بکام: آنجلوتی در حال یادگیری زبان انگلیسی است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

بکام: آنجلوتی در حال یادگیری زبان انگلیسی است

پست توسط bahmanwolf »

" دیوید بکام " تایید کرد " کارلو آنجلوتی " سرمربی میلان هم اکنون در حال یادگیری زبان انگلیسی است.

هم‏اکنونتعداد زیادی از سرمربی‏ها دنیا در لیست چلسی قرار دارند تا در انتهای فصلجانشین " گاس هیدینک " شوند. " هیدینک " سرمربی تیم ملی روسیه به عنوانسرمربی موقت جانشین " لوئیس فلیپه اسکولاری " شد. " بکام که هم اکنون بهعنوان بازیکن قرضی در میلان است، نمی‏تواند حضور " آنجلوتی " در چلسی راتایید کند.

" بکام " گفت:« زمانی که من به میلان آمدم، آنجلوتی پیشاز آن به مطالعه زبان انگلیسی می‏پرداخت. گاهی اوقات سعی می‏کنم با اوانگلیسی صحبت کنم و او اشتباه می‏کند و ما می‏خندیم. من نمی‏توانم چیزیراجع به چلسی به شما بگویم.»
« اقرار می‏کنم که در زبان ایتالیایی خیلیپیشرفت نکرده‏ام. تنها می‏توانم به داور تبریک بگویم یا به پیپو اینزاگیبگویم گل خوبی بود. پائولو مالدینی انگلیسی صحبت می‏کند و گنارو گتوزو همبا زبان خودش صحبت می‏کند اما او را کاملا می‎‏فهمم.»
او در پایانگفت:« مطمئنا بازیکنان زیادی در اروپا و جهان هستند که دوست دارند پولیپرداخت کنند تا در میلان بازی کنند. بنابراین من همه کار انجام می‏دادم کهتا پایان فصل اینجا بمانم.»

منبع:اسکای اسپورت
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”