بارسا واینتر به دنبال اشلی کول

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

بارسا واینتر به دنبال اشلی کول

پست توسط bahmanwolf »

در حالی که کول در حال انجام مذاکراتی جهت تمدید قراردادش با چلسی می باشد، سران بارسلونا و اینتر برای به خدمت گرفتن او ابراز تمایل کرده اند.
سایت گل: سران باشگاه بارسلوناتمایل خود را برای به خدمت گرفتن اشلی کول اعلام نموده اند.آنها به دنبال آن هستند تا بخش دفاع تیم خود را کامل تر کنند و به علاوه سران اینتر نیز با زیر نظر گرفتن بازیهای کول، به دنبال جذب او هستند. آبی اناری پوشان آماده اند تا با پرداخت بیست میلیون پوند کول را به خدمت بگیرند و البته همه چیز بستگی به نظر سران چلسی دارد. در این میان، کول به دنبال آن است تا قراردادش با استمفورد بریج را تمدید کند.

از آنجا که سیلوینیو در صدد ترک باشگاه کاتالان است، پپ به دنبال مهره مناسبی برای تیمش می گردد و این در حالی است که آبیدال اعلام کرده که تصمیم دارد در بارسا بماند. از سوی دیگر ژوزه مورینیوی پرتغالی نیز خواهان جذب کول است و از قیمت این بازیکن سوال کرده است. زمانی که مورینیو مربی چلسی بود، اشلی کول رابرای آبی پوشان خریداری کرده بود.سران چلسی در حال حاضر تمام این پیشنهادات را رد کرده اند و درحال مذاکره با کول برای تمدید قراردادش هستند.

کول در چلسی درآمدی معادل هفته ای 80000 پوند دارد و اکنون می تواند با دریافت مبلغ بیشتری ، یکی ازپردرآمدترین بازیکنان چلسی در کنار تری و بالاک باشد.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”