چند سوال

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 328 بار
سپاس‌های دریافتی: 335 بار

چند سوال

پست توسط Eagle_of_sky »

سلام خدمت تمام دوستان عزیز.
یک چند تا سوال داشتم از اساتید محترم ممنون میشم راهنمایی ام کنید.
1-ویروس کظم غیض و اتوران را چگونه میتوان پاک کرد؟(روش دستی)

2-انتی ویروس نود 32 قانونی برای دانلود هست؟

3-چند تا آنتی ویرویس خیلی خوب معرفی کنید لطفا
Major II
Major II
محل اقامت: مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است
سپاس‌های ارسالی: 150 بار
سپاس‌های دریافتی: 155 بار

Re: چند سوال

پست توسط free love »

سلام.
دوست محترم ،زمانی که سیستم من همچین ویروسی گرفته بود اصلا به روش معمول دستی پاک نمیشد و بهترین راهشم اینه که با آنتی ویروس نود32 پاکش کنید.

در مورد سوال دوم باید بگم که من تا حالا همچین چیزی رو ندیدم
در مورد سوال سوم باید خدمتتون عرض کنم یکی همین نود 32 خوب و یکی هم bitdifender .البته من خودم از نود استفاده میکنم و ازش هم راضی ام ، اما تنها مشکلی که داره این هست که قابلیت نصب رو یک کامپیوتر رو داره ولی مثلا آنتی ویروسی مثل پاندا قابلیت نصب روی چند تا کامپیوتر رو داره اما قدرتش مثل نود نیست.

حالا باز دوستان دیگر ممکنه در این زمینه اطلاعات کاملتری داشته باشن.

موفق باشید.
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

پست توسط Solver »

Eagle_of_sky,

در مورد 1، باید گفت عملاً در صورت فعال شدن ویروس امکانش نیست که دستی حذفش کرد. زمانی هم که فعال نیست که ساده هست دیگه! آنتی ویروس هم فقط زمانی میتونه پیداش کنه که فعال نباشه! اون وقت هم که فقط Delete میکنید! :grin:

اما اگر فعال باشه راهی نیست که حذفش کنید چون برخلاف گفته بعضی از دوستان یک تروجان یا کرم نیست که بشه دستی حذفش کرد! بلکه یک ویروس است!

یعنی برای حذفش نیازمند یک سری دستور هست که توسط Remover به ویروس ارسال میشه که فقط نویسنده ویروس ازش مطلع هست! ضمناً نسخه اصلی Remover هم توسط خود نویسنده ویروس ساخته شده، بنابراین فردی از نحوه پاک کردن دستیش مطلع نشده! نمونه های دیگه Remover ها هم تنها با گرفتن یک Modul از Remover اصلی هست که کار میکنند. البته تا آنجایی که من اطلاع دارم، شاید اگر جستجو کنید بتوانید روش حذف دستی برای این ویروس پیدا کنید.اگر Remover مربوط را خواستید در اینترنت قابل یافت هست، راستش هاست خودم قطع هست که لینک دانلود از اونجا را بزارم.   . ویروس آتوران هم دارای Remover مخصوص به خود هست و باز مانند کاظم غیز هیچ آنتی ویروسی قدرت حذف آن را در صورت فعال بودنش ندارد.      در مورد حذف دستی این ویروس تو گوگل جستجو کن کلی روش هست، مثلا:     [External Link Removed for Guests]

2. قانونی برای دانلود! خوب شما پول را پرداخت کنید، افراد و شرکت های زیادی در ایران لایسنس میفروشند اما دقت کنید که معتبر باشند که بعداً لایسنس شما را به سرقت نبرند!

3. در سنترال این موضوع در مباحث دیگر به بحث گذاشته شده است، بهتر است در آنجا پیگیر باشید. نتیجه فعلی این مباحثات Avira را به عنوان بهترین ضد ویروس معرفی کرده است و در وعده دوم کاسپراسکای!

شما کدام آنتی ویروس را انتخاب می کنید ؟  
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
Captain
Captain
محل اقامت: هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !
سپاس‌های ارسالی: 103 بار
سپاس‌های دریافتی: 117 بار

پست توسط osilatoria »

سلام . من دو تا مشکل داشتم با لپتاپم . مدل لپتاپ : Vaio VGN-CS118E

1. تو فولدری که چند فایل ویدئویی وجود داره ، نوار بالای صفحه شروع به پرشدن می کنه و صفحه چندبار سیاه میشه . چرا ؟؟؟ باید چه کنم ؟؟

2. تو تا فایل ویدئویی رو هرکار می کنم که پاک کنمک نمیشه . ویروسی هم نیستن . چه باید بکنم ؟؟
 تصویر 
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Solver »

1. تو فولدری که چند فایل ویدئویی وجود داره ، نوار بالای صفحه شروع به پرشدن می کنه و صفحه چندبار سیاه میشه . چرا ؟؟؟ باید چه کنم ؟؟

چه سیستم عاملی استفاده میکنید؟

منظورت از نوار چی هست، اگر ممکنه عکسش را بزار.

