رکوردزني پارس خودرو در توليد هفتگي

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 29119 بار
سپاس‌های دریافتی: 21531 بار
تماس:

پست توسط sokuteasemuni »

[FONT=Times New Roman]خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران  
[FONT=Times New Roman] 
شرکت پارس خودرو با توليد 6349 دستگاه خودرو در هفته سوم خرداد ماه، رکورد توليد هفتگي خودرو را شکست.
به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، به نقل از اداره اطلاع رساني شرکت پارس خودرو، اين شرکت با توجه به ميانگين توليد 907 دستگاه در روز ، به رکورد جديد توليد 6349 دستگاه در هفته دست يافت.
اين گزارش حاکي است بر اساس طرح‌هاي فراگير بهره‌وري در سومين شرکت بزرگ خودروسازي ايران و در جهت تحقق برنامه‌هاي توليد، مديران و پرسنل اين شرکت با توليد روزانه ميانگين 907 دستگاه خودرو در هفته سوم خرداد ماه سال جاري رکورد توليد هفتگي اين شرکت را شکستند.

بر اساس اين گزارش، با توجه به برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده توليدي و اقدامات موثر در زمينه تغذيه خطوط توليدي، روند توليد در شرکت پارس خودرو به سرعت رو به افزايش بوده و پيش‌بيني مي‌شود با حفظ اين روند، کليه خودروهاي ثبت نام شده متقاضيان در موعد مقرر تحويل شود.

[URL][External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
تماس:

Re: رکوردزني پارس خودرو در توليد هفتگي

پست توسط sokuteasemuni »

يعني حدودا هر 95 ثانيه يك خودرو!!! :-O :-O
آه كيفيت!! كجايي كه يادت به خير!! 8->
(اگه اصلا بوده باشي!! )
-------------------------------------
منظورم به طور كلي هست وگرنه خودروهاي باكيفيت هم پيدا ميشن
آخرین ويرايش توسط 1 on sokuteasemuni, ويرايش شده در 0.
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 18344 بار
سپاس‌های دریافتی: 12308 بار

پست توسط shola »

اگه همین پارس خودرو واقع در کرمان باشه باید بگم که کیفیت ماشین ها ونوع ماشین هایی که مونتاژ می کنه خیلی بالاست خود من چند سال پیش قبل از زلزله یه سری به شرکت پارس خوردو واقع در بم کرمان رفته بودم کیفیتش که بالا بود
منم مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.
Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34089 بار
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT »

سکوت آسمونی دوست عزیزم تصویر
بله دیگه وقتی افتخار پارس خودروی ما این باشه بایدم ماشینی بسازیم که کمربند ایمنیش بجای محافظت از جان مردم بدتر اونارو خفه کنه !! تصویر اونوقت کارخانه ای مثل لامبورگینی به اینکه در روز فقط 7 اتومبیل میسازه افتخار میکنه. البته درسته که نباید این دوتارو با هم مقایسه کرد ولی خوب تفکر ما به چی فکر میکنه و اونا به چی ؟!!! تصویر
تا زمانیکه کمیت جای کیفیتو بگیره اوضاع همینه تصویرتصویر به قول آقا مهدی عزیز باید فکرمونو عوض کنیم تصویر
موفق باشید تصویرتصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

Commander
Commander
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT »

shola جان شما مطمئنی که پارس خودرو بود ؟ البته گفته شما در رابطه با کیفیت پارس خودرو درسته چون همین کارخانه طی سال های 1380 تا 1385 یعنی 5 سال عنوان بهترین سازنده ماشین ساخت داخلو با مونتاژ نیسان ماکسیما از آن خود کرد و جالبه که در سال 85 عنوان بدترینو هم با تولید رنو PK جدید از آن خودش کرد و تقریبا کلکسیونش تکمیل شد !!

