چند سوال

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 328 بار
سپاس‌های دریافتی: 335 بار

Re: چند سوال

پست توسط Eagle_of_sky »

سلام دوستان . من میخواهم یک فروم را دانلود کنم اما برای دسترسی باید نام کاربریم و پسورد را بدهم اما نمدونم در برنامه WebZip چگونه میتونم اینکار بکنم.
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

,
سوال شما واضح نيست،‌بفرماييد دقيقا ميخواهيد چه کاري انجام بديد، اگر منظورتون دسترسي غير مجاز به سايت خاصي هست که جاي اون در اين انجمن نيست، اگر مورد ديگري هست، پس لطفا کاملتر توضيح بديد تا بشه شما رو راهنمايي کرد :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط Eagle_of_sky »

Mahdi1944,

به عنوان مثال من در همین انجمن که عضوم برای فرض مثال اگر بخواهم از مطالب این انجمن استفاده کنم باید ثبت نام کرده باشم و نام کاربری داشته باشم . تا هنگامی که میخواهم از مطالب سایت استفاده کنم باید حتما از قبل login شده باشم .
حال من با برنامه وب زیپر یک فروم را میخواستم دانلود کنم که اونجا عضو هم هستم . اما خوب برنامه نمیتونست قسمتهایی که نام کاربری میخواهد برای ورود را دانلود کند .
ممنون میشم کمک کنید . :razz:
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

,
چنين برنامه‌هايي قادر به دانلود فايلهايي مانند html , تصاوير و امثال اون هست، نه اطلاعاتي که در ديتابيس يک سايت وجود داره، چون اينها زمان درخواست کاربري ساخته ميشوند و در حالت عادي در فضاي وب سايت مورد نظر قرار ندارند که با چنين برنامه‌هايي به صورت انبوه اونها رو دانلود کرد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

پست توسط Solver »

میتونید از Teleport استفاده کنید. این نرم افزار پذیرای نام کاربری حساب شما خواهد بود و پس از ورود پیگیر آدرس ها خواهد شد. محدود کردنش هم از طریق تعداد لینک های تعقیب شده، گونه فایل ها، حجم کل، حجم فایل و ... از طریق تنظیمات نرم افزار ممکن است.
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط Eagle_of_sky »

دوست عزیز من این برنامه رو نصب کردم ولی با اینکه یوزر و پسورد میزنم اما باز هم صفحات دانلود شده هشدار ورود میدهند.
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 946 بار
سپاس‌های دریافتی: 2887 بار

پست توسط SHAHRAM »

, همون طور که دوستان گفتند ،مطمئنا در یک سایت دسترسی بسیاری از صفحات محدود به admin سایت هست و با یوزر نیم محدود امکان دسترسی کامل به تمام امکانات سایت وجود نداره.
به طور کلی به نظر من تمام نرم افزار های grabber توانایی دانلود کامل سایت های معمولی(بدون دیتابیس و به طور کلی عدم وجود cms پیچیده و...)قابل استفاده هستند.پس انتظار دانلود کامل یک سایت مانند انجمن CC خودمان رو نداشته باشید.
:razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

پست توسط Solver »

ضمن تائید حرف های SHAHRAM در مورد سایت های پویا که داده هاشون در بانک داده ذخیره میشود همان شیوه بهره گیری از rss میتواند بهترین راه برای دست یابی یک باره به اطلاعات باشد خصوصا با کمک فیدخوان هایی که آرشیو فید را به شکل سفارشی برای شما ذخیره میکنند.
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط Eagle_of_sky »

درود :razz:
من در گذشته از یک سایت که در حال حاضر دیگر کار نمیکند فیلم های یو-تیوب را دانلود میکردم که الان بسته است . دوستان سایتی سراغ ندارند ؟ خیلی لازم دارم . :P ممنون
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 946 بار
سپاس‌های دریافتی: 2887 بار

پست توسط SHAHRAM »

, با نصب نرم افزار internet download manager به راحتی می تونید بعد از لود شدن ویدیو اون رو دانلود کنید.
:razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط Eagle_of_sky »

درود بر شهرام عزیز . :razz:
استاد من این برنامه رو دارم اما باز هم نمیشه .
میشه بیشتر توضیح بدهید ؟
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1938 بار
سپاس‌های دریافتی: 1909 بار

پست توسط pedmehr »

از برنامه یوتیوب دانلودر استفاده کنید . کیفیت و حجم فایل دریافتی رو هم میشه انتخاب کرد . Youtube downloader application
در روح و جان من میمانی ای وطن
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”