بهادر عبدی با 27 سال سن، در لیست زیر 23 ساله‌ها؟

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶, ۲:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

بهادر عبدی با 27 سال سن، در لیست زیر 23 ساله‌ها؟

پست توسط bahmanwolf »

مثل اینکه پرسپولیس امسال در هر سطحی، داستان طول و درازی برایهواداران خود تدارک دیده است. بهادر عبدی بازیگر جدید داستان باشگاهپرسپولیس است. سایتگل- دیروز خبری منتشر شد که بهادر عبدی در لیست بازیکنان باشگاه پرسپولیسحضور ندارد و خبر حذف این بازیکن از لیست و جایگزینی کلاه کج نادرست است،چون عبدی از ابتدا در لیست پرسپولیس جایی نداشته است. اینتکذیب خبر، متعاقب خبری منتشر شد که مدعی بود با پیوستن عادل کلاه کج بهپرسپولیس، عبدی از لیست بازیکنان پرسپولیس حذف و به لیست بازیکنان زیر 23سال اضافه می‌شود. خبری که اگرچه تکذیب شد اما امروز دوباره بهادر عبدی آنرا تکرار کرده است و گفته من جز لیست بازیکنان زیر 23 سال پرسپولیس هستم.

نکته جالب توجه این میان این است که بهادر عبدی متولد روز دهم اردیبهشت سال 1361است و با یک حساب سرانگشتی ساده، می‌توان متوجه شد که 27 سال سن دارد و بههیچ وجه نمی‌تواند در لیست زیر 23 ساله‌ها جا بگیرد؛ همانطور که در فصلگذشته هم فقط در لیست بازیکنان بزرگسال حضور داشت. بهادرعبدی که در مسابقات فصل پیش حضور ثابتش همیشه مورد اعتراض تماشاگران اینتیم بود، به نظر می‌رسد که در لیست بازیکنان این فصل پرسپولیس جایی نداردو نکته عجیب اینکه در تمام تمرینات پیش از فصل پرسپولیس حضور داشته است.

پرسپولیسدر چند ماه اخیر، فصل جدیدی را در فوتبال ایران گشوده است که شامل ساختنداستان‌های سریال‌وار درباره مسائل مختلف می‌شود؛ از آوردن مربی خارجی تاتمدید قرارداد با کریمی و این آخری هم که مربوط می‌شود به بودن یا نبودنبهادر عبدی در لیست بازیکنان.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”