سوال درمورد ازمون تافل

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با زبان انگليسي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

سوال درمورد ازمون تافل

پست توسط nahalin »

ببخشید کسی بین دوستان هست که ازمون تافل به صورت ibt یا pbt داده باشه یا بخواهد بده؟اگر هست یک راهنمایی به من بکنید ممنون میشم.میخواستم بدونم کدوم بهتره و اینکه کیفیت ازمون چطور هست؟چطور خودتون را اماده کردید؟اسون بود؟!
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 780 بار
سپاس‌های دریافتی: 791 بار
تماس:

Re: سوال درمورد ازمون تافل

پست توسط arashtabaie »

سلام خدمت شما دوست عزیز،
جوابتون راجع به امتحان pbt یا ibt کاملا مشخص هست. امتحان ibt از نظر دانشگاه ها، معتبر تر هست و pbt کلا اونجا هایی برگزار میشه که امکانات وجود نداره. پس اگر میخواید دانشگاه های معتبر امریکا یا کانادا apply کنید بهتر هست که internet based بدید.
آزمون تافل کلا بنا به تجربه ی شخصی خودم، امتحان میزان زبانی که شما بلدید نیست بلکه تست این هست که شما از اون زبانی که بلدید چقدر میتونید استفاده کنید. مهارت هایی که تو دانشگاه مورد استفاده قرار میگیرن مثل توانایی حرف زدن و نتیجه گیری و پرسش راجع به صحبت دیگران( مانند همون که در کلاس درس اتفاق می افته) در قسمت speaking ، نوشتن essay در قسمت writing که مثل نوشتن تکلیف های دانشگاه است و متن reading هم که مثل کتاب های درسی هست که الان هم میخونید.
کلا بهتره برای آمادگی برای امتحان، به جای زبان خواندن، همین مهارت ها رو تمرین کنید. کتاب های آمادگیش هم زیاد هست، barrons،kaplan و...
امتحان هم کلا زیاد سخت نیست. نمونه سوال های barrons کلی از اصل امتحان سخت تره! یه کم بخونی ایشاا... بالا 100 میاری :-)
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

پست توسط nahalin »

چطور سر امتحان speaking را امتحان میکنند؟بخشی از امتحان شفاهیه؟بعد شما چطور برای امتحان ثبت نام کردید؟
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 780 بار
سپاس‌های دریافتی: 791 بار
تماس:

پست توسط arashtabaie »

آزمون speaking اینطوره که سوالاتی مطرح میشه و بعد شما صحبت میکنید صداتون ضبط میشه بعدا تصحیح میشه.
من با کارت اعتباری ثبت نام کردم، ولی اگر در دسترس ندارین میتونید به سازمان سنجش مراجعه کنید و voucher بخرید.
برای اطلاعات جامع به این دو آدرس مراجعه کنید:
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “زبان انگليسي”