خسرو حيدري و جانواريو درسپاهان؟

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

خسرو حيدري و جانواريو درسپاهان؟

پست توسط bahmanwolf »

مسوولان باشگاه سپاهان يكشنبه شب نشستي با امير قلعه‌نويي داشتند و قرار شده ظرف يكي، دو روز آينده برنامه‌هاي اين تيم مشخص شود. در اين شرايط مجيد بصيرت تاكيد كرده، تركيب كادر‌فني اين تيم تا فردا (چهارشنبه) مشخص خواهد شد. در حالي كه گفته مي‌شود، قلعه‌نويي و باشگاه سپاهان علاقه‌مند هستند بصيرت از اين به بعد به عنوان مربي با اين تيم اصفهاني همكاري كند، خود او هم از اين موضوع استقبال مي‌كند: «قرار است كريم قنبري به عنوان دستيار در كنار قلعه‌نويي حضور داشته باشد، البته باشگاه علاقه‌مند است من هم در كادر‌فني باشم. خودم هم مربيگري را دوست دارم، چرا كه مي‌خواهم پيشرفت كنم اما در هر صورت تصميم هرچه باشد، من آماده‌ام به عنوان سرپرست يا مربي در خدمت سپاهان باشم.»
طبق برنامه‌اي كه قلعه‌نويي براي سپاهان مد‌نظر دارد، قرار است از شانزدهم ماه جاري تمرينات اين تيم اصفهاني آغاز شود. همچنين سرمربي جديد سپاهان ليست بازيكنان مورد نياز خود را هم به باشگاه ارايه كرده كه نام چهار استقلالي هم بين آنها ديده مي‌شود. در ليست قلعه‌نويي نام خسرو حيدري، پژمان منتظري، هاشم بيگ‌زاده و فابيو جانواريو از استقلال وجود دارد كه سرمربي سپاهان تاكيد خاصي بر جذب آنها كرده است. از طرفي حسين كعبي، مهدي رحمتي و احمد آل‌نعمه، ديگر بازيكناني هستند كه قلعه‌نويي براي فصل آينده خواهان آنها شده است. در شرايطي كه طبق برنامه تمرينات آماده‌سازي سپاهان كمتر از دو هفته ديگر آغاز خواهد شد و از كريم قنبري به عنوان يكي از دستياران قلعه‌نويي نام برده مي‌شود اما خود او معتقد است، بايد براي اين همكاري شرايط را بسنجد. كريم قنبري گفته: «صحبت‌هاي اوليه براي حضورم در كادر‌فني سپاهان انجام شده اما ابتدا بايد ببينم شرايط مد‌نظر سپاهان همان جايگاه مد‌نظر من است يا خير. نمي‌خواهم يك مربي تحميلي به تيم باشم و در هر صورت بايد ديد نظر باشگاه و قلعه‌نويي براي تعيين جايگاهم در سپاهان چگونه است.»

منبع:روزنامه گل
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”