2. تو تا فایل ویدئویی رو هرکار می کنم که پاک کنمک نمیشه . ویروسی هم نیستن . چه باید بکنم ؟؟

یا فایل ها توسط نرم افزاری در حال اجرا هستش، یا ویروس دارید، البته یک برنامه هست که مخصوص این مشکل ساخته شده و قدرت خوبی دارد. اول لینک مطلب را گذاشتم اما بعد خود مطلب مربوط را از مجموعه نگار انتقال دادم که نخوای دوباره بری اونجا سر بزنی تصویر

[HR]
  شما نیز هنگام حذف یک فایل با پیغام خطای زیر مواجه شده باشید:  تصویر   حل شما استفاده از نرم افزار Unlocker میباشد.

به هر دلیل که امکان حذف یک فایل وجود نداشته باشد، مثلاً نرم افزاری به صورت پنهان از آن استفاده کند یا ...، شما با استفاده از این برنامه میتوانید مشکل را حل کنید. بعد از نصب برنامه در منوی راست کلیک، شاهد افزوده شدن گزینه مربوط به برنامه هستید، مانند شکل زیر:  تصویر   است روی آن کلیک کنید. سپس در یک پنجره لیست نرم افزارهایی که فایل مذکور را به هر دلیل قفل کرده اند و شما امکان جابه جایی، تغییر نام و حذف فایل را ندارید نمایش میدهد مانند شکل زیر:  تصویر   کافی است بر روی گزینه " Unlock All " کلیک کنید تا همه پیوندهایی که مانع اعمال تغییرات و حذف فایل مذکور است از بین برود.

دریافت آخرین نسخه این نرم افزار قدرتمند و رایگان از یکی از سایت های رسمی توسعه دهنده آن:  

[External Link Removed for Guests]   خصوصیات جدید این نسخه، افزوده شدن زبان های مختلف به نصب کننده، و خود نرم افزار است. نمونه تصویر نسخه فارسی نرم افزار را در زیر مشاهده میکنید:  تصویر  

همچنین توانمندی این نرم افزار جهت یافتن پروسه های پیوند دار به یک فایل به شکل قابل توجهی افزایش داشته است. یادآور میشوم این نرم افزار کاملاً رایگان بوده و هیچ گونه ثبت نام و محدودیت زمانی ندارد.
  تصویر ترجمه و تهیه عکس:  
Captain
Captain

پست توسط osilatoria »

Negar.int, دوست عزیز ، درود بر تو که بار سنگینی رو از دلم بردی :grin: :-) چون فایل ها پاک شدن .

اما در مورد موضوع اول ، عکس میگیرم میزارم . بازم ممنون . :razz:
 تصویر 
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط Eagle_of_sky »

سلام چند تا سوال::
1-سیستمم دوباره جوری شده که 5 دقیقه سایتها باز میشن 5 دقیقه گیر میکنن.
چه کار کنم؟
2-برای گرفتن مدرک بین المللی انیمیشن به کجا مراجعه کنم و درباره آن اگر میشه توضیح بدید(رشته انیمیشن=> بازار کار و ...)
3-در ضمن اون تاپیک عدم لوگین یاهو هم پیدا نمیکنم
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Solver »

1-سیستمم دوباره جوری شده که 5 دقیقه سایتها باز میشن 5 دقیقه گیر میکنن.
چه کار کنم؟

شاید ویروس دارید که به مرور سرعت سیستم را کاهش میده. با یک آنتی ویروس بررسی کنید. همینطور شاید مرورگرتون مشکل داره، میتونید دوباره نصبش کنید.
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط Eagle_of_sky »

بی زحمت سوال 2 و 3 هم راهنمایی قرمایید
Captain II
Captain II
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1622 بار
سپاس‌های دریافتی: 668 بار
تماس:

پست توسط Ra30ol »

برای سوال 3 تصویر
منبع: [External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

متاسفانه تصاویر برای من که نشون داده نمیشوند،امیدوارم شما آنها را مشاهده بفرمایید،در ضمن لینک مستقیم هم قرار دادم و البته لینک مرجع.
Captain
Captain

پست توسط osilatoria »

Negar.int نوشته شده:

چه سیستم عاملی استفاده میکنید؟

منظورت از نوار چی هست، اگر ممکنه عکسش را بزار.

سلام مجدد . سیستم عامل ویستا

تصویر

تصویر

این اتفاق ناخوشایند(سیله شدن صفحه) چندین مرتبه تکرار میشه تا اونو نوار پر بشه . ایراد از کجاس ؟ باید چه کنم ؟
 تصویر 
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

osilatoria,
مشکل در حالت نمايش انتخابي شما هست، در اين حالت محتواي فايلها به صورت يک تصوير نمايش داده ميشه و چون پسوند فايلها نياز به کدک داره، تا اونها رو لود کنه چندين بار به مد عادي و aero صفحه رفرش ميشه، اگر حالت Views رو تغيير بديد به Medium Icons فکر ميکنم مشکل رفع خواهد شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”