اما تا اون جایی که من میدونم پارس خودرو در بم شعبه ای نداره و اون کارخونه ای که شما بازدید کردین احتمالا کرمان خودرو بوده که تا چند سال گذشته به مونتاژ اتومبیل های (دوو) در ایران میپرداخت که از کیفیت نسبتا خوبی هم برخوردار بودن اما بعد از یک رکود 2 ساله در حال حاضر به مونتاژ خودروهای چینی MVM میپردازه تصویر یادتون هست چه ماشینی تولید میشد ؟ احتمالا سیلو نبود ؟
آخرین ويرايش توسط 1 on CAPTAIN PILOT, ويرايش شده در 0.
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط sokuteasemuni »

shola جان ضمن عرض سلام، اوني كه توي كرمانه ، كرمان خودرو هست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر

پست توسط shola »

از سروران عزیز تشکر می کنم خودم هم دو دل بودم که پارس خودرو بوده یا نه ( از عوارض پیریه دیگه) تصویرولی به نظرم همان کرمان خودرو مشتبه تر است ممنون
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 870 بار
سپاس‌های دریافتی: 695 بار

پست توسط atlantik »

اساتید گرام یه سوال برام پیش اومده اگه سایپا و ایران خودرو و کرمان خودرو و .... رو روی هم بزاریم حالا ببینید تولید چقدر میشه !! با این اوضاع چرا قیمتها همچنان بالاست ؟
(کجایی پیکان که یادت بخیر )
[FONT=Courier New]من در کشوری زندگی می کنم که زبانش پارسی است، اما به آن فارسی می گویند  [FONT=Courier New][COLOR=#7030a0]چون   "پ" ندارد!   

[FONT=Microsoft Sans Serif]دکتر علی  
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر

پست توسط shola »

تازه اونم بدون کیسه هوا و ترمز ای بی اس و جالبیش اینه که ابران خودرو در ازا دو میلیون ناقابل برای سمند هاش ویژگی کروز رو قرار می ده

در حالی که در هیچ جای دنیا مرسوم نیست که کیسه هوا و ... رو به حساب این مسایل تشریفاتی بیارن( فکر کنم کلا انحرافی حرف زدم)
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط sokuteasemuni »

تا جائيكه بنده مي دونم ايران خودرو روي توليدات 15% حدودا سود ميكنه كه در اروپا حدود5% هست(در عوض اروپايي ها تنوع و سرعت پروسه ي توليد بالايي دارند -6ماه-اما در ايران خودرو حدود27 ماه هست كه باعث خواب سرمايه هست)
نكته ي ديگه هزينه هاي اضافي در توليد هست و كه قيمت تمام شده براي بعضي از شركتهاي داخلي رو بالا برده
مسئله ي ديگه بحث هاي سياسي-حكومتي دخيل در خودرو سازي هست كه از بيانش صرف نظر ميكنم...
Commander
Commander
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT »

1- به خاط تاخیرم معذرت میخوام. دارم بار سفر میبندم !!!! تصویر

2- اما جواب atlantik عزیز تصویر
در رابطه با قیمت بالای محصولات داخلی عرض کنم که دلیل تصلی سلطه طلبی و غیر رقابتی بودن این زمینه توی کشور هستش !! ممکنه بگید با وجود اینهمه کارخونه و مارک های مختلف و همینطور واردات چطور میشه سلطه طلب بود ؟ جواب بسیار ساده است ! تمامی کارخانه های داخلی اتومبیل سازی تقریبا از استاندارد Euro III یا نهایتا در مدل های معدودی Euro IIII پیروی میکنند و این یعنی کیفیت بسیار پایین اتومبیل ها !! و چون مردم بیچاره هم چاره ای ندارند مجبورند همین ماشین های بی کیفیتو بخرن و استفاده کنند الا افراد متمول که مسلما از ماشین خارجی استفاده میکنند تازه اونم با 2/2 قیمت جهانی !! تصویر

3- بعد از اینکه کارخانجات داخلی دیدند مردم به سمت ماشین های وارداتی رو آوردن و منافع اونها به خطر افتاده یک تومار بلند بالا به وزارت صنایع نوشتن و عملا از اول امسال ورود ماشین به ایرانو ممنوع کردن (بماند که خیلی کارای دیگه هم کردن) تصویر

4- اما در رابطه با پاسخ سکوت آسمونی دوست عزیزم :
در حال حاضر سود کارخانجات داخلی به طور غیر مستقیم بالای 25 درصد هستش ولی چون به ضررشونه صداشو در نمیارن تصویر

5- در حال حاضر پر سودترین کارخانه اتومبیل سازی در دنیا پورشه آلمان هستش با 47 درصد سود دریافتی و پس از اون فراری از گروه فیات با 43 درصد سود (طبق آمار سال 2007)

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های دریافتی: 40 بار

پست توسط پارس3000 »

استاندارد یورو 3و4 که خوبه هر چند که تعداد این نوع ماشینا کمه
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”