسلامی را منهدم نمود. از میان این شبکه ها می توان به سایت های  [FONT=Calibri]avizoon.com

 [FONT=Arial,sans-serif]

و  [FONT=Calibri]shahvatsara.com

 [FONT=Arial,sans-serif]

و  [FONT=Calibri]xpersia.com

 [FONT=Arial,sans-serif]

و  [FONT=Calibri]biaclip.com

 [FONT=Arial,sans-serif]

اشاره نمود.در این عملیات کلیه عوامل این سایت ها شناسایی و دستگیر شدند، در میان دستگیر شدگان نام افرادی مانند سیاوش حسین خانی ، آریا دانشکار، شهروزخان به چشم می خورد، از شب گذشته نیز سایت  [FONT=Calibri]gerdab.ir

 [FONT=Arial,sans-serif]

که وابسته به مرکز بررسی جرائم سازمان یافته می باشد، مرکز پخش اخبار و اطلاعات در خصوص این پروژه غرور انگیز شده است.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p> 
 
Major II
Major II
پست: 179
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۶, ۸:۰۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 428 بار
سپاس‌های دریافتی: 467 بار

Re: انهدام تعدادي شبكه سازمان ‌يافته ضد ديني و ضد فرهنگي

پست توسط kaveh606 »

استکبار حیا کن جوونا رو رهاکن :grin:
Fast Poster
Fast Poster
پست: 274
تاریخ عضویت: جمعه ۸ آذر ۱۳۸۷, ۱:۳۰ ب.ظ
محل اقامت: network
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 486 بار

Re: انهدام تعدادي شبكه سازمان ‌يافته ضد ديني و ضد فرهنگي

پست توسط snifferman »

اولا دستشون درد نکنه
بهتر بود سران سپاه خود و نام سپاه را وارد این مسائل نمی کردند و این کار را به نام نهاد های دیگر دنبال می کردند
چون از فردا انتظار داریم همه سایت های ضد اسلام منهدم شود!
آنچه مسلم است کار اطلاعاتی صورت گرفته - عوامل اطلاعاتی به داخل شبکه نفوذ کرده اند و در آخر با کلاینت هکینگ ایمیل مدیران ثبت کننده دامین ها رو زده اند.
من با احترام به این کارشون باید بگم از نظر حرفه ای کاری کاملا ابتدایی است که با امکانات و فعالیت های اطلاعاتی چندان دور از ذهن نیست.  شماره  
 ملت انقلابی و فهیم ایران اسلامی؛ همانگونه که به آگاهی رسانده شد؛ سپاه پاسداران در راستای   تصویر  ارزشهای انقلاب اسلامی و دفاع از مرزهای اخلاقی خانواده‌ها اقدام به شناسایی و انهدام شبکه‌هایی نمود که به طرز کاملا پیچیده و سازمان‌یافته، به تولید و انتشارمحتوای ضددینی، ضدفرهنگ و عفت عمومی می‌نمودند.
این شبکه‌ها که با حمایت تعدادی از بزرگترین شرکتهای خارجی و گروههکای تروریستی و ضدانقلاب مورد تشویق و حمایت مالی قرار می‌گرفتند برای جذب کاربران ایرانی و هدایت آنها به سایتهای ضداخلاقی و وقیح که حریم امن خانواده‌ها را مورد تهاجم قرار داده بودند، در قالب سایت و محتوای فرهنگی، جوانان ایرانی را به دام می‌انداختند و آنها را به سایتهای مورد نظرشان هدایت می‌کردند.
فیلمبرداری و انتشار تصاویر دختران ایرانی، راه‌اندازی سایتهای پورنو کودکان و تبلیغ فروش کودکان ایرانی در مجامع بین‌المللی و تجارت س__ک____س، فروش کلیپهای خصوصی خانواده‌ها به کشورهای خارجی در قالب فحشاء در ایران از جمله اقدامات هدفمند این شبکه‌ها در جهت تخریب حریم اخلاق و ارزشهای انسانی و خدشه‌دار نمودن کشور همیشه سرافراز ایران اسلامی است.
اعترافات و مستندات بدست آمده حاکی از آن است که این شبکه‌ها، همسو با سایتهای ضددینی و معلوم الحال، موضوعات ضددینی و ضد امنیتی را به طور همزمان و هماهنگ پیگیری می‌کردند که البته حلقه اول این سناریو موضوعات غیر اخلاقی و هجمه به حریم خانواده‌ها و جذب کاربران جهت تولید محتوای فارسی غیراخلاقی است و در این مرحله وقتی کاربر در تار و پود مسائل غیراخلاقی گرفتار شد اهداف بعدی سناریو که همان انتشار افکار و محتوای ضددینی است به اجرا گذاشته می‌شد.
در حال حاضر کلیه عوامل اصلی و مدیران فنی و محتوایی شبکه های مذکور که تعدادی از آنها در کشورهای خارجی حضور داشتند با حمايت و هماهنگی قوه قضائیه و ساير دستگاه هاي اطلاعاتي كشور دستگیر و در بازداشت بسر می‌برند.
این اقدام سپاه که حاصل تلاش فرزندان غیرتمند ایران در واحدهای اطلاعاتی این نهاد مقدس مردمی و انقلابی به شمار می‌رود، هدیه‌ای برای شما مردم در طلیعة سال جدید و نیز هشدار به افراد و شبکه‌هایی است که با استفاده از بستر اینترنت، بدور از انصاف و اخلاق انسانی اهداف شوم و شیطانی دشمنان نظام و انقلاب اسلامی در مخدوش نمودن امنیت عمومی و فرهنگی را دنبال می‌کنند.  


