ونگر: تیری آنری می‏تواند به آرسنال بازگردد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

ونگر: تیری آنری می‏تواند به آرسنال بازگردد

پست توسط bahmanwolf »

آرسن ونگر " آماده بازگشت " تیری آنری " به آرسنال است.

" آنری " هنوز الگوی بسیاری از هواداران آرسنال است. بازیکنی که طی 8 سال 214 گل برای توپچی‏ها به ثمر رساند.

" ونگر " در پاسخ به سوالی مبنی بر احتمال بازگشت " تیری آنری " به آرسنال گفت: « البته، من امیدوارم باشگاه از توانایی‏های او استفاده کند. البته به عنوان بازیکن دشوار خواهد بود زیرا در سال 2010 او 33 ساله است. من هنوز با او در ارتباطم و چندی پیش تلفنی با هم حرف زدیم. تیری بازی‏های آرسنال را از طریق تلویزیون از دست نمی‏دهد. او حتی بازی‏های تیم ذخیره‏های آرسنال را هم تماشا می‏کند. »

سرمربی آرسنال افزود: « او وابستگی شدیدی نسبت به این باشگاه دارد. معتقدم هرکسی به یک باشگاه وابستگی بیشتری نسبت به سایر باشگاه‏هایی که در آن توپ زده، دارد و برای آنری این وابستگی با آرسنال وجود دارد. »

اجازه خروج " آنری " در سال 2007 همچنان بزرگترین افسوس " ونگر " باقی مانده است. او گفت: « تصمیم خود آنری بود. تلاش زیادی کردم تا او را متقاعد به ماندن در اینجا کنم. او می‏گفت: راهی که تو در پیش گرفتی دو، سه سال دیگر نتیجه می‏دهد و من نمی‏توانم زیاد صبر کنم، زیرا 30 ساله هستم. »
« او در تمرینات همه چیز را می‎‏فهمید، بطور مثال زمانیکه اینجا را ترک کرد، سسک فابرگاس 19 سال داشت. او خیلی باهوش است. »

منبع:newsoftheworld
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”