افت شديد فروش "رنو "

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2401
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 17 آذر 1387, 11:02 am
سپاس‌های ارسالی: 29119 بار
سپاس‌های دریافتی: 21531 بار
تماس:

افت شديد فروش "رنو "

پست توسط sokuteasemuni »

افت شديد فروش "رنو "

خبرگزاري فارس: شركت خودروسازي رنو فرانسه اعلام كرد ، ميزان فروش اين شركت طي شش ماه نخست 2009 با كاهش چشمگير 16.5درصدي روبرو شده است .

تصویر
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از خبرگزاري فرانسه ، ميزان كل فروش شركت رنو در اين مدت به كمتر از 1.106 ميليون دستگاه رسيده است . رنو براي جبران كاهش سود و درآمد خود قصد دارد ميزان هزينه ها را كاهش دهد . رنو در اين گزارش عملكرد مالي شركت طي شش ماه نخست 2009 را نااميد كننده و نگران كننده ارزيابي كرده است .
شركت رنو خواستار افزايش يارانه هاي دولتي به خريداران خودروهاي نو و جايگزيني خودروهاي قديمي شده است . كشورهاي اروپايي از جمله آلمان و فرانسه با اجراي طرح هاي محرك اقتصادي قصد دارند صنعت خودروسازي را رونق بخشند . آلمان و فرانسه با در نظر گرفتن يارانه خريد خودرو مردم را تشويق به خريد خودروهاي جديد و نو مي كنند .
كارلوس گاسن رييس شركت رنو در اين باره گفت ، شرايط بازار جهاني خودرو طي سال 2010 به سختي امسال خواهد بود . البته شركت رنو توانسته سهم خود در بازار جهاني خودرو را طي شش ماه نخست 2009 حفظ كند . رنو طي شش ماه نخست امسال شش مدل جديد از خودروهاي خود را به بازارهاي جهاني عرضه كرده است .
حدود 60 درصد خودروهاي فروخته شده رنو در بازار اروپا از فناوري پيشرفته كاهش توليد گازهاي آلينده برخوردار است . اين رقم در سال 2007 به كمتر از 48 درصد رسيد . رنو قصد دارد به منظور كاهش هزنيه ها بيش از 9 هزار نفر از كارمندان خود را تا پايان 2009 اخراج كند .
شركت پژو سيتروئن ديگر خودروساز فرانسوي نيز اعلام كرد طي شش ماه نخست 2009 با كاهش 14 درصدي فروش روبرو شده است . سهم رنو در بازار جهاني خودرو طي شش ماه نخست امسال به 3.7 درصد رسيده است .

[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”