ابراز تمایل اینتر برای جذب دروگبا

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶, ۲:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

ابراز تمایل اینتر برای جذب دروگبا

پست توسط bahmanwolf »

سایتگل: سران اینتر آماده اند تا بر سر انتقال زلاتان ایبراهیموویچ به چلسیبرسر میز مذاکره بنشینند ولی می بایست دروگبا به عنوان بخشی از اینقرارداد به ایتالیا بیاید. روز یکشنبه روزنامه های انگلیسی در خبرهایشان اعلام کرده اند که سران چلسی آماده اند تا دکو و کاروالیو را همراه با 58میلیون یورو به سران اینتر پیشنهاد دهند و در ازای آن زلاتان را خریدارینمایند ولی به نظر می رسد که سران اینتر ترجیح می دهند تا در عوض فروشستاره سوئدی شان، دروگبا را تحویل بگیرند.

قهرمانانایتالیا آماده اند تا پیشنهادات بهتری را از سوی سران باشگاه لندنی بشنوندو قصد ندارند تا او را با قیمتی معمولی که به مذاق مورینیو خوش نیاید،بهلندن بفرستند.

اینتر در حال حاضر مشغول سپری کردن اردوی پیش فصل خود در آمریکاست ولی شنیده می شود که مذاکرات در این رابطه در جریان خواهد بود. روزدوشنبه مینو رایولا، مدیر برنامه های زلاتان اعلام کرده بودکه سران چلسی برای خرید این ستاره ابراز تمایل کرده اند ولی گفت که هیچپیشنهادی ارائه نشده است.

در ادامه رایولا افزود که موکلش تمایلی به ترکسن سیرو ندارد. به رغم این صحبتها سران اینتر واکنشی در مقابل این شایعاتنشان نداده اند و سخنگوی باشگاه انگلیسی گزارشهای اخیر را تکذیب کرده است.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”