هشدار : مواد مخدر ناشناخته نوجوانان را در معرض خطر قرار داده

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2875
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 8 اسفند 1387, 3:23 pm
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34089 بار
تماس:

هشدار : مواد مخدر ناشناخته نوجوانان را در معرض خطر قرار داده

پست توسط CAPTAIN PILOT »

کرمان - خبرگزاری مهر: کارشناس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی کرمان با تاکید بر لزوم آگاه سازی جامعه گفت: نسل جدید مواد مخدر صنعتی و جدید مانند تمچیزک و آدامس پان دانش آموزان و نوجوانان را تهدید می کند.
به گزارش خبرنگار مهر در کرمان، سرهنگ علی کریمی ظهر یکشنبه در کارگاه آموزشی مبارزه با مواد مخدر در خانه فرهنگ خاتم کرمان اظهار داشت: استان کرمان به دلیل قرار گرقتن در مسیر قاچاق مواد مخدر قربانی این پدیده شوم شده است و طی سال گذشته طبق آمار کرمان بیشترین میزان کشف مواد مخدر را به خود اختصاص داده است.
سرهنگ کریمی گفت: در سالهای اخیر سوداگران مرگ با قاچاق مواد مخدر جدید به داخل کشور نسل جوان جامعه را که نسبت به عوارض این مواد آگاهی ندارند مورد هدف قرار داده اند.
وی بر لزوم آگاه سازی جامعه برای مقابله با گسترش مواد مخدر در کشور تاکید کرد و گفت: عدم آگاهی نسبت به مواد مخدر یکی از دلایل عمده گرایش جوانان به سمت این مواد می باشد.
سرهنگ کریمی اضافه کرد: باید جوانان و خانواده ها را با انواع این مواد مخدر صنعتی و غیر صنعتی و عوارض مصرف آنها آشنا کرد.
وی با اشاره به افزایش تولید مواد مخدر در سالهای اخیر بخصوص در کشور افغانستان گفت: با ورود نیروهای غربی به کشور افغانستان که با شعار مبارزه با مواد مخدر انجام شد عملا در سال های اخیر شاهد افزایش چشمگیر تولید این گونه مواد در افغانستان هستیم.
وی افزود: در حال حاضر میزان تولید مواد مخدر در افغانستان به 12 هزار تن در سال رسیده است.
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return
 

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”