پس از 11 سال، پخش اذان جديد از صداوسيما

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

پس از 11 سال، پخش اذان جديد از صداوسيما

پست توسط Leila »

 
پس از 11 سال چهار قطعه اذان جديد از آثار توليدي راديو نوا با صداي قاريان و موذنان برتر کشور وارد شبکه پخش صدا و سيماي جمهوري اسلامي مي‌شود.
به گزارش ايسنا، مدير کل نغمات آييني صداي جمهوري اسلامي در گفت و گويي با بيان اين که مراسم رونمايي از اين توليدات جديد روز سه شنبه 8 ارديبهشت ماه با حضور دکتر صوفي معاون صداي جمهوري اسلامي و جمعي از مديران و مسوولان و با مشارکت و حضور صميمانه شوراي عالي قرآن برگزار خواهد شد افزود: دو قطعه از اين مجموعه با صداي قاري بين المللي قرآن ، سعيد توسي ، يک قطعه با صداي محمد حسين سبز علي و يک قطعه هم با صداي الاجگردي تهيه و توليد شده است.
مهدي دهقان نيري تصريح کرد: اين اذان ها پس از سالها از عدم تصويب اذان با صداي موذنان جديد، تهيه و توليد شده و بزودي از صدا و سيماي جمهوري اسلامي به سمع و نظر شنوندگان و علاقمندان خواهد رسيد . لازم به ذکر است همکاري شوراي عالي قرآن در اين مسير قابل طرح و تحسين است.
مدير کل راديو نوا خاطرنشان کرد: مراسم رونمايي از اين قطعات عصر روز سه شنبه 8 ارديبهشت ماه از ساعت 15 و 30تا 17 با حضور دکتر صوفي معاون صداي جمهوري اسلامي ايران ، رئيس و اعضاي شوراي عالي قرآن ، قاريان و موذنان کشور در ساختمان شهداي راديو برگزار خواهد شد.


ksabz
 
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”