"سوپراستار" در آمریکا اکران می‌شود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

"سوپراستار" در آمریکا اکران می‌شود

پست توسط Leila »

محمد نیک‌بین تهیه‌کننده این فیلم به خبرنگار مهر گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته "سوپراستار" به طور همزمان در آمریکا و یکی از شهرهای کانادا به نمایش درمی‌آید. همچنین این فیلم در اروپا و دبی نیز روی پرده می‌رود. "سوپراستار" در بازار جشنواره فیلم کن نیز به نمایش در‌می‌آید.
وی درباره فیلم اکران‌نشده "تسویه‌حساب"، گفت: امیدوارم مسئولان صاحب‌نظر بتوانند ارزیابی مجدد انجام دهند، زیرا به عقیده من مدتی از ساخت این فیلم گذشته و شاید شرایط برای نمایش آن فراهم شده باشد. امیدواریم بتوانیم امسال پروانه نمایش "تسویه‌حساب" را دریافت کنیم.
نیک‌بین درباره فعالیت‌های جدید خود، گفت: میلانی در حال حاضر روی چند سناریو کار می‌کند و پس از پایان اکران "سوپراستار" یک پروژه سینمایی جدید را آغاز می‌کنیم.
میلانی هم‌اکنون فیلمنامه مجموعه تلویزیونی 90 دقیقه‌ای "کی اول شروع کرد؟" را می‌نویسد که از تولیدات سیمافیلم است. "سوپراستار" داستان یک ستاره سینما است که از روزهای اوج فاصله گرفته و آشنایی با دختری جوان او را به درکی تازه از زندگی می‌رساند.
شهاب حسینی، فتانه ملک‌محمدی، فریبا کوثری، نسرین مقانلو، افسانه بایگان، رضا رشیدپور، السا فیروزآذر و لیلا زارع بازیگران این فیلم هستند. نیک‌بین پیش از این در گفتگو با خبرنگار مهر از اکران "سوپراستار" در آمریکا و کانادا در اواسط اردیبهشت‌ خبر داده بود.


خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”