کويت، استفاده از فناوري هسته اي را حق کشور هاي منطقه دانست

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 1 اسفند 1387, 4:27 am
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

کويت، استفاده از فناوري هسته اي را حق کشور هاي منطقه دانست

پست توسط hani1459 »

  

کويت، استفاده از فناوري هسته اي را حق کشور هاي منطقه دانست    نماينده دائم کويت در سازمان ملل، حق کشورهاي منطقه براي دستيابي و استفاده از فناوري هسته اي براي اهداف صلح آميز را مورد تاکيد قرارداد.   [External Link Removed for Guests]     ايرنا به نقل از خبرگزاري کويت حاکيست، "عبدالله احمد المراد" در نشست وزيران امور خارجه کشورهاي عضو جنبش غير متعهد ها در "هاوانا"، از ايران و آژانس بين المللي انرژي اتمي و کشورهاي ذيربط در پرونده هسته اي ايران خواست به گفت و گوهاي سازنده خود به منظور دستيابي به راه حلي براي رفع نگراني و ترديدها و مشکلات موجود در اين زمينه ادامه دهند.
وي همچنين بر تلاش جدي براي عاري سازي منطقه خاورميانه از سلاح هاي کشتار جمعي و ضرورت پيوستن اسرائيل به معاهد منع گسترش سلاح هاي اتمي تاکيد کرد و نظارت آژانس بر تاسيسات اتمي اين رژيم را خواستار شد.
عبدالله المرداد همچنين از شرکت کنندگان در نشست وزيران امور خارجه کشورهاي جنبش عدم تعهد خواست به تلاش هاي مشترک براي مقابله با چالش هاي بين المللي ادامه دهند.
نماينده دائم کويت در سازمان ملل گفت: جهان امروز شاهد چالش هاي فراوان و خطرات جديد بين المللي است که تلاش هاي توسعه پايدار را در بسياري از کشورها با مانع روبه رو ساخته است.
عبدالله المراد بحران هاي اقتصادي، مالي، غذايي، تغييرات آب و هوايي، تروريسم و گسترش سلاح هاي کشتار جمعي و نقض حقوق بشر را از جمله اين چالش ها برشمرد و خاطرنشان کرد که اين چالش ها به منزله تهديدي جدي براي صلح و امنيت بين المللي است و تلاش يکپارچه را مي طلبد.  
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”