آدبایور:آرسنال به پول نیاز داشت

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

آدبایور:آرسنال به پول نیاز داشت

پست توسط bahmanwolf »

امانوئل آدبایور معتقد است مسئولان آرسنال قصد داشتند با فروش او پولخوبی به جیب بزنند و نیاز خود را به پول برطرف کنند و به هدفشان رسیدند
سایتگل : امانوئل آدبایور مهاجم جدید منچسترسیتی معتقد است به دلیل اینکهمسئولان آرسنال به پول نیاز داشتند او را به من سیتی فروختند.آدبایوراخیرا در انتقالی 25 میلیون پوندی آرسنال را به مقصد من سیتی ترک کرد کهاین انتقال خشم هواداران آرسنال را بر انگیخت.اما آدبایور معتقد است اینتصمیم او نبوده که آرسنال را ترک کند.

او در گفتگو با Daily Mailمی گوید :"من از تعطیلات بازگشته بودم که در اولین جلسه تمرینی مسئولانآرسنال به من گفتند پیشنهاد برای فروش او را قبول کرده اند.من پرسیدم چرامی خواهید من را بفروشید.فهمیدم که آرسنال به پول نیاز دارد و هدف هم منبوده ام.هرگز نمی خواستم آرسنال را ترک کنم.خوشحالم آرسنال به پول رسید وامیدوارم آن را درست هزینه کند."

آدبایور در جواب هواداران آرسنال که از اوخشمگین هستند گفت :"دو فصل پیش من 30 گل برای آرسنال به ثمر رساندم ، اینتقصیر من نیست که بارسا، رئال و میلان خواهان جذب من بودند.رفتار هوادارانبا من خوب نبود.وقتی بارسا علاقه خود را به جذب فابرگاس ابراز کردهواداران تیم عکس العملی نشان ندادند.امیدوارم آرسنال در ادامه به موفقیتهای بیشتری دست یابد." <!-- google_ad_section_end -->
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”