چلسی با ناداوری و بد شانسی حذف شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

چلسی با ناداوری و بد شانسی حذف شد

پست توسط bahmanwolf »

چلسی در دیدار برگشت با بارسلونا در استمفور بریچ نمایش خوبی داشت و در دقایق ابتدایی با ضربه محلک اسین هافبک غنایی به گل رسید در ادامه چلسی تمام راههای نفوذ را بسته بود و بارسلونا تا دقیقه پایانی حتی 1 شوت به درون چارچوب نزده بود اتفاقات عجیب در فوتبال این بار گریبان گیر چلسی شد ...بعد گل چلسی دروگبا در مصاف تک به تک توپ را به پای والدز کوبید و موقعیت 100در100 را خراب کرد وبعد ان موقیعت پنالتی که با سد کردن حرکت مالودا که الوز با دست مانع مالودا شد داور به اشتباه بیرون محوطه خطا را اعلام کرد و در موقعیت گل دیگر که با پاس زیبای دروگبا انلکا به سمت دروازه میرفت در حالی که کسی روبروی او قرار نداشت و اگربه حرکت خود ادامه میداد تک به تک میشد و یایا توره کارت قرمز را به جان خرید تا چلسی گل نزند.. صحنه مشکوک دیگر انلکا در محوطه جریمه پیکه مدافع بارسا را با دریب سر پا زیبا جا گذاشت و پیکه با کمک از دست جلوی حرکت انلکا و گل احتمالی چلسی را گرفت ....در جریان بازی 1 پنالتی دیگر هم به نفع چلسی گرفته نشد که دروگبا را از پشت در محوطه 18 قدم متوقف کردن..بد شانسی های چلسی تمامی نداشت و دروگبا که دفاع و هافبک های بارسا را به خود مشغول کرده بود مصدوم شد و با بیرون رفتن او دفاع و تمام تیم بارسا به جلو امدن و تنها شوت به چارچوب انها به گل نشست در حالی که در دقایق اخر گواردیولا فکر بردن را نمیکردو در دقایق پایانی با گاس هیدینگ دست به گردن شده بود و به او تبریک گفت و خوش و بش میکرد.....وحتی 1 پنالتی در دقیقه 93 روی شوت محکم بالاک که به دست اتوو برخورد کرد گرفته نشد .من موتقدم که این داور بی سابقه و ترسو به درد این بازی نمیخورد بازی در این سطح نباید این چنین داوری میداشت ..بعضی از دوستان معتقدند که چلسی پارسال با ناداوری به فینال مسکو رسید ولی من فکر نکنم به این حد ناداوری که4 پنالتی گرفته نشد که 2 تا از انها100 در 100 پنالتی بود و 2تای دیگر کاملا مشکوک
تصویر
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

Re: چلسی با ناداوری و بد شانسی حذف شد

پست توسط samanrossonero »

با سلام.
کدوم ناداوری؟
هر سال با ناداوری میرفتن بالا حالا جنبه 1 پنالتی نادیده رو ندارن...
اگه مسی هم هر کسی میخورد بهش خودش رو می انداخت رو زمین و 10 بار دایو می کرد آخر بازی همه میگفتن 5تاش که پنالتی بود حد اقل
...
من در حین دیدن بازی هم به جز صحنه هند پیکه که میشد پنالتی باشه بقیه رو پنالتی تشخیص ندادم که خدا رو شکر به خاطر درکی که از فوتبال دارم نظرم درست بود.
من به همتون قول میدم دوتا حرکتی که یایا توره روی آنلکا و دروگبا انجام داد در حالی که تنه به تنه بود به هیچ وجه خطا نبود چون در بازی طبیعی هم از شانه و دست استفاده میشه،حالا اگه ریپلی صحنه هارو دارید برید ببینید که دروگبا و آنلکا به محض ورود به محوطه جریمه به جلو خم میشن و خودشون رو آماده دایو می کنن،اینها توقع دارن مدافع ولشون کنه تا برن گل بزنن اما توپ آنلکا در حال رفتن به بیرون بود که دایو کرد و در صحنه اخراج آبیدال آبیدال هیچ خطایی روی آنلکا نکرد و آنلکا با گیر دادن پاهاش بهم باعث شد داور فریب بخوره...
عملکرد ضعیف داور برای صحنه هایی مثل اخراج اشتباه آبیدال یا اخراج نکردن بالاک بعد از اونهمه اعتراض و ندادن کارت زرد به دروگبا به خاطر تمارض هم هست،به قول مورینهو دروگبا فریبکارترین و متمارض ترین بازیکن دنیاست...
آقایون هیچکدوم پنالتی نبود،همش دایو بود واسه جوسازی،باورنمی کنید؟نظر کارشناسای داوری یورواسپورت رو بخونین که یکی از معتبرترین سایتهای اسپورت دنیاست:

دقیقه 24 :صحنه مشکوک خطای Alves بر روی Malouda :

نظر کارشناس: Replay ها نشون دادن که خطا در داخل محوطه جریمه انجام شده بود اما با این حال باز هم نمیشود 100 درصد به صورت قطعی نظر داد.

