سرمايه گذاري اسپانيا در صنعت خودروسازي ايران

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Commander
Commander
پست: 3324
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 اسفند 1384, 2:15 am
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

سرمايه گذاري اسپانيا در صنعت خودروسازي ايران

پست توسط Mohsen1001 »

دومين نشست صاحبان صنايع خودروسازي ايران و سرمايه گذاران اسپانيايي به منظور بررسي راههاي تقويت همکاري اين هفته در شهر بارسلونا مرکز ايالت کاتالونياي اسپانيا برگزار مي شود.

اتاق بازرگاني بارسلونا ديروز در اطلاعيه اي اعلام کرد: نمايندگان 4 شرکت عمده خودروسازي ايراني در نشست مذکور که روزهاي 28 و 29 ژوئيه (7 و 8 تير) برپا خواهد بود ، شرکت دارند. اتاق بازرگاني بارسلونا اعلام کرده است شرکتهاي مختلف اسپانيايي علاقه مند سرمايه گذاري و فعاليت در ايران بويژه در صنعت خودروسازي مي توانند در اين نشست شرکت کنند.

بر اساس برنامه اعلام شده ، اين نشست چهارشنبه هفته جاري با انجام ملاقات هايي ميان نمايندگان شرکتهاي ايراني و اسپانيايي آغاز مي شود و با بازديد نمايندگان ايراني از کارخانه هاي خودروسازي که نمايندگان آنها در نشستها شرکت مي کنند و به سرمايه گذاري در ايران علاقه نشان دهند ، ادامه مي يابد.

اين نشست در ادامه نخستين نشست ميان صاحبان صنعت خودروسازي ايران و اسپانيا که سال گذشته در تهران برگزار شد ، صورت مي گيرد. حجم کل سرمايه گذاري اسپانيايي ها در اين بخش و نيز بخش انرژي در ايران بالغ بر 3 ميليارد دلار اعلام شده است.

خبرخودرو
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”