  مضلین      با نام مستعارآريا دانشكار مدير بزرگترين مجموعه از سايت‌هاي مستهجن فارسي‌زبان در اينترنت مي‌باشد كه نقش بسيار مهمي در توليد و ارائة محتواي مستهجن فارسي‌زبان (فيلم، عكس، داستان و...) و هدايت كاربران به سوي محتواي مستهجن ايراني و خارجي ديگر سايت ها و محتواي ضد ديني و ضد انقلابي دارد.  تصویر    از سال 82 با راه‌اندازي سايت و گروه .... در اينترنت آغاز به كار نموده است و با دريافت خدمات فني از شركت آمريكايي .... به قيمت بسيار ناچيز اقدام به طراحي و اجراي يك حركت سازمان‌يافته براي شناسايي فعالان و توليدكنندگان محتواي ضدديني، ضداخلاقي و ضدامنيتي در اينترنت، انسجام و پشتيباني فني آنها به طور رايگان نموده است. ثبت دومين، اختصاص هاستينگ، طراحي و نصب نرم‌افزارهاي مربوط به وب ‌سايت‌ها و... پشتيباني فني و مالي سايت‌هايي همچون نوشته‌هاي يك مرد آزاد (ضدديني) شازده (ضداخلاقي و ضدديني)، احمد باطبي (ضدامنيتي)، سفيدبرفي (ضداخلاقي)، aylar4u.com (ضداخلاقي) و اعلام آمادگي به جهت پشتيباني فني و راه‌اندازي سايت براي يك مجله الكترونيكي مستهجن ايراني و تأمين دومين هاي خاص براي سايت‌هاي مستهجن ايراني، نقش بسزايي در ترويج بي‌بندوباريهاي مجازي به زبان فارسي و تمسخر و هتاكي نسبت به اصول اعتقادات اسلامي و انقلاب اسلامي ايران و فعاليت دشمنان انقلاب اسلامي داشته است. آریا دانشکار علاوه بر ارائه خدمات و پشتيباني رايگان به سايت‌هاي مذكور آن هم به دليل آنچه كه آن را «حمايت از جريان آزاد اطلاعات و دسترسي آزاد مردم ايران به مسائل آموزشي سكسي به زبان فارسي و در دسترس قرار دادن آن مطالب براي علاقه‌مندان به زبان فارسي و حق آزادي بيان حتي در مسائل سياسي و سكسي» مي‌نامد، نقش مهمي درجذب و اختفاء هويت و اطلاعات مديران سايت‌هاي ضدديني، ضداخلاقي و ضدامنيتي داشته و سلامت امنيتي آنان را تضمين نموده است به صورتي كه براي افراد فعال در زمينه‌هاي ضدديني، ضدامنيتي و ضداخلاقي مي‌نويسد«ما براي كارتان ارزش قائل هستيم و دليل اصلي ساپورت ما همين است. مطمئن باشيد كه از سايت شما هيچ كجا به دليل مسائل امنيتي نام برده نخواهد شد.»
موارد ذكر شده خود گواه اجراي يك سناريوي از پيش طراحي شده و سازمان يافته از سوي نامبرده با حمايت و پشتيباني فني شركت دريم‌هاست آمريكا و پشتيباني مالي شركت گوگل و شركت‌هاي تبليغات اينترنتي مي‌باشد.

