مارک دل واسه لپتاپ بهتره یا سونی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

مارک دل واسه لپتاپ بهتره یا سونی

پست توسط دانش کوشا »

[FONT=Arial,sans-serif][FONT=Century Gothic][SIZE=150]سلام دوستان<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>    
 [FONT=Century Gothic] [FONT=Arial,sans-serif]من رشته ام کامپیوتره. می خوام یه لپ تاپ بخرم که سرعتش موقع اجرای برنامه هایی  Asp.net

[FONT=Arial,sans-serif]

که خیلی سیستم رو کند می کنند خوب باشه<o:p></o:p> 

[FONT=Arial,sans-serif][FONT=Century Gothic][SIZE=150]البته بیشتر از 900 تومن هم نمی خوام هزینه برداره<o:p></o:p>    
 [FONT=Century Gothic] [FONT=Arial,sans-serif]همه می گن مارک دل از نظر باتری خوبه اما این رو هم شنیدم که قطعاتش خوب مچ نشده اند و  cd drive

[FONT=Arial,sans-serif]

ها شون هم خوب کار نمی کنن. در مورد سونی هم می گن فقط پول مارکش رو می دیم اما عملا زیاد با مارک  
hp

[FONT=Arial,sans-serif]

فرق نمی کنه.<o:p></o:p> 

[FONT=Arial,sans-serif][FONT=Century Gothic][SIZE=150]حالا می خوام ببینم واقعا اینایی که شنیدم درستن؟<o:p></o:p>    
 [FONT=Arial,sans-serif][FONT=Century Gothic][SIZE=150]به نظر شما چه مارکی خوبه؟<o:p></o:p>    
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1041 بار
سپاس‌های دریافتی: 1699 بار

Re: مارک دل واسه لپتاپ بهتره یا سونی

پست توسط Achilles »

شک نکنید که سونی بهتره
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6689 بار
سپاس‌های دریافتی: 12079 بار
تماس:

Re: مارک دل واسه لپتاپ بهتره یا سونی

پست توسط Mohammad 1985 »

من زیاد در این ضمینه به مارکها توجه نمی کنم ! چون اینها در اصل فقط مونتاژ کننده هستن ! ولی فکر کنم سونی باطریهای خوبی داره چون کلا چه در موبایلهای سونی اریکسون که از دیگر موبایلها در ضمینه باطری یه سرو گردن بالاتره چه در در دوربینهای دیجیتالش از دیگران سرتره حتی باطری لپ تاپ خودم ایسر ساخت سونی هست .
برای کاربرد شما سعی کنید هر مارکی که گرفتید دارای حداقل 2 گیگ رم و سی پی یو دو هسته ای باشه هر چی قویتر بهتر ( پول سیستم عامل هم ندید خوبه ! لپ تاپ هایی با داس بگیرد )
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”