مراسم معارفه کاکا برگزار شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶, ۲:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

مراسم معارفه کاکا برگزار شد

پست توسط bahmanwolf »

ستاره برزیلی باشگاه مادریدی که اولین خرید رسمی کهکشانی ها در تابستان امسال بود، دقایقی پیش در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو معرفی شد. تصویرسایت گل: راس ساعت 23 به وقت ایران بود که مراسم معارفه رسمی کاکا،اولین خرید کهکشانی ها در تابستان امسال در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو آغازشد. در حالی که پیش از این پیش بینی می شد که حدود 20000 هوادار بهورزشگاه سانتیاگو برنابئو بیایند، حضور بیش از 40000 تماشاگر ورزشگاه راغرق در شادی و سرور کرده بود. در ابتدا فلورنتینو پرس بر روی جایگاه ویژهحاضر شد و پس از احوالپرسی با هواداران باشگاه مادریدی، شهر مادرید را بهعنوان پایتخت جدید دنیای فوتبال نامید و از آلفردو دی استفانو، رئیسافتخاری باشگاه مادریدی دعوت کرد تا به روی سن بیاید.
دقایقی از صحبتهای پرس می گذشت که او به کاکا، ستاره برزیلی خوش آمدگویی کرده و پس از بیان این جمله که:«کاکا، به خانه ات خوش آمدی.» ،کاکابا پیراهن باشگاه مادریدی، برروی صحنه آمده و درکنار پرس ایستاد. هوادارانباشگاه مادریدی یکصدا او را تشویق می کردند. پرس در ادامه بااشاره به ایننکته که کاکا از میان پیشنهادهای متعددی که داشته، در نهایت رئال مادریدرا برگزیده است، از این ستاره برزیلی تشکر کرد و پس از آن بود که کاکا پشتمیکروفن قرار گرفت و با هواداران باشگاه مادریدی به زبان اسپانیایی بهصحبت پرداخت. کاکا صحبتهایش را با این جمله آغاز کرد :«امروز روز بسیارویژه ای برایم است.»
و در پایان صحبتهایش با جمله زنده باد مادرید، با هواداران خداحافظیکرد. حدود 500 خبرنگار این مراسم را تحت پوشش خبری قراردادند و حدود 50شبکه تلویزیونی این مراسم را به صورت مستقیم پخش کردند. کاکا پس از امضایتوپی، پیراهن شماره 8 باشگاه مادریدی را به هواداران نشان داد و پیراهنشماره 8 این تیم را امضا کرد.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”