آرش برهانی برگردد جریمه می شود

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

آرش برهانی برگردد جریمه می شود

پست توسط bahmanwolf »

  برهاني صبح روز گذشته به امارات رفت تا همچنانغايب تمرين تيمش باشد. طي روزهاي گذشته موضوع ترانسفر برهاني جدي شده واين بازيكن به احتمال زياد فصل آينده در اروپا به فوتبال خود ادامه خواهدداد.
به نظر مي‌رسد مسوولان استقلال نيز با توجه به ترافيك ايجاد شدهدر خط حمله خود در ازاي توافق مالي با برهاني رضايتنامه او را صادر خواهندكرد. در اين ميان گفته مي‌شود، آرش برهاني كه در حال حاضر از دو تيم عجمانو النصر امارات دو پيشنهاد دست به نقد دارد و يك پيشنهاد آلماني را بررسيمي‌كند، پيشنهاد ديگري هم از اروپا دريافت كرده كه در حال بررسي آن است.آرش در امارات به بررسي اين پيشنهادات مي‌پردازد تا در مورد تيم فصل بعدشتصميم قطعي را اتخاذ كند. گذشته از تمام اين مباحث آرش در بازگشت ازامارات كه زمان دقيق آن مشخص نيست، تحت هر شرايطي جريمه خواهد شد، چرا كهاو چه بخواهد از تيمش جدا شود چه در استقلال بماند، به دليل غيبت در جلساتتمرين استقلال جريمه خواهد شد. گفته مي‌شود واعظ هيچ كاري با اين حرف‌هاندارد و معتقد است آرش برهاني در مدت زمان تعطيلي مسابقات و مرخصي‌اش بايدبه بحث مربوط به ترانسفر شدنش مي‌پرداخته و از روز شروع تمريناتش (ديروز)بايد در محل تمرين حاضر مي‌شد. از اين جهت آرش برهاني از همان ديروز كهغيبت خود در تمرينات را آغاز كرد، هر روز جريمه مي‌شود. جالب اينكه برهانيهم در جمع نزديكانش گفته، بابت اين جريمه‌ها هيچ نگراني ندارد و در حالحاضر آنچه برايش مهم است، فصل بعد فوتبالش است كه مي‌خواهد بهترين تصميمرا در مورد تيم بعدي‌اش اتخاذ كند.

*****

واعظ هر طور شده محمدي را حفظ مي‌كند

مسوولانباشگاه استقلال تهران با جدايي محمد محمدي از اين تيم مخالفت كردند. ايندر شرايطي بود كه روز يكشنبه خبر رسيد محمد محمدي از استقلال جدا شده است.روز گذشته باشگاه رسما جدايي او را تكذيب كرد و در عوض از مخالفت اينمجموعه با خروج محمدي از كادر بازيكنان اين تيم خبر داد. ناگفته نماند كهچندي پيش نيز اين بحث به ميان آمده بود كه با ممنوعيت كار دروازه‌بانانخارجي در ليگ ‌برتر ايران و نياز مبرم چند باشگاه ليگ ‌برتري بهدروازه‌بانان صاحبنام داخلي محمدي مي‌خواهد در يك تيم ليگ‌‌برتري ديگر بهعنوان گلر اول مشغول شود. حتي شنيديم در همين خصوص حميد درخشان نيز درگفت‌وگويي دوستانه با محمدي به وي گفته كه حضورش در استقلال با وجود شرايطسني‌اش به عنوان نفر دوم دروازه‌ استقلال پس از طالب‌لو بسياري ازدريچه‌هاي پيشرفت و موفقيت كه در پيش رويش بازمانده را خواهد بست، چرا كهمحمدي با حضور در استقلال نه تنها به نيمكت‌نشين صرف مبدل خواهد شد بلكهشانس دعوت شدنش به اردوي تيم‌ملي را هم از دست خواهد داد. به جاي آن محمديمي‌تواند با حضور در يك تيم ليگ ‌برتري ديگر مانند پيكان نه تنها فيكستيمش باشد بلكه از شانس انتخاب شدن براي تيم‌ملي هم برخوردار شود. علاوهبر آن رقم قراردادش را هم مي‌تواند بالاتر ببرد. شنيديم محمد محمدي نيز باشنيدن اين حرف‌ها در تصميم قبلي‌اش مردد شده است. البته او از استقلاليشدنش پشيمان نيست و حتي آن را در مصاحبه‌هاي روزهاي نخستش برآورده شدنآرزوي ديرينه پسرش عنوان ساخت. با اين همه هنوز تكليف محمدي و استقلال بهطور دقيق و مشخص براي علاقه‌مندان به اين تيم روشن نيست و با وجودي كهاشكان نامداري هم رضايت‌نامه‌اش را از استقلال دريافت كرده است بايد ديدتكليف گلر دوم اين تيم چه زماني مشخص خواهد شد. ناگفته نماند آخرين خبريكه در هنگام نگارش اين مطلب به دستمان رسيد اين بود كه واعظ به اعضايباشگاه و كادرفني قول داده كه هرطور شده محمدي را راضي به ماندن دراستقلال خواهد كرد، چرا كه او با اين تيم قرارداد داخلي امضا و كادرفنياستقلال نيز روي اين مساله حساب باز كرده است. از سوي ديگر محمدي در صورتيمي‌تواند به پيكان برگردد كه قراردادش را فسخ كند كه آن هم با مخالفتباشگاه استقلال مواجه خواهد شد و از وي شكايت خواهند كرد.


منبع:روزنامه  


تصویر
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”