عناوین فعالیت نامبرده به صورت اجمالی به این شرح می باشد:

• راه‌ندازي تعداد41 سايت با محتواي مستهجن، مبتذل، لينك به سايت‌هاي ضدانقلابي، ضد ديني و ضد اخلاقي  
 • ايجاد بستر و فضاسازي براي ميزباني سايت‌هاي مستهجن، مبتذل، ضدديني و ضدامنيتي در شركت .... (لازم به ذكر است كه شركت .... پشتيبان و ميزبان اكثر سايت‌هاي مستهجن، ضدديني، ضدامنيتي و اپوزيسيون ايراني مي‌باشد كه در كشور آمريكا فعاليت دارد.) پنل مديريتي نامبرده در اين شركت حاوي83 دومين و 5 ساب دومين، 5/752 گيگا بايت فضا (هاست) بعلاوه 2 گيگا بايت فضاي اضافي در هفته، 9960 گيگا بايت پهناي باند بعلاوه 40 گيگا بايت اضافه در هفته، اكانت ايميل نامحدود كه متهم تا بحال 109 صندوق پست الكترونيكي در آن ايجاد كرده است، اكانت FTP نامحدود كه متهم تاكنون 30 يوزر در آن ايجادكرده است و... مي باشد.   • حمايت و پشتيباني فني و مالي (ثبت دومين و ميزباني) از سايت ضدديني نوشته‌هاي يك مرد آزاد (Freemannotes.com) مربوط به برادر متهم.   • حمايت و پشتيباني فني و مالي (ثبت دومين و ميزباني) از 4 سايت احمد باطبي، مجرم امنيتي فراري از طريق ارتباط مستقيم در اينترنت با وي و همكاري در طراحي سايت‌هاي نامبرده، قرار دادن لوگوي سايت وي در ديگر سايت‌ها و تبليغ آن در اينترنت، ارتباط با سرور هاي مورد نظر به جهت انجام امور مربوط به اين سايت ها، نصب نرم افزار هاي مربوط به كنترل سايت و ... لازم به ذكر است كه متهم با علم به اين موضوع كه احمد باطبي يك مجرم امنيتي فراري مي‌باشد اقدام به ثبت دومين، اختصاص هاستينگ و اختصاص صندوق پست الكترونيكي و پشتيباني فني و مالي از سايت هاي وي نموده است.   • حمايت و پشتيباني فني و مالي (ثبت دومين و ميزباني سايت و تبليغ) از سايت مستهجن سرخ و سفيد (shazde.com) و ايجاد دومين‌هاي آينه ( sorkhosefid.inو sorkhosefid.com) براي عبور از ف_ * ل*_ ت ر. لازم به ذكر است كه سايت مذكور حاوي مطالب طنز مستهجن مي‌باشد.
• اعلام آمادگي براي حمايت و پشتيباني فني و مالي از يك مجله الكترونيكي مستهجن ايراني با عنوان دسترسي آزاد مردم ايران به مسائل آموزشي سكسي به زبان فارسي و در دسترس قرار دادن مطالب همجنسگرايانه براي علاقمندان اين مطالب به زبان فارسي.
• ارائه داستان‌هاي مستهجن با مضامين ضدديني و ضد انقلابي در يكي از سايت هاي مستهجن، ضد ديني و ضد انقلابي.
• اهانت به امام خميني(ره)، مقام معظم رهبري و مسئولين نظام از طريق قرار دادن تصاوير دستكاري شده و توهين‌آميز در سايت‌هاي خود .
• قرار دادن كليپ ضدانقلابي داستان انقلاب با محتواي اهانت به امام راحل(ره)، رهبر انقلاب و دكتر محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور در اينترنت.
• لينك به سايت ضداسلامي .... با عنوان بياييد با خرافات و جهل مبارزه كنيم و همزمان با سال نو نو شويم، مبارزه با خرافات و جهل و قرار دادن لوگوي آن در سايت‌هاي خود.
قرار دادن آگهي فروش دختران كم سن و سال ايراني.
• ثبت و فروش دومين به سايت‌هاي مستهجن ايراني همچون شهوت‌سرا
  • توليد و انتشار اولين كتاب‌هاي داستان‌هاي سكسي به زبان فارسي در اينترنت شامل دو كتاب بالغ بر600 صفحه داستان مستهجن به زبان فارسی در موضوعات مختلفی چون همجنس بازی، روابط نامشروع با محارم و...   • ايجاد بستر براي اشاعه فحشاء در جامعه از طريق راه‌اندازي سايت‌هاي دوست‌يابي مستهجن به زبان فارسي.
• راه‌اندازي دو گروه مستهجن در سايت ياهو كه محلي براي ارسال مطالب مستهجن فارسي و ارسال خبرنامه‌هاي سايت‌هاي مستهجن نامبرده مي‌باشد.
• تبادل لينك و لوگو با ديگر سايت‌هاي مستهجن ايراني به جهت هدايت ترافيك كاربران ايراني به اين سايت‌ها و معرفي كردن سايت‌هاي مستهجن ايراني به فارسي‌زبانان و ايجاد ف_ * ل*_ ت ر و آدرس‌هاي آينه براي ورود به سايت‌هاي مستهجن ف_ * ل*_ ت ر شده به جهت سهولت کاربران برای ورود به این سایت ها.
  • ايجاد دومين 88031530.com (شماره تلفن كميتة ف_ * ل*_ ت ر) براي مجموعه سايت‌هاي انیشتن به جهت تمسخر ف_ * ل*_ ت ر با عنوان شماره تلفن كميته ف_ * ل*_ ت ر ايران، وب سايت سكس در ايران.
• درخواست ارسال تصاوير و داستان‌هاي مستهجن از كاربران و دريافت آنها و قرار دادن آنها در سايت‌هاي مستهجن خود.
دريافت تصاوير اهانت به حضرت سيدالشهدا(ع) و تشكر و درخواست از كاربري كه اين تصاوير را ارسال كرده براي ارسال تصاوير بيشتر.
• در معرض فروش قرار دادن و به نمايش درآوردن فيلم‌هاي مستهجن ايراني با كپي‌رايت سايت‌هاي مربوط به خود متهم.
• فروش فيلم‌هاي مستهجن ايراني به مدير يك سايت مستهجن عربي.
• فعاليت در شبكه‌هاي گلدكوئيستي با همكاري برادر خود.
• دعوت از كاربران متخصص در امور پزشكي براي همكاري در راه‌اندازي بخش پرسش و پاسخ در خصوص مسائل مستهجن.
• ارسال مطلب در سايت مستهجن آويزون و تبلیغ سایت های خود در این سایت.
• تبادل ترافيك كاربران با بيش از 250 سايت مستهجن خارجي و كسب درآمد از اين طريق.
  در ادامه به معرفي شبكه مظلين 1 پرداخته مي شود:   فعالیت های متهم وحيد.ا (نام مستعار: آریا دانشکار):

