بیرون نیامدن مو از پوست

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث پزشکي و بهداشت به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 41 بار
سپاس‌های دریافتی: 180 بار

بیرون نیامدن مو از پوست

پست توسط mahshid.M »

سلام.
راستش مشکلی چند وقته برایم پیش امده و ان اینکه بعد از اپیلاسیون تعدادی از موهای بدنم به جای اینکه به صورت طبیعی رشد کرده و پس از مدتی از پوست بیرون بزنند و بلند بشوند زیر پوست رشد میکند یعنی از پوست بیرون نمیزنند و زیر پوستم گلوله میشوند یا اصلا زیر پوست در میایند و بلند میشوند.علتش چیست اقای دکتر؟؟باید چکار کنم؟
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 135 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار

Re: بیرون نیامدن مو از پوست

پست توسط nodet »

با سلام...
منم چند تا ازتون سوال کنم شما جواب بدید بعد اگر خدا خواست با همکاری مشکل حل میشود... :razz: ! :-( !
1_چند وقته این مشکل براتون اتفاق افتاده؟؟!
2-شما با استفاده از چه کرم ها و موادی اپیلاسیون انجام میدید؟؟!
3-فکر نکنم تمام موهاتون زیر پوستتون رشد بکنه بلکه درصد کمی از اونها باید این طور حالتی پیدا کنه...درسته؟؟!
-------------------------------
-البته شما بیشتر از آقای دکتر (که من نمیدونم ایشون کی باشند!)کمک خواستید منم خواستم دکتر رو تا جاییکه میتونم کمک کنم.....!
به نظر بنده اپیلاسیون شما با مواد خاص یا جنس و طبیعت موهاتون طوری است که بعد از چند بار اپیلاسیون کلفت شده و چون منافذ پوست شما تنگ است این منافذ اجازه ی بیرون اومدن موهاتون رو نمیدهند در اینجا میتونید از موادی و کرم های مختلفی یاری بجویید!
-شما میتونید بعد از اپیلاسیون از موادی مانند hazel or tea tree and alovera استفاده کنید....!
-یا میتونید اپیلاسیون را بعد از کیسه کشیدن انجام بدید که نه تنها موهاتون کاملا بیرون بیایند بلکه منافذ پوستتون گشادتر بشود...!
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 41 بار
سپاس‌های دریافتی: 180 بار

Re: بیرون نیامدن مو از پوست

پست توسط mahshid.M »

دوست عزیز از راهنمایی شما ممنونم.منظورم از اقای دکتر مدیر بخش پزشکی بود DR.Akhavan البته اگر واقعا دکتر باشند و مایل به پاسخگویی باشند به هر حال راهنمایی شما دوست عزیز بسیار برای من ارزشمند است و کلا از هرکس که بتواند کمکی بکند تقاضای راهنمایی دارم.
1.یک سالی میشود البته اوایل کمتر بود الان بیشتر شده.
2.اپیلاسیون معمولی با موم.مواد دیگری ندارد پرسیده ام.
3.بله البته.الان ده دوازده تایی میشه که قبلا کمتر بود.میترسم بیشتر بشه!اون وقت از بیرون منظره بدی پیدا کرده چون مو زیر پوست جمع شده و یک نقططه قرمز برجسته سر سیاه ایجاد کرده.
در مورد کلفت شدن موها راستش به نظر نمیاد ضخیم شده باشه در ضمن در قسمت بالای ران ایجاد شده و یکی دو تا هم روی شکم و زیر بغل.
یک چیزی:ان نامی که به لاتین نوشته اید اسم زل یا کرم خاصی هست؟!
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد پزشکي”