برهانی: از زوج سياوش– عنايتي نمي‌ترسم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

برهانی: از زوج سياوش– عنايتي نمي‌ترسم

پست توسط bahmanwolf »

‌گويند زوج عنايتي- اكبرپور تا حدي برهاني راترسانده كه او كيلومترها از ايران فاصله گرفته. البته آرش جوابي خلاف اينادعا دارد. برهاني قاطعانه مي‌گويد كه ترسي از زوج عنايتي – اكبرپور نداردو در صورت ماندن در استقلال نشان مي‌دهد كه هنوز آماده است و البته آقايگل ليگ.

سلام آقاي برهاني، چه خبر، شرايط چطور است؟

سلام خدا را شكر خوب است. الان دبي هستم و مشغول مذاكره با چند تيم اماراتي.
خبرداري كه باشگاه جريمه‌اي يك ميليوني براي هر روز غيبت شما در نظر گرفته؟
چيزهايي شنيده‌ام ولي فكر نمي‌كنم درست باشد.
ولي اين خبر رسما از طرف باشگاه اعلام شد. يك ميليون جريمه براي هر روز غيبت برهاني...
نمي‌دانمچه بگويم. شايد باشگاه حق داشته باشد اما در قرارداد من هم بندي وجود داردمبني بر اينكه مي‌توانم با تيم‌هاي خارجي مورد نظرم مذاكره كنم.
يعني منظورت اين است كه باشگاه نبايد چنين جريمه‌اي براي تو در نظر بگيرد؟
مناين حرف را نزدم. گفتم باشگاه حق دارد اما بايد به من هم فرصت بدهند تا باتيم‌هاي خارجي خواهانم مذاكره كنم. اين بند در قرارداد من وجود دارد و منخلافي را مرتكب نشده‌ام كه جريمه شوم.
اما مسوولان باشگاه معتقدند چند هفته‌اي است كه تمرينات شروع شده و برهاني بايد زودتر از اين تيم بعدي خود را انتخاب مي‌كرد...
اينرا قبول دارم كه براي انتخاب تيم آينده‌ام كمي وقت تلف كرده‌ام اما ظرفچند روز بعد تمام سعي خود را مي‌كنم تا شايد قرارداد جديدم را نهايي كنم.
حالا پيشنهادها از كدام كشورهاست؟
چندبار گفته‌ام. چند پيشنهاد از امارات كه يكي از آنها در حال نهايي شدن است.از آلمان و فرانسه هم چند تيم مرا مي‌خواهند اما اسم تيم‌ها را نمي‌گويمتا وقتي قرارداد ببندم.
يعني صددرصد از استقلال جدا مي‌شوي؟
نهمن با استقلال يك فصل ديگر قرارداد دارم و بايد تحت نظر باشگاه و البتهموافقت واعظ از استقلال جدا شوم. اگر ظرف روزهاي آينده با تيمي توافقنكردم فصل بعد هم استقلالي مي‌مانم.
خيلي‌ها مي‌گويند برهاني به خاطر زوج عنايتي – اكبرپور مي‌خواهد از استقلال جدا شود.
اينهاهمه شايعه است. من هميشه نشان داده‌ام كه ترسي از مهاجمان طراز اول ندارم.من آقاي گل ليگ هستم پس نبايد واهمه‌اي از زوج عنايتي – اكبرپور داشتهباشم.
اين را هم شنيده‌اي كه عنايتي گفته رابطه خوب من و سياوش ربطي به آرش ندارد؟
نه، واقعا اين حرف را عنايتي زده؟
بله روز پنج‌شنبه اين حرف را زده است...
نمي‌دانم،احترام عنايتي براي من واجب است اما بايد از او بپرسم چرا اين جملات را درمورد من به زبان آورده. اين را هم بگويم كه با اين تفاسير و مسائل به‌وجودآمده خيلي دوست دارم استقلالي بمانم تا خيلي چيزها را ثابت كنم.
مثلا چه چيزهايي؟
فيكس بازي كردن، گلزني و خيلي چيزهاي ديگر.

منبع:ایران  
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”