۱/ راه اندازی سلسله وار سایت های مستهجن فارسی زبان
۲/ حمایت و پشتیبانی فنی رایگان از سایت های مستهجن فارسی زبان
۳/ تشویق افراد فعال در مستهجن نویسی برای راه اندازی و مدیریت سایت مستهجن
۴/ تولید و انتشار محتوای مستهجن ایرانی و خارجی
۵/ حمایت و پشتیبانی فنی رایگان از سایت های ضد دینی و علیه نظام
۶/ اهانت به حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب و مسئولین نظام
۷/ دریافت تصاویر ضد دینی و تشویق کاربر برای تولید این تصاویر
۸/ انتشار آگهی فروش دختران کم سن و سال ایرانی در اینترنت
۹/ انتشار اولین کتاب داستان های مستهجن ایرانی با بیش از ۶۰۰ صفحه متن در اینترنت
۱۰/ هدایت ترافیک کاربران اینترنتی به بیش از ۲۵۰ سایت مستهجن خارجی
۱۱/ تهیه و فروش فیلم های مستهجن ایرانی به افراد و سایت های خارجی با عنوان فحشاء در ایران
۱۲/ ارتباط و همکاری با سایت های ضد انقلاب و معاند نظام
۱۳/ ارتباط با سفارت آمریکا در هند و ترکیه
۱۴/ راه اندازی طرح مبارزه با فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران
۱۵/ راه اندازی شرکت هاستینگ و موسسات علمی و اعزام به خارج جهت ایجاد بستر و پوشش های لازم
۱۶/ ارتباط با سازمان مجاهدین خلق و حزب جوانان نیک وابسته به عناصر سلطه طلب
 فعالیت های متهم احد.ا: تصویر  / نوشتن مطالب ضد دینی و اهانت به ائمه اطهارعلیهم السلام و ایجاد شبهات دینی و اعتقادی در خصوص قیام عاشورا و امام حسین (علیه السلام)
۲/ اهانت به حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و انقلاب اسلامی
۳/ فعال در اعزام غیر قانونی دانشجو به خارج از کشور
۴/ اسپانسر مالی و همکاری با متهم ردیف یک (آریا دانشکار)
۵/ فعالیت در شبکه های هرمی غیر مجاز (گلد کوئست)

