حذف باقالی از رژیم غذایی استقلالی‏ها

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶, ۲:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

حذف باقالی از رژیم غذایی استقلالی‏ها

پست توسط bahmanwolf »

همان‏طور که مستحضرید، جناب مهندس واعظ آشتیانی می‏خواهد «بای نحو کان»دیسیپلین و مقررات سفت و سختی را در مجموعه تحت امرش حکمفرما کند. در همینراستا مصوب شد که سازمان دهی باشگاه منطبق با یکی از استانداردهای ISOانجام بگیرد و به این ترتیب امید می‏رود که آبی پوشان پایتخت به زودی ازگواهینامه «ایزو دوهزارو چند» بهره مند شوند. پیشنهادهای ما برای نیل هرچه سریع تر و دقیق تر به این هدف به شرح ذیل اعلام می‏شود:
الف)خریدارییک جلد دفتر خط دار صد برگ آبی که در حاشیه های عمودی هرصفحه، خطوط قرمزکشیده شده باشد. برای هر روز به طور جداگانه در صفحه سمت راست، برای پیشبینی شده باشگاه (مانند خرید شیر کاکائو و کیک، زمان بندی سونا و جکوزی،ماساژ مبسوط، ساعت خاموشی، تفریحات سالم و...) نوشته شود و در پایان هرروز در صفحه سمت چپ میزان عملیاتی شدن این برنامه ها به ثبت برسد. دقتکنید که نوشته ها از خطوط حاشیه قرمز بیرون نزند.
ب)حذف واژه «کل یوم» از ادبیات شفاهی و مکتوب باشگاه.
ج)حذفگیاه «باقالی» از رژیم غذایی صبحانه، ناهار، شام و میان وعده کادر فنی وبازیکنان به طور کامل. لازم به ذکر است وقتی کسی باقالی نخورد، به طریقاولی گنده نشده و به«گنده باقالی» تبدیل نمی‏شود.
د)توزیع دفترچه هاییاد داشت جیبی بین بازیکنان و هواداران که تکالیف شبانه خود را در آنانجام دهند. این تکالیف صبح به صبح توسط جناب واعظ یا نماینده قانونیایشان(غلام حسین مظلومی،صمد مرفاوی یا روته مولر)خط زده خواهد شد و بهبهانه هایی مثل«دفتر مشق ممدرضای نعمت زاده خانه ما جامانده بود.»پذیرفتنی نیست.


منبع:همشهری جوان
تصویر
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 70
تاریخ عضویت: جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۸۷, ۵:۲۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 147 بار
سپاس‌های دریافتی: 80 بار

Re: حذف باقالی از رژیم غذایی استقلالی‏ها

پست توسط hasan 21 »

استقلالیا اند دیگه :grin:
محیطی دوستانه و بسیار صمیمی برای تقویت باور های دینی .

[HIGHLIGHT=#FF0000][HIGHLIGHT=#92D050][HIGHLIGHT=#FF0000][HIGHLIGHT=#92D050][HIGHLIGHT=#00B050][HIGHLIGHT=#92D050][External Link Removed for Guests]      
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”