پايان شگف انگيز مرد 2هزار چهره

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71 بار
سپاس‌های دریافتی: 194 بار

Re: پايان شگف انگيز مرد 2هزار چهره

پست توسط آريو »

آريو,

درست هست که پایان تعیین کننده هست و اثرگذاری ماندگار روی بیننده داره،

اما باید در طول کار گیرایی لازم ایجاد بشه که بیننده تا انتها بشینه و بتونه اون انتها را ببینه!

اين سخن شما كاملن درست است اما اين امر در زماني صدق مي كنه كه مردمي كه پاي يك فيلم يا سريال ميشينن هيچ شناختي از كارگردان يا بازيگران يا موضوع نداشته باشن
اما وقتي مردم از كار مرد هزار چهره راضي بودند و مهران مديري را قبول دارندمسلمن پاي اين سريال با تمام ضعفش مينشستند
  است كه ايران ويران  
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

پست توسط Solver »

,

با توجه به مشاهدات خودم از اطراف موافق نیستم. نه فقط در این مورد، بلکه دیگر موارد نیز.

مثلاً زیر آسمان شهر که پر طرفدار بود و مهران غفوریان هم محبوب تر اما به کجا کشیده شد! به جایی رسید که اگر تلوزیون را روشن می کردیم با مشاهده آن فوراً کانال را عوض می کردیم بدون آنکه حتی وقتی صرف بحث درباره کیفیت آن کنیم (منظور بیشتر به نسخه 3 اون هست) و نمونه های مشابه دیگه از کارگردانان دیگر.
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 434 بار
سپاس‌های دریافتی: 553 بار

پست توسط fereshteh blue »

بر عكس همه دوستان من فكر مي كنم مرد دوهزار چهره خيلي بهتر از مرد هزار چهره بود !!
البته من مسافرت بودم و شايد مثل دوستان نتونسته باشم فيلم را ببينم اما توي مرد هزار چهره مسعود شصت چي به هر حرفه اي كه وارد مي شد ( به جز قسمتي كه در نقش پليس بود ) فوري يه خانم مجرد بود كه دلباخته ي ايشون بشه چيزي كه توي مرد دوهزار چهره من نديدم البته شايدم بود و من نديدم !!
گرچه نه از مهران مديري و نه از كارهاش زياد خوشم نمياد اما به نظرم قسمتي كه به عنوان مربي فوتبال بود واقعاً زيبا بود مخصوصاً همزماني آن با شكست تيم ملي شايد كساني كه بايد مي ديدن ديده باشن !!!
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71 بار
سپاس‌های دریافتی: 194 بار

پست توسط آريو »

با درود به
Negar.int
بله در مورد زیر آسمان شهر 3 که دنباله سری 2 که ضعیف بود. تا حدودی میتونی بگی اما در مورد 2 که دنباله سری اولش که پیروز بوده نه اما باز هم خیلی ها وقتی شنیدند که سری سوم میاد خوشحال شدند
  است كه ايران ويران  
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”