من لايق و شايسته سرمربيگري تيم ملي ايران نيستم!!!!!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
پست: 108
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۶, ۶:۳۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 58 بار

من لايق و شايسته سرمربيگري تيم ملي ايران نيستم!!!!!

پست توسط parsa-63 »

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال ايران با انتشار بيانيه شماره 2 خود اعلام كرد لايق و شايسته سرمربيگري تيم ملي نيست.


به گزارش خبرگزاري فارس، محمد مايلي كهن لحظاتي پيش متن بيانيه شماره 2 خود كه در واقع متن استفعفايش از سرمربيگري تيم ايران محسوب مي‌شود را به شرح زير صادر كرد:
بسمه تعالي
بيانيه شماره 2
مربي شدن چه آسان، آدم شدن محال است
نمي‌دانم چه بگويم، چه بنويسم. به قول مجري محترم برنامه نود، اين روزها بلوايي در فوتبال ما به وجود آمده كه قداست آن را زير سوال برده كه همه آن ناشي از بيانيه احمقي به نام مايلي كهن است. بله؛ محمد مايلي كهن. اين مزدور به مردم و ميهن، كه به يكباره تمام قداست و زيبايي فوتبال ما را شكسته و تنها نيمه خالي ليوان را ديده و همواره فرياد سر مي‌دهد اي مردك (مايلي كهن) چگونه به خودت اجازه دادي با الفاظي مانند گنده باقالي، كوتوله و ... تقدس شعاري حماسي مانند توپ، تانك، فشفشه و ... را از بين ببري. شعار پرمحتوا و زيبايي كه در عين سادگي در مقاطع مختلف كاربرد اساسي داشته؛ نه تنها در روابط با مايلي كهن بلكه ديگران نيز از آن بي‌بهره نمي‌مانند.(داور، بازيكن، مربي و ...) .
اي خائن(مايلي كهن) آدم بي‌منطق و نادان چرا و با كدام منطقي توي احمق به هنگام مسابقه تيم سايپا با استقلال تهران، هنگامي كه شعار مي‌دادند توپ، ‌تانك، فشفشه، مايلي كهن و... توي نادان در صندليت نشستي و دم برنياوردي. اي مردك چرا با ديگران هم آواز نشدي و آن شعار را تو نيز سر ندادي، تازه گناه بزرگتر اينكه چرا گوش پسرت (از معدود دفعاتي بود كه در ورزشگاه حاضر مي‌شد) را نكشيدي و به او نگفتي كه پسرم تو هم اين شعار زيبا و بي‌مانند را هم صدا با تماشاچيان فهيم زمزمه كن. توپ، تانك، فشفشه و ...
پسرم آنها به دليل حضور مبارك تو در كنار من سنگ تمام گذاشتند و دارند پدرت را بيش از هميشه مورد لطف و تشويق خود قرار مي‌دهند.
پسرم هيچ مي‌داني كه پدرت در تمامي دوران قهرماني‌اش اين گونه مورد لطف و حمايت قرار نگرفته بود. به راستي اي مزدور، خائن، گلادياتور، با كدام منطق و جسارتي به خود اجازه دادي كه بازيكنانت بدون غل و زنجير در مسابقات حاضر شوند.
اي مردك عقب‌مانده در هزاره سوم با كدام جسارتي اين همه اتحاد و همدلي بين تماشاگران را ناديده گرفته و درصدد آن هستي تا در بين آنها فاصله انداخته و اختلاف به وجود آوري. چگونه است كه چشمانت را بستي و بهترين تماشاگران دنيا را نمي‌بيني.
اي بدبخت فلك زده، اي مردك عقب افتاده، بيشتر اين عقب‌افتادگي‌ات به خاطر اين است كه نمي‌خواهيم تماشاگرنماهاي واقعي را از كانال تلويزيوني همسايه ببينيم، هر چند چند بار دعوت شدي و ديدي كه تماشاگرنماها چگونه بازيكنانشان را وقتي گل مي‌زنند مي‌روند و در بغل آنها قرار مي‌گيرند. اگر تماشاگرنماها نبودند كه مي‌بايستي تكه بزرگ بازيكن، گوش او مي‌شد. بيچاره در به در از آن جا مانده، از اين جا رانده. اگر او تماشاگرنما نبود كه فاصله سكوهاي تماشاگران با زمين مسابقه از بين نمي‌رفت و مي بايستي بين آنها خندقي كنده مي‌شد.
بله آنها تماشاگرنما هستند كه پس از اتمام بازي براي هر دو تيم دست مي‌زنند. اصلا آنها نه تنها تماشاگرنما هستند بلكه شرف و غيرت و مردانگي ندارند. مگر مي‌شود تيم مورد علاقه‌شان بازي را واگذار كند و او براي تيم خود و رقيبش دست بزند.مگر مي‌شود تيم مورد علاقه‌اش در پايان مسابقه بازي را واگذار كند و رگ گردنش بيرون نزند. مگر نمي‌ديدي كه اين مسابقه آخرين مسابقه تيم مورد علاقه او و تو مي‌باشد. پس بايد بر اساس اصول حرفه‌اي گري از هر طريق ممكن و با هر ترفند در اين مسابقه پيروز از زمين خارج شود.
اينها را كه ديدم و شنيدم به خود آمده و گفتم پس اي آدم كوتوله اين اراجيف چه بود كه در بيانيه اول نوشتي. اين همه غوغا و بلوا در فوتبال نجيب و پاك ما بوجود آوردي. از خودت خجالت بكش و به خاطر اين همه پاكي، دوستي، صميميت، اتحاد، مردانگي، تماشاگر خوب، بازيكن خوب، داور خوب، مربي خوب، مدير خوب، ورزشگاه خوب، فدراسيون خوب، روزنامه خوب، خبرنگار خوب، تلويزيون خوب، راديوي خوب و خيلي خوب‌هاي ديگر و به خاطر اينكه قداست اين همه خوبي‌ها‌ را شكستي از همه معذرت بخواه و طلب عفو كن و با صداي بلند بگو من لايق و شايسته مربيگري تيم ملي كشورم نيستم و از اول هم ما اشتباه بوديم.
عجيب است كه روده‌درازي مي‌كنم اما اين پسر؛ عليرضا (نوه‌ام) اين شعر را مي‌خواند: يك توپ دارم قلقلي، سرخ و سفيد و آبي، مي‌زنم زمين هوا مي‌ره، نمي‌دوني تا كجا مي‌ره. من اين توپو نداشتم ،‌مشقامو خوب نوشتم ، بابام بهم عيدي داد يك توپ قلقلي داد.
بابا ،عليرضاي بهتر از جانم تو هم وقت گير آوردي اما به خودم مي‌آيم و مي‌گويم اين پسر 3 ساله از من كوتوله 55 ساله عقلش بيشتر است. صدايش مي‌كنم و مي‌گويم، عزيزم عجب توپي، عجب صفايي، عجب معرفتي، عجب مروتي، عجب مردانگي، عجب دوستي، بابا عليرضاي بهتر از جانم مي شه به من هم يكي از اون توپ ها را بدي و با همان پاكي و صداقت صميميت و معصوميت تو.
محمد مايلي كهن از همه جا رانده و مانده اما يارب نظر تو برنگردد.


