مدافع بارسا: چلسی شانس بهتری برای صعود دارد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

مدافع بارسا: چلسی شانس بهتری برای صعود دارد

پست توسط bahmanwolf »

جرارد پیکه " مدافع بارسلونا معتقد است چلسی بخاطر بازی برگشت در استمفوردبریج شانس بهتری برای رسیدن به فینال دارد.

چلسی به نیوکمپ سفر می‏کند تا سه‏شنبه شب با بارسلونا برگزار کننده دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا باشند و هفته آینده دیدار برگشت آن‏ها در غرب لندن برگزار خواهد شد.
بارسلونا از بیشترین بخت برای کسب عنوان قهرمانی در اروپا برخوردار است اما " پیکه " معتقد است شانس آن‏ها 50-50 خواهد بود.

" پیکه " به Sky Sports News، گفت: « من فکر می‏کنم بازی خیلی خیلی نزدیکی باشد. چلسی تیم بسیار خوبی است که بازیکنان نامی و فوق‏العاده‏ای در اختیار دارند. در حالی که بازی برگشت در استمفوردبریج برگزار می‏شود، دیدار سختی برای ما خواهد بود و این می‏تواند یک امتیاز برای آن‏ها باشد اما به نظر من شانس دو تیم برای صعود 50-50 است. »

مدافع سابق منچستر یونایتد معتقد است چلسی از زمان آمدن " گاس هیدینک " هجومی‏تر بازی می‏کند.
او گفت: « از زمان آمدن هیدینک، به نظر می‏رسد آن‏ها دوست دارند بیشتر هجومی بازی کنند. آن‏ها گل‏های زیادی می‏زنند اگرچه گل‏های زیادی هم دریافت می‏کنند اما بازی‏های خود را می‏برند و در فوتبال این موضوع از اهمیت بیشتری برخوردار است. آن‏ها با ارائه یک بازی خوب مقابل لیورپول در آنفیلد به این مرحله رسیدند. پیروزی در آنجا با نتیجه 3-1 کار بسیار دشواری است. »
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”