استقلال به دنبال سامره و عنایتی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

استقلال به دنبال سامره و عنایتی

پست توسط bahmanwolf »

در شرايطي كه سياوش اكبرپور و آرش برهاني تصميم به جدايي از استقلال گرفته‌اند، مديرعامل اين باشگاه باب مذاكره با دو مهاجم سابق آبي‌پوشان را آغاز خواهد كرد.

هرچند اكبرپور و برهاني يك فصل ديگر با استقلال قرارداد دارند و بايد با رضايت اين باشگاه به تيم ديگري بروند ولي واعظ آشتياني در صدد تقويت خط حمله استقلال است تا در صورت جدايي اكبرپور و برهاني مشكل خاصي به وجود نيايد.

مدير عامل استقلال چند روز پيش تماس تلفني با رضا عنايتي و علي سامره داشت و از اين دو بازيكن خواست كه براي مذاكره به دفتر باشگاه استقلال بيايند. قرار است استقلالي‌ها طي چند روز آينده با دو مهاجم سابق خود مذاكره كنند.

*****

جباري:بعد از گرفتن طلبم و معرفي سرمربي تصميم مي‌گيرم

مجتبي جباري هافبك استقلال كه فصل پرسروصدايي را در اين تيم پشت‌سر گذاشت هنوز براي فصل آينده تصميمي براي ماندن يا جدايي نگرفته و اين روزها سياست سكوت هم در پيش گرفته است.

جباري در گفت‌وگو با خبرنگاران در مورد وضعيتش مي‌گويد: «فعلا تمايلي براي مصاحبه كردن ندارم و بهتر است زمان بگذرد تا حرف‌هايم را بزنم. در مورد ماندن يا جدايي هم تصميم نگرفته‌ام و بعد از گرفتن طلبم از باشگاه و معرفي سرمربي جديد تصميم خواهم گرفت. فعلا وضعيت باشگاه مشخص نيست و به همين دليل بايد صبر كنم تا براي سال آينده تصميم بگيرم
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”