کاکا،راضی از پیوستن به رئال

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶, ۲:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

کاکا،راضی از پیوستن به رئال

پست توسط bahmanwolf »

طبق اعلام مطبوعات اسپانیا، ستاره روسونری آماده است تا با امضای قراردادی جدید به باشگاه مادریدی بپیوندد
سایت گل- به نقل از روزنامه های اسپانیایی، کاکا آماده نقل انتقال از میلان به رئال است. این ستاره برزیلی روز چهارشنبه و در جریان تمرینات تیم ملی فوتبال برزیل، در گفت و گو با خبرنگار اسکای ایتالیا، از صحبت در مورد این موضوع سرباز زد ولی هم تیمی ها و دوستان صمیمی کاکا، کاملا از نظر نهایی او مطلعند.

کاکا در گفت و گو با روزنامه AS اسپانیا در رابطه با این موضوع گفت:« همه چیز تقریبا تمام شده است. من می دانم که به زودی به مادرید خواهم رفت و بسیار خوشحالم.»

تنها نکته روشنی که اکنون وجود دارد این است که دست کم در هفته آتی، مراسم معارفه رسمی کاکا برگزار نخواهد شد. سیلویو برلوسکونی ،رئیس باشگاه میلان در صحبتهایی اعلام کرده که دوشنبه و قبل از اینکه کاکا تصمیم نهایی اش را اعلام کند، با او صحبت خواهد کرد. این در حالی است که فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه مادریدی اعلام کرده که هیچ اتفاقی در این هفته رخ نخواهد داد.

طبق گزارش روزنامهAS برلوسکونی تصمیم دارد تا برنامه معارفه کاکا را به تعویق بیندازد، چرا که او می ترسد که اعلام خبر فروش کاکا باعث شود تا از تعداد آرای او در انتخابات پارلمان اروپایی که روز یکشنبه، هفتم ژوئن برگزار خواهد شد، کاسته شود.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”