چند سوال

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3023 بار
سپاس‌های دریافتی: 4754 بار

Re: چند سوال

پست توسط Mahdi Mahdavi »

دوست عزیز.سلام.
1-اینترنت شما دایال آپه یا ADSL؟
2- از نرم افزار خاصی برای دانلود استفاده میکنید؟
3- آیا اینترنت حین دانلود قطع میشه یا خیر؟
به این سوالات جواب بدید تا بهتر به جواب برسید.
در ضمن.برای فایل های با حجم زیاد این اتفاق می افته یا همه فایل ها؟
ممنونم
ناگهان چقدر زود دیر میشود !
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 328 بار
سپاس‌های دریافتی: 335 بار

پست توسط Eagle_of_sky »

سلام آقا مهدی . :razz:
اینترنت ADSL هست.
خیر از نرم افزار استفاده نمیکنم.
نه اینترنت قطع نمی شود ولی فایل از مثلا 40 مگا بایت 32 مگابایت دانلود میشه و فایل مثلا از 10 دقیقه 7-8 دقیقه اش پخش میشه و بقیه اش نمی آید .
همین دیروز داشتم دریم ویور پروتابل رو دانلد میکردم که از 69 مگابایتش 67 تاش رو دانلود کرده بود و به ظاهر کاملبود اما هنگام نصب توی 90 و خرده ای درصد ارور میداد که قایل کامل نیست.
اینجوریه.
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

پست توسط Solver »

,

از سلامت فایل ها در مرجع دانلود خودتون اطمینان دارید؟ چون در بیشتر موارد اگر فایل ناقص باشد برنامه نصب کننده اصلا پیش روی نخواهد کرد. اکثر نصب کننده ها (جدید) ابتدا بررسی میکند همه چیزهایی که برای نصب نیاز است از جمله فایل ها وجود دارد یا خیر، اگر بود مراحل نصب را پیش روی کاربر قرار میدهند.

در مورد اون فایل ها چند تکه، این مورد متداولی است که بیشتر هم اشتباه خود فرستنده فایل است که مثلا یک تکه میانی را فراموش میکند آپلود کند و به این ترتیب در هنگام گسترش (همان اکسترا) به علت فقدان تکه قبل، به مشکل برخورد میکنید.

اما در مورد یوتیوب نباید مشکلی وجود داشته باشد، من توصیه میکنم جای آنکه مستقیم از یوتیوب دانلود کنید که هم کار فیلترگشایی آن دشوار تر است و هم تبدیل فرمتش، میتونید از سایت های آینه یوتیوب که خودشون مبدل پسوند فایل هم هستند استفاده کنید. اکثرشون قابلیت جستجوی یوتیوب هم دارا هستد. شما فایل را انتخاب میکند و پسوند مورد نظرتون را، سپس اون سایت بعد از چند دقیقه لینک دانلود آن ویدیو با پسوند مورد نظرتون را بهتون میدهد، این لینک مثلا 24 ساعت فعال است که شما دانلود کنید و بعد حذف خواهد شد.

مثلا:
[External Link Removed for Guests]

به خاطر این لینک جستجو گذاشتم که اکثر سایت های معرفی شده یا فیلتر هستند یا در آینده ممکنه فیلتر بشن و لینک کردنشون در سنترال کار درستی نیست. البته گذر از فیلتر این سایت ها به مراتب ساده تر از خود یوتیوب است.

با ADSL و دریافت فایل های بالای 25 مگابایت، توصیه اکید دارم به استفاده از یک نرم افزار مدیریت دانلود، حتی رایگان ها مثل orbit، flashget یا حتی fresh download.
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط Eagle_of_sky »

Negar.int,
خدمت شما عرض کنم من از یک سایت که فرمت رو تغییر میده دانلود میکنم (درباره یوتیوب).
و اون منبع ها هم تقریبا مطمئنم که درست هستند ولی نمیدانم چرا اینطوری میشه . باز بررسی میکنم و اطلاع میدهم .
ممنون :razz:
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط Eagle_of_sky »

با عرض سلام مجدد.
:razz:
دوستان چگونه میتوانم تمام محتوای یک فروم را دانلود کنم ؟ آیا برنامه ای برای این منظور وجود دارد ؟

همچنین اگر وجود دارد از کجا میتوانم بفهمم حجم اون فروم چقدر خواهد بود ؟

و اینکه چگونه میتوان از آرشیو (یا همچین چیزی ) در اینترنت استفاده کرد ؟ مثلا" سایتی بوده که قبلا وجود داشته اما هم اکنون نیست اما وقتی در گوگل سرچ میکنم محتوای سایت به صورت لینک نوشته شده (اندکی از آن) ولی وقتی که روی آن کلیک میکنم نوشته این مطلب حذف شده یا ارور های دیگر ؟ راه حل چیست ؟

همچنین میخواستم یک برنامه معرفی کنید که بتوانم کلیپ های ویدیویی با فرمت flv را به صورت بسیار صحنه آهسته ببینم.