[url=http://][External Link Removed for Guests][/url]
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 81
تاریخ عضویت: جمعه ۲۳ آذر ۱۳۸۶, ۸:۵۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 731 بار
سپاس‌های دریافتی: 145 بار

Re: من لايق و شايسته سرمربيگري تيم ملي ايران نيستم!!!!!

پست توسط HOGUO »

به نام خدا
باسلام
بنده خدا رو هنوز نیومده نابودش کردن ، اگه منصفانه نگاه کنیم میبینیم بی راه نمیگه
به نظر من بااین وضعی که فوتبال ما داره ( چه از نظر فدراسیون ، مربی ، بازیکن ، لیگ ، استادیم ، زمین ، روزنامه ها ، خبرنگار ، مجری ، تماشاگر ، حتی فرهنگ صحیح فوتبال ) آخری آسیا هم به سرش زیاده .
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3309
تاریخ عضویت: شنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۶, ۵:۵۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

Re: من لايق و شايسته سرمربيگري تيم ملي ايران نيستم!!!!!

پست توسط Mil@d »

این نوسانات شخصیتی مایلی کهن داره عجیب میشه...

یکدفعه عصبی میشه..یکدفعه آروم میشه..یک روزه خوبه..یک روز بده...
  بی  
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 52
تاریخ عضویت: جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۸۶, ۶:۳۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 14 بار
سپاس‌های دریافتی: 54 بار
تماس:

Re: من لايق و شايسته سرمربيگري تيم ملي ايران نيستم!!!!!

پست توسط crazysenator »

معلوم نیست باید به حال این فوتبال خندید یا گریه کرد!
خداییش دیگه خسته کننده شده ...از فردا دوباره رایزنی ها شروع میشه... قطبی, قلعه نوعی, یاوری ابراهیم زاده, تروسیه و ...
خدا به خیر بگذرونه بیانیه سوم دیگه چی از اب در بیاد.با این وضعیت دور از انتظار نیست که از فردا مایلی کهن برای شوراي امنيت قطعنامه صادرکنه!!!
   ...:::...:::امپراطور بازگشت تا افسانه شود:::...:::... 
 
 
 تصویر 
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 618
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۷, ۱:۲۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1938 بار
سپاس‌های دریافتی: 1909 بار

Re: من لايق و شايسته سرمربيگري تيم ملي ايران نيستم!!!!!

پست توسط pedmehr »

واقعا چه خبر هست تو این فوتبال مملکت ... دیوانه شدن مثکه همه
در روح و جان من میمانی ای وطن
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 42
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۷, ۱:۴۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

Re: من لايق و شايسته سرمربيگري تيم ملي ايران نيستم!!!!!

پست توسط nahalin »

فوتبال ایران انقدر الوده است که ظرفیت کمترین راستی را ندارد.همه اش تبانی...همه اش دروغ..همه اش ظاهرسازی....توهین...فقط برای هواداران متاسفم
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 74
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۸, ۴:۳۷ ب.ظ
محل اقامت: اردبيل
سپاس‌های ارسالی: 44 بار
سپاس‌های دریافتی: 77 بار

Re: من لايق و شايسته سرمربيگري تيم ملي ايران نيستم!!!!!

پست توسط v@hid »

س
حالا تكليف تيم ملي چي ميشه؟
بهتر نبود علي دايي سرمربي تيم باقي ميموند اين طور حداقل ميشود احتمال صعود به جام جهاني رو داد
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”