كساني بايد پاسخگو باشند كه به دنبال محروميت جودو ايران هستند

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6261 بار
سپاس‌های دریافتی: 11083 بار

كساني بايد پاسخگو باشند كه به دنبال محروميت جودو ايران هستند

پست توسط yasermym »

[COLOR=#000080][COLOR=#0c0c0c]كساني بايد پاسخگو باشند كه به دنبال محروميت جودو ايران هستند      [HIGHLIGHT=#1d1b10] خبرگزاري فارس: قهرمان جودو جهان گفت: پيش از من كساني بايد به كميته انضباطي بروند كه به دنبال محروميت جودو ايران هستند.        تصویر    ميراسماعيلي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: از تصميم خود مبني بر استعفا از سمت سرمربيگري تيم ملي برنمي گردم و از كميته انضباطي استقبال مي كنم، هر زمان كه لازم باشد بسياري از ناگفته ها را بازگو خواهم كرد. البته قبل از اينكه من در اين كميته حاضر شوم بسياري افراد ديگر بايد پاسخگوي خيلي از مسائل باشند.

سرمربي سابق تيم ملي تصريح كرد: چرا داوري كه در المپيك پكن مبارزه رژيم صهيونيستي را قضاوت كرد و رئيس كميته داوران بود به كميته انضباطي كشيده نشد؟ چرا سرمربي و مربيان تيم ملي كه قبل از مسابقات آسيايي سال گذشته و آخرين سهميه المپيك استعفا كردند به كميته انضباطي فراخوانده نشدند؟ چرا افرادي كه چندي پيش عكس هاي مرا در آغوش رهبر انقلاب و با قرآن و شال حضرت ابوالفضل از آكادمي جودو پايين آورده و جمع آوري كردند نبايد پاسخگو باشند؟

وي ادامه داد: كساني كه مدال المپيك پكن را از من گرفتند و باعث شدند اين مدال را از دست بدهم و در زمان حضورم در تيم ملي موجب اغتشاشات و كارشكني هاي تيم ملي بودند بايد به كميته انضباطي فراخوانده شوند. افرادي كه عليه من به فدراسيون جهاني نامه زدند و عدم مبارزه مرا در المپيك آتن مقابله با رژيم صهيونيستي عنوان كرده و تمامي مدارك تشويق هايم را براي آنها ارسال كرده اند تا موجبات محروميت جودو ايران را فراهم كنند بايد محروم شوند. اين افراد به كشورشان خيانت كرده اند.

ميراسماعيلي خاطرنشان كرد: بعد از كسب تمامي مدال هاي جهاني و آسيايي افتخارم اين بود كه در آتن مقابل نماينده رژيم صهيونيستي قرار نگرفتم و حالا افرادي بايد به كميته انضباطي بروند كه زير چتر نام بنده به دنبال مقاصد شخصي بودند. آنها بايد به جاي كميته انضباطي به دادگاه كشيده شوند.

سرمربي سابق تيم ملي تاكيد كرد: در اين برهه از زمان از اعضاي تيم ملي خواهش مي كنم كه آرامش را به اردوها برگردانند. به طور قطع نبود ميراسماعيلي نبايد لطمه اي به تيم ملي جودو بزند؛ چراكه نبودن فرد كوچكي مثل من نبايد به تيم ملي ضربه بزند.

وي افزود: در اين شرايط نمي توانستم به كارم در تيم ملي جودو ادامه دهم و هر كسي كه دستي بر جودو داشته دليل اصلي مرا مي داند. دست سرپرست را بازگذاشتم تا با آسودگي خاطر فرد مورد نظر خود را انتخاب كند. هرجا باشم فرزند ايران هستم.

ميراسماعيلي درباره حمايت هاي سرپرست فدراسيون گفت: اگر حمايتي بود بايد در 9 ماه حضور من در تيم ملي صورت مي گرفت. پشتيباني بايد از طرف كل فدراسيون صورت مي گرفت نه اينكه فقط يك نفر از من حمايت مي كرد. من به كمك و حمايت همه احتياج داشتم به هر حال ما جزو يك خانواده بوديم. در بيانيه خود مودبانه همه حرف ها را زدم.   [External Link Removed for Guests]    
دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

تصویر

[FONT=tahoma, Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][COLOR=#444444]==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
[External Link Removed for Guests]
==================================    
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”