جباري قرمزپوش مي‌شود، معمارزاده آبي‌پوش

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

جباري قرمزپوش مي‌شود، معمارزاده آبي‌پوش

پست توسط bahmanwolf »

آخرين باري كه بين سرخابي‌هاي پايتخت بازيكن رد و بدل شد به ابتداي ليگ ششم حرفه‌اي بازمي‌گردد كه عليرضا نيكبخت‌واحدي از استقلال به پرسپوليس پيوست و در مقابل عليزاده و علي انصاريان آبي‌پوش شدند. پس از آن توافقي بين مديران وقت دو باشگاه استقلال و پرسپوليس صورت گرفت مبني بر اينكه اين دو باشگاه ديگر از يكديگر بازيكن نگيرند. اين تفاهمنامه پيش از شروع دو فصل هفتم و هشتم تمديد شد تا در دو فصل اخير از تركاندن بمب خبري نباشد!
اين مساله‌اي بود كه اكثر اهالي ورزش منتقد آن بودند و اعتقاد داشتند در فوتبال حرفه‌اي بازيكن مي‌تواند به هر تيمي كه دوست دارد برود. در اين شرايط به نظر مي‌رسد انصاري‌فرد و واعظ آشتياني مديران‌عامل پرسپوليس و استقلال قصد دارند تفاهمنامه سابق را نقض كنند تا دو تيم بتوانند در صورت تمايل در فصل نقل و انتقالات از رقيب سنتي بازيكن بگيرند و در مقابل بازيكنان هم براي انتخاب محدوديتي نداشته باشند. هفته گذشته دو مدير‌عامل استقلال و پرسپوليس جلسه‌اي با هم داشتند كه گفته مي‌شود يكي از موارد مطروحه بين اين دو شكستن تفاهمنامه سابق بوده است. البته منابع نزديك به آنها معتقدند هيچ‌چيز در اين زمينه به صورت مكتوب در نيامده ولي گفته مي‌شود توافقات اوليه در اين زمينه صورت گرفته است.
جباري علاقه‌مند به پرسپوليس معمارزاده خواهان آبي‌پوش شدن
در اين بين به نظر مي‌رسد شرايط دو باشگاه پرسپوليس و استقلال باعث لازم‌الاجرا شدن بحث تبادل بازيكن بين دو باشگاه خواهد شد. از اواسط ليگ هشتم بود كه به تبع اختلافات مقطعي مجتبي جباري با كادر‌فني و البته مجموعه استقلال به‌خاطر مسايل مالي شايعه رفتن او از جمع آبي‌پوشان قوت گرفت. در همان زمان شايعات تاييد نشده‌اي در خصوص پيوستن هافبك طراح و بازيساز استقلال به پرسپوليس وجود داشت اما اين موضوع بعدها توسط خود جباري تكذيب شد اما حالا به نظر مي‌رسد اين شايعه در آستانه تحقق قرار دارد. جباري چند روز پيش با يكي از مسوولان سرخپوش ديدار مي‌كند و در صحبت‌هايش از علاقه‌مندي خود براي پيوستن به تيم رقيب خبر مي‌دهد. اين مقام مسوول هم تاكيد مي‌كند كه به دليل آن تفاهمنامه فعلا چنين انتقالي مقدور نيست اما به محض اينكه مديران عامل دو تيم تفاهمنامه را نقض كنند مقدمات انتقال او به پرسپوليس فراهم خواهد شد. هم جباري و هم باشگاه پرسپوليس به‌شدت خواهان اين اتفاق هستند و اين موضوع تا به آنجا پيش رفته كه حسين هدايتي به نزديكان خود گفته: «اگر با صعود استيل‌آذين به ليگ‌برتر قرار باشد من از پرسپوليس بروم، رقم قرارداد مجتبي جباري را خودم پرداخت مي‌كنم و اين هديه‌اي است از من به هواداران اين تيم.»
از طرفي آنگونه كه از شواهد پيداست بازگشت قلعه‌نويي به استقلال كاملا منتفي است و او با سپاهاني‌ها به توافق رسيده است. در اين شرايط وحيد طالب‌لو، دروازه‌بان مورد نظر ژنرال است كه به احتمال قريب به يقين او را به سپاهان خواهد برد. با اين وضعيت استقلالي‌ها نياز به دروازه‌باني دارند كه هم در ليگ و هم در جام باشگاه‌هاي آسيا بتوانند روي او حساب كنند. ميثاق معمارزاده، دروازه‌بان پرسپوليس بازيكني است كه مد‌نظر آبي‌پوشان است و حتي صحبت‌هاي اوليه بين طرفين انجام گرفته است.
با اين شرايط مطمئنا مديران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپوليس به‌خاطر منافع باشگاه‌هايشان هم كه شده تمايل زيادي به نقض تفاهمنامه دو سال گذشته دارند تا از اين طريق بتوانند يكي از موانع قوي بسته شدن تيم را از سد راه بردارند. گرچه جدا از تمايل انصاري‌فرد و واعظ آشتياني، چنين تفاهمنامه‌هايي در سطح فوتبال پيشرفته دنيا منسوخ است و بازيكن مي‌تواند با لحاظ كردن شرايط خود به هر تيمي كه دوست دارد، برود.


منبع:روزنامه گل
تصویر
Captain
Captain
پست: 2755
تاریخ عضویت: چهارشنبه 18 بهمن 1385, 12:46 pm
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

Re: جباري قرمزپوش مي‌شود، معمارزاده آبي‌پوش

پست توسط Present »

هر چه زود تر جباری برود بهتر است
به نظر من پیروزی داره پولش رو دور می ریزه چون بازیکن بسیار پولکی است و ساق پاهاش براش مهم تر از تیمش و هوادارانش بود و در به حاشیه بردن استقلال در این فصل مخصوصا جام اسیا خیلی تاثیر گذار بود
بازیکن بی غیرت نمی خوایم نمی خوایم
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

Re: جباري قرمزپوش مي‌شود، معمارزاده آبي‌پوش

پست توسط bahmanwolf »

بله درسته مرتضی افرین اس اسی با غیرت
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”