مسعود و نكو بهتر ازخوب

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶, ۲:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

مسعود و نكو بهتر ازخوب

پست توسط bahmanwolf »

سايت گل- بقاي معجزه آساي اوساسونا در مسابقه به يادماندني با رئال بخش اسپانيايي سايت گل را وادار كرده تا به بازيكنان اين تيم نمره بدهد. در اين ميان جوادنكونام و مسعودشجاعي از ممتازترين ها هستند.ارزشيابي بازيکنان دو تيم از اين قرار است:

ريکاردو 8 - چندين بار دروازه اش را نجات داد .اوج كار او مهار ضربه كاشته فان درفارت بود كه به زاويه مخالف زده شد.توپي که اگر وارد دروازه شده بود، کار اوساسونا تمام بود.

آسپيلي کوئتا 7.5 - دفاع تيم اوساسونا مهمترين وظيفه را برعهد داشت و اين بازيکن توانست ثابت کند که بيهوده نيست شماري از باشگاههاي اسپانيايي با سماجت خواستار جذب او هستند.

کروچاگا 8 - او با چند تکل جانانه خود کاري کرد که رئال مادريد نتواند ريکاردو را بيش از اين به زحمت بيندازد.

ميگوئل فلانو 8 - در نيمه زمين حريف گلزني و در نيمه زمين خودي دفاع مي کرد.

مونرئال 8 - بازيکن ديگري که با يک بازي درخشان در خط مياني و به راه انداختن تيمش، شب فوق العاده اي داشت.

پونال 7.5 - يک بازي مهيج و درگيرانه باعث شد اين هافبک سهم زيادي از اين مسابقه داشته باشد و بازيکنان مياني رئال را کاملا مهار کند ضمن اين که در حملات شرکت مي کرد.

نکونام 7.5 - اين ستاره ايراني نشان داده که خيلي خوب در ليگ اسپانيا جا افتاده و علاوه بر چند تکل زيبا، موقعيت هاي بسيار خوبي نيز براي گلزني خلق کرد.نكو دوبارنيز مي توانست دروازه حريف را فروبريزد كه كاسياس رئال رانجات داد.

خوان فران 8.5 - او بي نظير بازي کرد و گلي که به ثمررساند ارزش بردن هر مسابقه اي را داشت و البته حفظ تيمش در ليگ دسته يک.

پلاسيل 8 - او قبلا هم توجهات را به خود جلب کرده بود و اکنون اگر هر يک از آن تيم ها اين بازي را ديده باشند، براي حرکت بعدي دست به مهره خواهند شد.

مسعود شجاعي 7.5 - با شوت هاي متعدد، تکل و دفاع و خلق فرصت هاي گلزني براي هم تيمي هايش، در همراهي تيم مشارکت فعال داشت. اوالبته دو موقعيت خوب را از دست داد.

پاندياني 7 - اين مهاجم اوروگوئه اي با وجود اين که نتوانست دروازه رئال را باز کند اما توانست آنها را تا حد زيادي سرگرم کند و تا مدت ها به فکر فرو ببرد.اين آخرين بازي پاندياني با اوساسونا بود.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”