چند خبر از دیدار استقلال -ام صلال

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

چند خبر از دیدار استقلال -ام صلال

پست توسط bahmanwolf »

:نشست مدیران تیم های استقلال و ام صلال قطر و ناظر AFC عصر امروز در هتلالمپیک برگزار و تمامی موارد ضروری در خصوص برگزاری دیدار دو تیم تک تکمورد برررسی قرار گرفت. در این نشست سرپرستان دو تیم و ناظران محلی واعزامی از کنفدراسیون فوتبال آسیا ، داوران و نماینده ورزشگاه آزادی،نماینده نیروی انتظامی و اورژانس تهران حضور داشتند تا برای برگزاری هر چهبهتر دیدار تیم های استقلال-ام صلال تبادل کنند. در این نشست نماینده صداو سیما غایب بود.

استقلال یک دست آبی
طبقتوافق سرپرستان دو تیم فردا استقلال با پیراهن، شورت ورزشی و جوراب یک دستآبی به میدان می رود و در مقابل نیز ام صلال پیراهن نارنجی، شورت سفید وجوراب سفید به تن خواهد کرد.

تشکر سرپرست ام صلال از میزبانی استقلال
سرپرستتیم فوتبال ام صلال در آغاز نشست مسوولان مسابقه با تقدیر از میزبانیباشگاه استقلال از تلاش مسوولان استقلال تقدیر و تشکر کرد. وی تاکید کردامکانات هتل، زمین تمرین و همچنین برنامه ریزی تدارک دیده شده برای تیم امصلال بسیار مطلوب بوده و از این بابت از باشگاه استقلال تشکر می کنیم.

دوبی اسپورت جلوتر از شبکه های ایرانی

بنابراعلام نماینده شرکت W.S.G(world sport group) که شریک تجاری کنفدراسیونفوتبال آسیا در لیگ قهرمانان است تنها شبکه دوبی اسپورت برای مصاحبه کنارزمین با بازیکنان دو تیم مجوز گرفته است. طبق قوانین AFC هر شبکهتلویزیونی برای اینکه بتواند در کنار زمین با بازیکنان دو تیم مصاحبه کندباید 48 ساعت پیش از انجام مسابقه درخواست کتبی خود را ارائه کند تا مجوزدریافت نماید که با توجه به عدم دریافت درخواست هیچ یک از شبکه هایتلویزیونی ایران تنها دوبی اسپورت اجازه این کار را به دست آورده است.

تماشاگران ام صلال : بیست و پنج نفر
بنابر اعلام باشگاه ام صلال برای تماشای این 25 نفر از تماشاگران قطری به ورزشگاه آزادی خواهند آمد.

جریمه 10 هزار دلاری برای ترقه
ناظرAFC آقای حاجی کمرالدین، از مالزی با اشاره به سوابق استادیوم آزادی وپرتاب ترقه های متعدد در بازی های پیشین تصریح کرد: «AFC به طور جد باموضوع پرتاب ترقه برخورد می کند و در صورتیکه در این بازی پرتاب ترقه یامواد محترقه را شاهده باشیم، باشگاه استقلال با جریمه 10هزار دلاری مواجهخواهند شد.


منبع:سایت رسمی باشگاه استقلال تهران
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”