فعالیت های متهم مهدي.ع.ف :  تصویر   با نام مستعار شازده دراینترنت اقدام به راه اندازی تعدادی وبلاگ و سپس سایت ضد ديني و مستهجن شازده (سرخ و سفید) نموده است.سایت مذکرو حاوی مطالب طنز مستهجن و تمسخر اعتقادات و توهین به قومیت های ایرانی بوده است.نامبرده با استفاده از قلم حرفه ای خود اقدام به ارائه مضامین ضد دین، تمسخر اعتقادات، توهین به مقامات کشوری، افترا و اهانت به نهاد های امنیتی کشور و تشویش اذهان عمومی و ... نموده است.    با راه اندازی سایتی اقدام به تهیه بانکی از شماره تلفن و مشخصات بانوان ایرانی نموده و آن را در اختیار همگان قرار داده است.(سایت  [External Link Removed for Guests]
) راه اندازی سایت وی با حمایت کامل فنی و مالی متهم وحید.ا با نام مستعار آریا دانشکار صورت گرفته است. اهم عناوین فعالیت نامبرده به این شرح می باشد:
۱/ مدیر و نویسنده سایت شازده (سایت داستان های طنز و مستهجن و اهانت آمیز)
۲/ نویسنده داستان های مستهجن و توهین به مقدسات
۳/ داشتن لقب بزرگترین داستان نویس سکسی ایران
۴/ مسئول بخش طنز سکسی سایت مستهجن فارسی زبان شهوت سرا
۵/ راه اندازی طرح “هر جوان ایرانی یک سایت سکسی برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران
  ۶/ ارسال لينك دانلود كتاب آيات شيطاني نوشته سلمان رشدي مرتد و لينك سايت هاي ضد ديني.   7/ راه اندازی جنبش حمایت از سایت های ضد اخلاقی ایرانی از طریق جمعآوری امضاء با اعلام هدف مقابله با جمهوری اسلامی حتی در صورت اعدام شدن!   8/ تهیه کتاب داستان های طنز مستهجن و تمسخر اعتقادات دینی با حدود 300 صفحه متن   9/ اقدام جهت راه اندازی بخش پادکست سایت شازده با داستان های طنز مستهجن   10/ دارای سابقه دستگیری توسط اداره اطلاعات شهرستان محل سکونت.   فعاليت هاي متهم هادي.ع.ف :  تصویر  هادي.ع.ف با همکاری برادر خود مهدي.ع.ف در توليد محتواي مستهجن و ضد دين نقش بسزايي داشته است و در تمامي فعاليت هاي برادرش مهدي.ع.ف همكاري داشته است.  خدایا هیچکس رو بی آبرو نکن اما کسایی که بنده هات رو بی آبرو می کنند ....  این ها زمانی شمار زیادی را با انتشار فیلم های خانوادگی و خصوصی بی آبرو کرده اند و ...   
قفل شده

بازگشت به “اخبار و حوادث”