قلعه‏نویی: همان بچه واعظ را مدیرعامل کرد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

قلعه‏نویی: همان بچه واعظ را مدیرعامل کرد

پست توسط bahmanwolf »

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: با توجه به اینکه دیدار با الجزیرهیک بازی ملی است و اینکه نتیجه این دیدار برای هواداران همچنان جذابیتدارد، با کسب یک پیروزی در مصاف با این تیم اماراتی هواداران خود را شادمی کنیم.

امیر قلعه نویی در حاشیه تمرین عصر شنبه استقلال با بیاناین مطلب در مورد بازی با الجزیره امارات گفت: موظفیم که یک بازی خوب رامقابل الجزیره به نمایش بگذاریم. اگرچه شانسی برای صعود نداریم اماهواداران استقلال بدانند با تمام قوا در این دیدار شرکت می کنیم تا نتیجهقابل قبولی را کسب کنیم.

با کسب پیروزی برابر الجزیره هواداران خود را شاد کنیم
ویادامه داد: متاسفانه برای این بازی چند محروم و مصدوم داریم که همین مسالهکار ما را سخت می کند اما ما نماینده ایران هستیم و با توجه به اینکهشانسی برای صعود به مرحله بعد نداریم، با توجه به اینکه دیدار با الجزیرهملی است و نتیجه آن برای هواداران استقلال همچنان جذابیت دارد، وظیفهسنگین تری داریم و باید با کسب یک پیروزی هواداران خود را شاد کنیم.

سرمربیتیم استقلال تاکید کرد: به خاطر تعهد قلبی و اخلاقی که به باشگاه دارم،موظفم تا پایان قراردادم در خدمت استقلال بمانم و قطعا در پایان این بازیقراردادم تمام می شود و بعد از آن مسئولان می توانند هر مربی که میخواهند، استخدام کنند.

امیدوارم مربی بعدی هم استقلال را قهرمان کند
ویاضافه کرد: صادقانه اعلام می کنم که امیدوارم هرکس بعد از من سرمربیاستقلال شد، بتواند این تیم را قهرمان کند. البته اینکه گفته می شود فقطمن می توانم استقلال را قهرمان کنم، درست نیست. من همیشه برای استقلالآرزوی موفقیت می کنم و آرزو دارم این تیم فصل بعد، هم در لیگ، هم در جامحذفی و هم در لیگ قهرمانان آسیا موفق باشد.

قلعه نویی همچنین خاطرنشان کرد: در خصوص صحبت‌هایی که آقای زریبافان و دانشجو انجام داده و حقرا به من داده‌اند ممنون آنها هستم ولی قضاوت در این مورد را به مردم میسپارم.

حتما آن بچه واعظی آشتیانی را هم مدیرعامل استقلال کرده است
ویدر ادامه افزود: در مورد صحبتی که مدیرعامل استقلال در برنامه 90 داشتهاست باید بگویم اگر همان بچه من را سرمربی استقلال کرده، حتما آن بچهواعظی آشتیانی را هم مدیرعامل استقلال کرده است.

سرمربی استقلال دراین مورد اضافه کرد: در خصوص حضورم در تیم ملی شما می توانید این موضوع رااز آقای هاشمی و مصطفوی سوال کنید، می توانم فقط بگویم بین 7:30 تا 8 صبحبه من زنگ زدند و من تا آن موقع نمی دانستم سرمربی تیم ملی شده‌ام. بعد ازآن بود که فهمیدم چند پیشنهاد هم از تیم های اماراتی الوصل، عجمان،الامارات و الشارجه دارم. حتی مدیر الوصل نسبت به آنکه من دیر به آنهاجواب دادم گله کرده و پیغام خود را به مجیدی داده بود ولی دور از جوانمردیبود من استقلال را در میانه راه رها کنم.

از 3 تیم اماراتی پیشنهاد دارم
ویتصریح کرد: در حال حاضر هم 3 پیشنهاد دیگر از تیم‌های اماراتی دارم و آنهاآمادگی دارند که با من قرارداد ببندند. فکر می کنم حضور مربی ایرانی درامارات می تواند وجهه خوبی برای فوتبال کشورمان داشته باشد و کلاس مربیانایرانی را بیش از گذشته بالا ببرد. البته احتمال آنکه با یکی از این سهتیم قرارداد بندم زیاد است اما همه چیز بستگی به توافقم با باشگاه‌هایاماراتی دارد.

قلعه نویی یاد آور شد: خوشحالم در روزی که استقلالقهرمان شد، میلیون‌ها جوان به خیابان آمده و خوشحال بودند و این مسالهمیلیون‌ها دلار برایم ارزش دارد اما امیدوارم دوباره نگویند من به آنهاپول داده‌ام که بیایند در خیایان شادی کرده و مرا تشویق کنند. همانطور کهبارها گفته‌اند من به هواداران پول می دهم که در ورزشگاه دستگردی و آزادیتشویقم کنند.

به من گفتند اگر به مس بروی پرونده‌ات بسته می شود
ویهمچنین اظهار داشت: زمانیکه می خواستم به مس بروم، به من گفتند اگر بهاین تیم بروی پرونده‌ات بسته و مربیگری‌ات نابود می شود اما خدا را شکرتوانستم با مس نتایج خوبی کسب کنم و توانایی‌ام را در این تیم به آنهانشان دهم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران ادامه داد: برای فصلبعد برنامه‌های زیادی برای استقلال داشتیم. شما می توانید ببینید من باتمام بازیکنانیکه به استقلال آمدند قرارداد 2 ساله بستم تا دست مسئولاناین تیم در فصل نقل و انتقالات خالی نماند.

برای واعظ آشتیانی متاسفم
"واعظیآشتیانی در برنامه 90 اعلام کرد صورتجلسه ای در نشست هیئت مدیره برای حضورمقتدارنه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا با قلعه نویی تنظیم نشده و آن رایکی از دروغ‌های این مربی خواند." قلعه نویی در این مورد هم اظهار داشت:از روزی که قراردادم با استقلال تمام شود فقط برای این تیم آرزوی موفقیتمی کنم و به خودم اجازه نمی دهم در مورد این تیم اظهار نظر کنم. البتهمتاسفم که واعظی آشتیایی در برنامه 90 گفته است دروغ گفته‌ام زیرا وجوداین صورتج‌لسه توسط نظری جویباری تاسید شده است.

قلعه نویی ادامهتاکید کرد: در یک روز آقای واعظی آشتیانی به من گفت جای تو در قلب من استاما چطور شد بعد از قهرمانی ما دیگر جایی در قلب او نداشتیم.

سرمربیتیم فوتبال استقلال تهران در پایان برای این تیم آرزوی موفقیت کرد و ازهواداران این تیم خواست هیچگاه دست از حمایت آبی پوشان تهرانی برندارند.

منبع:مهر
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”