گریه شدید ابراهیم زاده در فرودگاه

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶, ۲:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

گریه شدید ابراهیم زاده در فرودگاه

پست توسط bahmanwolf »

ابراهيم‌زاده می گوید چرا بايد چند روز قبل از مسابقه عكس قهرماني از بازيكنان بگيرند يا چرا درباره‌ي نحوه‌ي برگزاري جشن قهرماني صحبت کنند سایت گل - جو اردوي همراهان ذوب‌آهن پس از بازگشت از ورزشگاه قابل مقايسه با 5 ساعت پيش از آن نبود. همه از دست دادن قهرماني آن هم با تفاضل گل را دردناك و غيرقابل باور توصيف مي‌كردند. صبح فرداي مسابقه در فرودگاه اهواز، منصور ابراهيم‌زاده به نحوي به دنبال مقصر بود و القاي روحيه‌ي قهرماني به تيم ذوب‌آهن پيش از آخرين ديدار را مهمترين عامل عدم موفقيت تيمش برمي‌شمرد. اما از اين كه چرا كادر فني و كادر سرپرستي تيم نتوانست اين حس را از كالبد روحي بازيكنان خارج كند، صحبتي نكرد.

ابراهيم‌زاده با لحني حسرت‌وار اين موضوع را پيش كشيد كه چرا بايد چند روز قبل از مسابقه عكس قهرماني از بازيكنان بگيرند يا چرا درباره‌ي نحوه‌ي برگزاري جشن قهرماني صحبت کنند، وي با همان حال ادامه مي‌دهد كه بازيكنان من فكر مي‌كردند فولاد به ما امتياز خواهد داد و همين موضوع باعث شد آنها به مانند گذشته نباشند. در این شرایط مهمانداران پرواز اهواز ـ اصفهان تمام روزنامه‌هاي صبح ايران، كه با تيتري درشت از قهرماني آبي‌پوشان خبر مي‌دادند را جمع‌آوري كرده بودند تا بيش از اين ذوب‌آهني‌ها، تحت فشار روحي قرار نگيرند. از سوی دیگر ، سالن انتظار فرودگاه شهيد بهشتي منتظر بازگشت ذوب‌آهن، بود.

همه‌ي كاروان يكي يكي وارد سالن مي‌شدند تا رئیس هیات فوتبال اصفهان و اعضاي هيات مديره‌ي باشگاه برگردن آنها گل بياندازند و مورد تقدير قرار بگيرند. در این بین خانواده‌ي ابراهيم‌زاده نيز منتظر او بود .انها به محض اين كه چشم در چشم هم شدند،شانه هایشان لرزید. بعض سرمربي ذوب‌آهن ترکید و شروع به گريه کرد، گريه‌اي كه ناشي از فشار وحشتناك سالی است که با در نهایت ب احساس شکست به پایان رسید.اشکهای او سوژه عکاسهاست. هیچ کس ابراهیم زاده را در این موقعیت ندیده بود،کسی که گرچه حالا برای از دست دادن قهرمانی می گریست ، اما اول فصل کوچکترین جایی در بین مدعیان نداشت.کسی که حالا به عنوان یکی از بهترین مربیان ایران جای خود را ذهن طرفداران محکم کرد. حمید شایسته فر
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”