تری: چلسی قربانی یک توطئه شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶, ۲:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

تری: چلسی قربانی یک توطئه شد

پست توسط bahmanwolf »

: " جان تری " کاپیتان چلسی بعد از حذف این تیم از لیگ قهرمانان اروپا، " تام هنینگ " دیدار مسابقه را متهم کرد.

با تساوی 1-1 چلسی و بارسلونا در ورزشگاه استمفوردبریج، شاگردان گاس هیدینک از راهیابی به فینال رم باز ماندند اما تصمیمات بحث برانگیز داور نروژی این دیدار خشم بازیکنان چلسی را برانگیخت و تعدادی از بازیکنان این تیم از جمله " جان تری " بعد از سوت پایان بازی، به سمت داور حمله‏ور شدند و به شدت به او اعتراض کردند.

" تری " گفت: « چلسی قربانی یک توطئه شد. 6 تصمیم ما را در مقابل 40 هزار تماشاگر حذف کرد و برای داور هیچ یک از آن‏ها غیر طبیعی نبود. »
« همه ما می‏خواستیم فوتبال جوانمردانه‏ای در زمین انجام دهیم. ما در دو بازی رفت برگشت مقابل بارسا این موضوع را ثابت کردیم. تا دققیه 93 آن‏ها هیچ موقعیت گلی نداشتند. شاید ما باید قربانی این بازی می‏شدیم اما اگر یکی از آن پنالتی‏ها برای ما گرفته می‏شد، 2-0 پیش می‏افتادیم. »

کاپیتان چلسی افزود: « این یک اشتباه بزرگ از یوفا بود. آن‏ها باید پاسخگو باشند. در زمین دو تیم بازیکنان باتجربه زیادی داشتند و آن‏ها به یک داور باتجربه هم نیاز داشتند. همچین چیزی را در بازی دیشب دیدید؟ تصمیمات بدی بود. »
« ما دقیقاً آن چیزی که برای بازی امشب احتیاج داشتیم انجام دادیم. در این بازی هر آنچه سرمربی از ما خواسته بود در زمین پیاده کردیم اما در نهایت بخاطر تصمیمات شوم داور صعود نکردیم. هیچ کدام از بازیکنان در این دو بازی اشتباه نکردند اما داور مسابقه 5 یا 6 اشتباه بزرگ انجام داد و ما از این رقابت‏ها حذف شدیم. »


منبع:اسکای اسپورت
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”