هیدینک: رقابت برای قهرمانی تمام شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

هیدینک: رقابت برای قهرمانی تمام شد

پست توسط bahmanwolf »

" گاس هیدینک " سرمربی چلسی پس از تساوی بدون گل در استمفوردبریج مقابلاورتون اعلام کرد امیدهایشان برای قهرمانی در لیگ برتر انگلستان به پایانرسیده است.

با پیروزی 2-0 منچستریونایتد مقابل پورتسموث، حالااختلاف امتیاز آبی‏ها با صدر جدول 6 امتیاز است. " هیدینک " بر این باوراست شیاطین سرخ دور از دسترس هستند و حالا باید آبی‏ها بیشتر تمرکز خود رابر روی لیگ قهرمانان و جام حذفی بگذارند.

از " هیدینک " پرسیده شدکه امیدشان برای کسب عنوان قهرمانی به پایان رسیده و او پاسخ داد: کاملانه اما آن به پایان نزدیک است. همانطور که انتظار می‏رفت آن‏ها(منچستریونایتد) بازی خود را بردند. و ما قبلا گفته بودیم نمی‏توانیمامتیازی از دست دهیم و امشب این کار را انجام دادیم.»

سرمربی چلسی بر این باور است آن‏ها در مقابل تیم خوب و منظم اورتون باهوش بازی نکردند.
اوگفت:« ما سخت کار کردیم اما به طور صحیح از فضاهای موجود استفاده نکردیم.فکر می‏کنم آن‏ها در حالت دفاعی به خوبی منظم شدند اما ما باهوش بازینکردیم که دفاع قوی آن‏ها را بشکنیم.»

از او پرسیده شد که مایوسشده و پاسخ داد:« البته، دو امتیاز هدر رفت. همیشه در خانه خوب بازی نکردنمایوس کننده است و آبی‏ها به مقداری هوش زیادتری احتیاج داشتند. ما سختکار کردیم اگرچه به حد کافی به آن‏ها ضربه نزدیم.»


منبع:اسکای اسپورت
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”