چک: چلسی خریدهای بزرگی در پیش دارد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

چک: چلسی خریدهای بزرگی در پیش دارد

پست توسط bahmanwolf »

دروازه‌بان اهل جمهوری چک حس می‌کند باشگاهش تحت هدایت آنچلوتی به دنبال بازیکنان بزرگ خواهد بود.
سایت گل: پتر چک، دروازه‌بان چلسی انتظار دارد در طول تابستان جاری چند نام بزرگ بهاستمفورد بریج بیایند. آبی‌ها کارلو آنچلوتی را به عنوان مربی خود برگزیده‌اند و این مربی ایتالیاییتا کنون راس ترنبال دروازه‌بان و دانیل استاریج و یوری ژیرکوف هافبک را خریداری کردهاست.

بروس باک، رییس هیئت مدیره باشگاه چلسی گفته بود که این باشگاه بی‌تردید خرید بزرگی انجامخواهد داد. گفته می‌شود زلاتان ایبراهیموویچ می‌تواند این خرید بزرگ باشد. او شایعات را هم تکذیب نکردهاست. چک با این حال اعتقاد دارد وقتی آنچلوتی در تیم جا افتاد خریدهای بیشتری همانجام خواهد داد: «تیم ما نیاز به یک، دو یا سه بازیکن جدید دارد. اما همه این هابستگی به افکار مربی دارد. ما مربی جدیدی داریم که می‌خواهد ابتدا شرایط تیم را تشخیص دهد و بعد به دنبالبازیکنان جدید باشد. به نظرم هنوز زود است خرید انجام دهیم. یک هفته در لندن تمرینمی‌کنیم وبعد به سفر ده‌روزه آمریکا می‌رویم. بنا براین فرصت زیادی برای انجام انتقالات جدید داریم. مطمئنهستم بازیکنان جدیدی می‌خریم و عده‌ای هم از باشگاه می‌روند.»

چک همچنین گفته فصل بعد هم کلاه معروفش را به سرخواهد داشت: «پزشکان به من توصیه کرده‌اند آن را روی سرم بگذارم. پس این فصل هم از آن استفاده خواهمکرد.» <!-- google_ad_section_end -->
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”