آقای خاص و سکوت مطبوعاتی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

آقای خاص و سکوت مطبوعاتی

پست توسط bahmanwolf »

تصویربه نظر می رسد که اینتر پیش فصل خوبی را پشت سر نمی گذارد.آنها دردیدارهای دوستانه خودبه یک نتیجه تساوی و یک شکست رضایت داده اند ولی سکوتمورینیو از همه چیز عجیب تر است

سایت گل: پس از تساوی 2-2 اخیر اینتر مقابل تیم یو.سی.ال .ای و تقبلشکست مقابل کلوب آمریکا، به نظر می رسد که اینتر شروع خوبی را در پیش فصلنداشته است. این در حالی است که نرآتزوری در حال آماده سازی خود برایدیداری تماشایی مقابل چلسی آنچلوتی که عصر امروز به وقت آمریکا برگزار میکند، می باشد.
به نظر می رسد که فکر مورینیو برروی مسائل مهمی متمرکز است، چرا که درکنفرانسی خبری که روز یکشنبه برگزار شد، صحبتی نکرد. مربی پرتغالی کهکاملا مشخص بود که فکرش به شدت مشغول است، در حضور در جمع خبرنگاراناجتناب ورزید و مسئولیت گفت و گو با آنها را بر دوش بپه بارسی، دستیارشقرار داد. به گزارش کوریره دلوسپورت،این مربی پرتغالی از ناکامی سراننرآتزوری در به خدمت گرفتن دکو و کاروالیو به شدت سرخورده است و این درحالی است که مورینیو اکیدا تاکید کرده بود که این دو ستاره را در رختکنتیمش می خواهد.
از سوی دیگر و در صورتی که زلاتان نیز رختکن اینتر را ترک کند، اینمربی کار به مراتب سخت تری را پیش رو خواهد داشت، مربی ای که همیشه به هرچیزی که می خواست دست می یافت.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”