نفوذ عربها در انگلیس (منچستر سیتی)

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

نفوذ عربها در انگلیس (منچستر سیتی)

پست توسط bahmanwolf »

سران باشگاه سیتی، قراردادی را با کمپانی هوایی اتحاد به امضا رساندند و آنها را به عنوان یکی از پشتیبانان مالی باشگاهشان پذیرفتندسایتگل:به نظر از خبری که در فوتبال 365 به چاپ رسیده است، سران باشگاه منچسترسیتی با مالکان سرمایه دار عرب برای پذیرفتن پشتیبانی مالی آنها به توافقرسیده اند. این توافق شامل تبلیغات خطوط هوایی اتحاد برروی پیراهن اینباشگاه انگلیسی هستند.

بازیکنان منچستر سیتی از این پس پیراهنی را بر تنمی کنند که برروی آن نام خطوط هوایی اتحاد به چشم می خورد. این توافقنتیجه توافق سران این خطوط هوایی با مالکان عرب باشگاه سیتی است. اینپیراهن برای اولین بار زمانی که تیم سیتی برای برگزاری اردوی تدارکاتی اشدر ماه جولای راهی آفریقای جنوبی خواهد شد، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

آنها برای برگزاری سه دیدار دوستانه در ماه جولای راهی کیپ تون خواهند شد. گریکوک، مدیر اجرایی منچسترسیتی در صحبتهایی در این رابطه گفت:« این دوران کهما در حال بنیان نهادن تیمی در حد و اندازه های جهانی هستیم و بهموفقیتهای زیادی در زمین مسابقه دست می یابیم، دوران بسیار هیجان انگیزیاست و پشتیبانی مالی این شرکت هوایی، نقشی مهم و پایه ای در استراتژی ماخواهدداشت.» <!-- google_ad_section_end -->
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”