قدرت خود را به رخ فوتبال ایران کشیدیم/ از اعتبار فوتبال کشور

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
پست: 5234
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 25 خرداد 1385, 2:47 pm
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4178 بار
تماس:

قدرت خود را به رخ فوتبال ایران کشیدیم/ از اعتبار فوتبال کشور

پست توسط ganjineh »

مدیرعاملباشگاه مس کرمان گفت: با پیروزی پرگل برابر پیکان نه تنها صعودمان به لیگقهرمانان آسیا را قطعی کردیم بلکه قدرت تیم مس را به رخ فوتبال ایرانکشیدیم.

  خبرنگار مهر، عبدالرضا برهانی نژاد که پس از پیروزی تیمش برابرپیکان و کسب سهمیه حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در جمع خبرنگارانسخن می گفت، ضمن بیان مطلب فوق افزود: تیم ما در این بازی با یک مساوی هممی توانست آسیایی شود اما با یک پیروزی قاطع برابر پیکان نشان دادیم نگاهما بالاتر از کسب عنوان سوم لیگ برتر بود زیرا می خواستیم صلابت و قدرتخود را به رخ فوتبال ایران بکشیم. 
  ادامه داد: در دیدار با پیکان با تمام توان بهمیدان رفتیم و از همان ابتدای مسابقه با حملات منسجم دفاع چند لایه تیمپیکان که یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ را در اختیار داشت را باز کردیم وبا تحمیل شکست 4 بر صفر به حریف سهمیه حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانانآسیا را بدون هیچ حرف و حدیثی کسب کردیم. 
  باشگاه مس کرمان همچنین تاکید کرد: از امروزستاد ویژه‌ای را برای حضور پرقدرت تیم مس کرمان در رقابت‌های لیگ قهرمانانآسیا تشکیل می دهیم تا از بهترین امکانات برای موفقیت در رقابت‌های معتبرآسیایی استفاده کنیم. 
  با بیان اینکه در ابتدا برای تمدید قرارداد مظلومیو ستارگان این تیم از جمله رحمتی، صادقی و ... گام برمی داریم، افزود: میخواهیم تمام ستارگان خود را حفظ کنیم و با جذب بازیکنان بزرگ دیگر، باقدرت هر چه بیشتر در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شرکت خواهیم کرد. 
  نژاد در پایان گفت: تا دیروز مسئولیت ما درقبال باشگاه مس کرمان و مردم خونگرم این شهر بود اما از امروز باید برنامهریزی ما بسیار وسیع و گسترده تر باشد تا در مسابقات آینده بتوانیم بهبهترین شکل از اعتبار فوتبال ایران در قاره آسیا دفاع کنیم. 
  تیم‌های فوتبال مس کرمان و پیکان قزوین که عصرروز یکشنبه در کرمان برگزار شد با برتری 4 بر صفر شاگردان پرویز مظلومی وصعود این تیم به رقابت‌های فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا به پایان رسید. 
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[External Link Removed for Guests]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”