با سپاس تصویر
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

پست توسط Solver »

,

در مورد صحنه آهسته اگر شما کدک مربوط را نصب کنید، فکر کنم ویندوز مدیاپلیر کلاسیک یا مثلا گم پلیر بتونن کنند.

اما در مورد یافتن آرشیو،
متاسفانه راه حل زیادی وجود ندارد اگر اون صفحه مورد توجه ویژه نبوده باشد، اما ممکنه در گوگل کش، یاهو کش بتونید ازش چیزی پیدا کنید. همچنین برای سایت های پربازدید: [External Link Removed for Guests] صفحات را ذخیره میکند.

در مورد دانلود یک فروم یا همچین چیزی کار چندان دشواری نیست، میتونید از طریق فید اون فروم این کار را بکنید، به سادگی فیدخوان خودتون را تنظیم کنید مثلا 1500 تا فید را دانلود کند آن هم به طور سفارشی از انجمن ها و قسمت های دلخواه شما، یا بر حسب حجم فید مثلا تا 1.5 مگابایت فید دانلود کند!
بعضی فیدخوان های حرفه ای تر به شما اجازه تنظیم بازه زمانی هم میدهند، از ساده ترین فیدخوان های رایگان آنلاین میتوان به گوگل ریدر اشاره کرد، از نمونه های غیر آنلاینش هم میشه به آبونه شدن فید فایرفاکس اشاره کرد که ساده هست نمونه پیشرفته تر اون چیزی هست که در مرورگر اپرا وجود دارد. برای یافتن اطلاعات بیشتر در گوگل میتونید my feed reader را جستجو کنید. حتی گجت هایی هستند که این خوراک ها را با حجم کوچک روی میزکار شما نمایش دهند. اما برای دانلود توصیه میشود از فیدخوان های غیر آنلاین استفاده کنید.
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط Eagle_of_sky »

سلام .

اینترنت اکسپلورر من خراب هست چطور میتونم اون را تعمیر یا درست کنم؟

با تشکر
Major II
Major II
محل اقامت: مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است
سپاس‌های ارسالی: 150 بار
سپاس‌های دریافتی: 155 بار

پست توسط free love »

خب مشکلش چیه؟ به نظر من پاکش کن و دوباره نصبش کن.تصویر
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط Eagle_of_sky »

نمیشه، چطور؟
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 15611 بار
سپاس‌های دریافتی: 6443 بار
تماس:

پست توسط ASHKAN95 »

همگی خسته نباشید
من از اینترنت ایرنسل استفاده میکنم.سرعت دانلودش تا 25 میره.ولی ساعتای خاص.مثلا 5 صبح تا 12-1 ظهر.ساعتای دیگه رو 10-12 میچرخه.
برای دانلود هم از IDM استفاده میکنم.از همه بهتره.
موقع دانلود فایل های 30-40 مگابایتی،بعضی وقتا قطع میشه.
یه سوالم داشتم.من با گوشی ای که وصل میشم،سرعت 115kbps کانکت میشه.میخاستم بدونم اخره سرعتش اینه؟چون سرعت edge بیشتر.(236 kbps)
:razz: :razz:
Major II
Major II
محل اقامت: مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است
سپاس‌های ارسالی: 150 بار
سپاس‌های دریافتی: 155 بار

پست توسط free love »

یه اکسپلورر آخرین ورژن تهیه کنید و مثل یه برنامه معمولی نصبش کنید .البته قبل از نصب هم به توضیحاتی که راجع به نصب داخل سی دی گفته دقت کنید . چون من ورژن 8 رو که خودم نصب میکردم یه تنظیمات خیلی جزئی رو باید حین نصب انجام میدادم، البته الان یادم نیست ولی اگر لازم بود براتون پیداش میکنم.

موفق باشید.
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط Eagle_of_sky »

سلام اگر میشه کمی بیشتر درباره دانلود کل یک فروم توضیح بدهید . ممنون :razz:
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”