آشتیانی: گزینه مورد علاقه من "قلعه‏نویی" است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

آشتیانی: گزینه مورد علاقه من "قلعه‏نویی" است

پست توسط bahmanwolf »

ورزشي استقلال تهران اعلام کرد که "امير قلعه نوعي" گزينه مورد علاقه وي براي هدايت اتيم فوتبال ستقلال در فصل بعد است.

"امير رضا واعظ آشتياني" در پاسخ به سووالات خبرنگاران درخصوص ادامه همکاري با قلعه نويي در فصل بعد، گفت: توافقات اوليه با قلعه نويي صورت گرفته و منتظر پايان فصل هستيم.
وي با اشاره به اين که به دنبال توافقات ثانويه هستيم،افزود: پس از پايان فصل بايد با سرمربي مذاکره کنيم و هر يک از طرفين شرايط خود را براي ادامه همکاري به بحث بگذارند.
به گفته وي، قلعه نويي به من اعلام کرده که اختيار با شماست اما بايد درخصوص مسايل مختلف مذاکره کنيم.
واعظ آشتياني همچنين درخصوص نتيجه نگرفتن استقلال در چند هفته پاياني ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا، تصريح کرد: برخي ها با تسويه حساب شخصي بلاي جان استقلال شدند.
وي دامه داد: آنها با تهمت زدن به "امير قلعه نويي" به عنوان شخصي که حيثيت ورزشي - ملي دارد سعي کردند تيم را تخريب کنند .
مدير عامل استقلال با طرح اين سوال که آيا واقعا التيام اين زخم در مدت زمان کوتاه امکانپذير است ؟، گفت: متاسفانه اين افراد تيم را در يک شرايط بحراني قرار دادند و خارج شدن از اين وضعيت آسان نيست.
مديرعامل باشگاه استقلال تهران با اشاره به اين که آنها وقتي تيم را وارد حاشيه کردند حرفشان را پس گرفتند، گفت: آيا آب رفته به جوي باز مي گردد؟ چرا با آبروي مردم بازي مي کنيد؟
آشتياني در پاسخ به اين سووال که چه عواملي سبب ناکامي تيم استقلال شده، افزود: تصميم ندارم کسي را زير سووال ببرم اما داوري، تخريب روحيه سرمربي و عدم توجه برخي از بازيکنان به مسايل فني سبب نتيجه نگرفتن استقلال در چند بازي گذشته بوده است.
به گفته وي، داوران در هر بازي يک پنالتي تيم استقلال را ناديده گرفتند که اين مساله براي تيم ما گران تمام شد.
مديرعامل استقلال با تاکيد بر اين که سکوها تعيين کننده سرمربي تيم استقلال نيستند، بيان داشت: به تصميم سکوها احترام مي گذارم اما بايد اهداف تيم را بررسي کرده و سنجيده وارد عمل شويم.
واعظ آشتياني با رد اين مساله که از قلعه نويي حمايت نمي کند و يا با او اختلاف دارد، گفت: زمين اختصاصي، سکوي مناسب براي تماشاگر تمرين، هر پيروزي يک پاداش اگر نامش حمايت نيست پس چيست؟
وي با اشاره به اين که در کشورهاي ميزبان استقلال در ليگ قهرمانان آسيا با اين تيم به مانند يک تيم حرفه اي اروپايي برخورد مي شود، گفت: اين از قداست تيم استقلال است و من با تمام وجود از اين تيم و کادر فني آن حمايت کرده و خواهم کرد .
مديرعامل باشگاه استقلال اظهار داشت: با اين همه تلاش و کار، حال که اين توهم در ذهن برخي ها وجود دارد من چه کنم؟
وي تصريح کرد: با تمام اين مسايل اگر پاي ميز مذاکره به توافق رسيديم با نرسيديم دليل بر دشمني نيست.
آشتياني اذعان کرد: بارها گفتم و تاکيد کردم حمايت من از "امير قلعه نويي" هميشگي است، حال چرا بايد در هر مصاحبه اي بگويم حمايت مي کنم؟
وي اشاره به اين که تا زماني که من هستم هيچ کس نمي تواند از روي سکوها براي تيم تعيين تکليف کند، گفت: "امير قلعه نويي" هم راضي به اين مساله نيست، ما هر دو ادبيات لمپنيسم را نمي پسنديم و تنها مذاکره خواهيم کرد.
مديرعامل باشگاه استقلال خطاب به برخي از منتقدان بيان داشت: قلعه نويي داشته فوتبال ما است اينقدر با وي بازي نکنيد، چرا سعي مي کنيد بر گوري که مرده در آن نيست گريه کنيد.
واعظ آشتياني با تاکيد بر اين که اگر قلعه نويي در ليگ پنجم هم مي شد براي من مهم نبود افزود: برد و باخت براي فوتبال است، مهم اين است که طرفين تفاهم همکاري داشته باشند.

منبع:ایرنا

بازگشت
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”