رقابت میلان و سیتی بر سر اتوئو

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶, ۲:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

رقابت میلان و سیتی بر سر اتوئو

پست توسط bahmanwolf »

سایتگل: طبق خبری که در روزنامه دیلی میل چاپ شده ، سران باشگاه های میلانو منچسترسیتی رقابت سختی را برای به خدمت گرفتن ساموئل اتوئو آغاز کردهاند. روز 5شنبه گزارشی منتشر شد که سران باشگاه منچسترسیتی با پیشنهادی35.2 میلیون یورویی در آستانه به خدمت گرفتن این ستاره 28 ساله هستند ولیروز جمعه مبلغ این پیشنهاد 29.3 میلیون یورو اعلام شد.

پیشاز این اتوئو در تمدید قراردادش با باشگاه کاتالان تعلل کرد ولی این طوربه نظر می رسید که او در نظر دارد تا زمانی که قراردادش با بارسلونا بهپایان برسد، در این تیم باقی بماند. درحال حاضر پیشنهاد نجومی سران سیتی، پیشنهادی است که می تواند سران بارسارا برای فروش این ستاره متقاعد کند.

بدین ترتیب درآمد اتوئو در حدود226000 یورو پس از برداشت مالیات از روی آن خواهدبود که پیشنهادی بسیاروسوه کننده است. این در حالی است که سران میلان توانپرداخت چنین وجهی را نداردند و به نظر می رسد که تلاش آنها برای خریداریاتوئو در نهایت بی نتیجه بماند. البته سران اینتر نیز تمایل زیادی برای بهخدمت گرفتن این ستاره دارند ولی تاکنون پیشنهادی رسمی برای جذب او ارائهنکرده اند. <!-- google_ad_section_end --> Advertisement
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”