شاید بشود گفت که در تصمیم‌گیری این صحنه اشتباه رخ داد ولی میتوان این صحنه را جزو اشتباهات قابل بخشش برای داوری منظور کرد.

دقیقه 26 : صحنه مشکوک خطای Abidal بر روی Drogba :

نظر کارشناس: خطای سد راه (stonewall) بود اما شاید سال های تمارض کردن برای این مهاجم ساحل عاجی به پایان رسیده باشد و هر وقت که زمین میخورد داور ها به سختی باور می‌کنند که پنالتی شده!

دقیقه 57 : صحنه مشکوک خطای Toure بر روی Drogba :

نظر کارشناس: واضحا مشخص بود که مدافع توپ را زد و پنالتی نبود و اینبار هم دروگبا به داور اعتراض کرد.

دقیقه 82 : صحنه مشکوک هند Pique :

نظر کارشناس: احتمالا از قصد نبود اما این مدافع خیلی شانس آورد که داور پنالتی نگرفت زیرا که اکثر داور ها این صحنه را پنالتی میگرفتند.

دقیقه 97 : صحنه مشکوک هند Eto'o :

نظر کارشناس: سخت هست که ببینیم چگونه Eto'o در مسیر توپ قرار میگیرد. زیرا او همزمان که پشتش را به توپ کرد دستش هم در جهت توپ قرار گرفت.
...............
Chelsea مشخصا می‌تواند احساس کند که از داوری آسیب دیده زیرا که حداقل یکی از آن تصمیمات به درستی گرفته نشد. اما این را هم در نظر بگیرد که اخراج Abidal خیلی سخت گیرانه بود.

بیشتر از همه دقیقا معلوم نشد که چرا Ballack و Drogba به خاطر آن عکس العمل های مضحک کارت قرمز دریافت نکردند؟
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

با سلام.
کدوم ناداوری؟
هر سال با ناداوری میرفتن بالا حالا جنبه 1 پنالتی نادیده رو ندارن...
اگه مسی هم هر کسی میخورد بهش خودش رو می انداخت رو زمین و 10 بار دایو می کرد آخر بازی همه میگفتن 5تاش که پنالتی بود حد اقل
...
من در حین دیدن بازی هم به جز صحنه هند پیکه که میشد پنالتی باشه بقیه رو پنالتی تشخیص ندادم که خدا رو شکر به خاطر درکی که از فوتبال دارم نظرم درست بود.
من به همتون قول میدم دوتا حرکتی که یایا توره روی آنلکا و دروگبا انجام داد در حالی که تنه به تنه بود به هیچ وجه خطا نبود چون در بازی طبیعی هم از شانه و دست استفاده میشه،حالا اگه ریپلی صحنه هارو دارید برید ببینید که دروگبا و آنلکا به محض ورود به محوطه جریمه به جلو خم میشن و خودشون رو آماده دایو می کنن،اینها توقع دارن مدافع ولشون کنه تا برن گل بزنن اما توپ آنلکا در حال رفتن به بیرون بود که دایو کرد و در صحنه اخراج آبیدال آبیدال هیچ خطایی روی آنلکا نکرد و آنلکا با گیر دادن پاهاش بهم باعث شد داور فریب بخوره...
عملکرد ضعیف داور برای صحنه هایی مثل اخراج اشتباه آبیدال یا اخراج نکردن بالاک بعد از اونهمه اعتراض و ندادن کارت زرد به دروگبا به خاطر تمارض هم هست،به قول مورینهو دروگبا فریبکارترین و متمارض ترین بازیکن دنیاست...
آقایون هیچکدوم پنالتی نبود،همش دایو بود واسه جوسازی،باورنمی کنید؟نظر کارشناسای داوری یورواسپورت رو بخونین که یکی از معتبرترین سایتهای اسپورت دنیاست:

دقیقه 24 :صحنه مشکوک خطای Alves بر روی Malouda :

نظر کارشناس: Replay ها نشون دادن که خطا در داخل محوطه جریمه انجام شده بود اما با این حال باز هم نمیشود 100 درصد به صورت قطعی نظر داد.

