جبارى: احتمال جدايى ام از استقلال وجود دارد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

جبارى: احتمال جدايى ام از استقلال وجود دارد

پست توسط bahmanwolf »

مجتبى جبارى از آن دسته بازيكنانى است كه معمولاً كم حرف مى زند و بيشتر سعى مى كند در زمين مسابقه حرف هايش را به اثبات برساند.

• از بازى با سايپا شروع كنيم، چطور بود؟
- اين بازى نتيجه خوبى براى استقلال در برنداشت. بچه ها در اين ديدار بسيار خوب بازى كردند. موقعيت هاى گل زياد استقلال دليلى براى اثبات اين ادعاست.

• از اين كه در اين ديدار بازى نكردى، چه احساسى داشتى؟
- خيلى ناراحت بودم. متأسفانه در بازى قبل مقابل فولاد داور اشتباهاً به من كارت زرد نشان داد. مسعود مرادى در برخورد با بازيكنان روى خوش نشان مى دهد اما ناگهان رفتارش تغيير مى كند و وقتى شرايط به نفعش نيست بازيكن را جريمه مى كند. در بازى با فولاد به مرادى گفتم نسبت به گذشته افت كرده اى و آمادگى قبل را ندارى. ايشان در ابتدا حركتى انجام نداد و بعد از لحظاتى فكر كردن برگشت و به من اخطار داد.

• اگر در زمين بودى، استقلال موفق مى شد؟
- استقلال تيم بزرگى است و عدم حضور يك بازيكن تأثيرى در روند اين تيم ندارد. خيلى دوست داشتم استقلال پيروز شود به هر حال اين اتفاق رخ نداد و خيلى ناراحت شدم.

• امير قلعه نويى در جريان اين ديدار رفتارهاى عجيب و غريبى از خود نشان مى داد و هيچگاه چنين رفتارى را از قلعه نويى نديده بوديم. در اين مورد صحبت كن.
- به هرحال فشار روى او بسيار زياد بود. استقلال بايد مى برد و همين موضوع استرس سرمربى را بالا برده بود و به عقيده من اين حركات عجيب نبود چراكه واقعاً شرايط حساس بود.

• بعد از تساوى مقابل سايپا حاشيه خاصى در تيم به وجود نيامد؟
- من در ورزشگاه حضور نداشتم. در تمرين جمعه نيز حاشيه خاصى وجود نداشت. تيم ما با آرامش كامل به كار خود ادامه مى دهد و تا روز آخر هم براى قهرمانى مى جنگيم.

• اما با اين تساوى شانس استقلال براى قهرمانى بسيار كم شده است؟
- شانسمان براى قهرمانى كم شده اما هنوز هم نا اميد نيستيم. الان تمام هدف ما پيروزى مقابل پيام است و اينكه فولاد هم ذوب آهن را شكست دهد. معتقدم در فوتبال اتفاقات عجيب زيادى رخ مى دهد و امكان دارد در هفته آخر ليگ هم از اين اتفاقات رخ دهد.

• بازى با ام صلال نزديك است. در مورد اين بازى صحبت كن؟
- در دور رفت رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا شناخت خوبى از شرايط اين رقابت ها پيدا كرده ايم. شرايط بازيكنان نسبت به دور رفت بهتر شده و اميد زيادى به كسب ۳ امتياز داريم. اين را هم اضافه كنم در فوتبال هر اتفاقى ممكن است بيفتد به همين خاطر نمى توانم نتيجه اى را براى اين ديدار پيش بينى كنم. فقط اميدوارم پيروز شويم.

• در دور رفت رقابت هاى ليگ قهرمانان در ۲ بازى حضور نداشتى. به نظر خودت در بازى روز چهارشنبه با عدم تجربه كافى مواجه نيستى؟
- اينطور نيست. من بازيكن جوان و خامى نيستم كه تجربه كمى داشته باشم. مقابل الاتحاد هم بازى كردم و در بازى با ام صلال هم تلاش مى كنم بهترين بازى خودم را انجام دهم وبراى استقلال مثمرثمر باشم.

• ناكامى هاى اخير استقلال در ليگ تأثير منفى روى بازيكنان براى ديدار با ام صلال نمى گذارد؟
- فكر نمى كنم اينطور شود. بچه ها تجربه لازم را دارند و مى دانند ليگ و ليگ قهرمانان آسيا ۲ مقوله جدا از هم هستند. ما با تمام قوا به ميدان مى رويم و اميدوارم پيروز شويم.

• مى دانى ام صلال در ليگ قطر با ۸ گل مغلوب السد شده است؟
- اين خبر را از زبان شما مى شنوم. خبر خوبى است. با اين حال ام صلال به تهران مى آيد تا حداقل يك امتياز را بگيرد اما ما نياز به ۳ امتياز داريم.

• استقلال براى صعود به مرحله بعد ليگ قهرمانان نياز به پيروزى در هر ۳ ديدار دارد. آيا به اين مهم دست خواهيد يافت؟
- البته دور از انتظار هم نيست. با اين كه كارمان دشوار است اما فكر مى كنم مى توانيم از گروه خود صعودكنيم. نبايد فراموش كنيم ۲ بازى سخت تر ما در تهران برگزار مى شود و اين يك نكته مثبت براى ماست.

• فصل بعد هم در استقلال مى مانى؟
- هنوز چيزى مشخص نيست. تا پايان قراردادم صبر كرده و بعد بهترين تصميم ممكن را اتخاذ مى كنم.

•امكان دارد از استقلال جدا شوى؟
- پيشنهاداتم را بررسى مى كنم و بعد از آن تصميم مى گيرم. اين امكان هم وجود دارد.

• اگر پرسپوليس به تو پيشنهاد دهد، به اين تيم مى روى؟
- من با پرسپوليسى ها هيچ مذاكره اى نداشته ام. اگر به من پيشنهاد دهند طبق قانون با آنها مذاكره مى كنم اما بازيكنى نيستم كه به دنبال حاشيه باشم. به همين خاطر ترجيح مى دهم پرسپوليس را به عنوان تيم آينده ام انتخاب نكنم.

منبع: ابرار ورزشی
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”