شاید بشود گفت که در تصمیم‌گیری این صحنه اشتباه رخ داد ولی میتوان این صحنه را جزو اشتباهات قابل بخشش برای داوری منظور کرد.

دقیقه 26 : صحنه مشکوک خطای Abidal بر روی Drogba :

نظر کارشناس: خطای سد راه (stonewall) بود اما شاید سال های تمارض کردن برای این مهاجم ساحل عاجی به پایان رسیده باشد و هر وقت که زمین میخورد داور ها به سختی باور می‌کنند که پنالتی شده!

دقیقه 57 : صحنه مشکوک خطای Toure بر روی Drogba :

نظر کارشناس: واضحا مشخص بود که مدافع توپ را زد و پنالتی نبود و اینبار هم دروگبا به داور اعتراض کرد.

دقیقه 82 : صحنه مشکوک هند Pique :

نظر کارشناس: احتمالا از قصد نبود اما این مدافع خیلی شانس آورد که داور پنالتی نگرفت زیرا که اکثر داور ها این صحنه را پنالتی میگرفتند.

دقیقه 97 : صحنه مشکوک هند Eto'o :

نظر کارشناس: سخت هست که ببینیم چگونه Eto'o در مسیر توپ قرار میگیرد. زیرا او همزمان که پشتش را به توپ کرد دستش هم در جهت توپ قرار گرفت.
...............
Chelsea مشخصا می‌تواند احساس کند که از داوری آسیب دیده زیرا که حداقل یکی از آن تصمیمات به درستی گرفته نشد. اما این را هم در نظر بگیرد که اخراج Abidal خیلی سخت گیرانه بود.

بیشتر از همه دقیقا معلوم نشد که چرا Ballack و Drogba به خاطر آن عکس العمل های مضحک کارت قرمز دریافت نکردند؟

در ضمن صحنه خطای آلوز روی مالودا خارج از محوطه بود و داور برخورد صورت به صورت اونها رو در محوطه اصلآ خطا تشخیص نداد و من هم بهش حق میدم چون یک مدافع نمیتونه غیب بشه یا خودش رو بکشه کنار تا مالودا بره گل بزنه ودر اون صحنه هم مالودا با زدن تو سر توپ مالکیت توپ رو از دست داد و آلوز به توپ نزدیکتر بود و هردو سعی میکردن برن توپ رو مال خود کنن که آلوز در حال چرخیدن دستش هم جلوی مالودا بود که طبیعی هست اما مهاجمای چلسی یاد گرفتن فقط دایو کنن و من قسم میخورم این توصیه مربیشون بوده...
تیمی که با پرچم اسرائیل غاصب و جنایت پیشه بیاد تو زمین از این بهتر نمیشه...

تصویر تصویر تصویر
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6689 بار
سپاس‌های دریافتی: 12079 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

مهم اینه که منچستر هم لوله میشه
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

پست توسط bahmanwolf »

samanrossoneroاقای مگه شما کارشناسی که نظر میدی .....
تصویر
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

پست توسط Scorpion0090 »

من که دلم خنک شد شما را نمی دونم

سلام.
من حسین 18ساله از شیراز هستم.
به نظر من چلسی حقش بود چون یک فوتبال کاملا کثیف را به نمایش گذاشت.اونا داشتن با3 لایه دفاع بازی می کردند طوری که هر وقت توپ به مسی یا اینیستا میرسید 4 نفر اونا را دوره میکردند و بارسلون که به گل نیاز داشت مجبور شد دفاعش راتا وسط زمین جلو بکشه و موقعیت های زیادی را به مهاجمان چلسی داد.
از طرفی شما چه جور دلتون میاد از تقابل شگفت انگیز کریس رونالدو و مسی بگذرید؟

بای.
Major
Major
نمایه کاربر

نه داداش بهمن،اینا نظرهای کارشناسای eurosport.com هست که یکی از بزرگترین سایتهای اسپورت اروپاست و این داور بازی واسه جام جهانی هم انتخاب شده...
البته منم به اندازه کافی از نظر داوری و فوتبالی مطالعه و درک دارم که همونجا تشخیص دادم که پنالتی نیست و خدارو شکر که درست تشخیص دادم...
حق به حقدار رسید و همه از دیدن فینال لذت خواهند برد..

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”