آخرین اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران - 3 مرداد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶, ۲:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

آخرین اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران - 3 مرداد

پست توسط bahmanwolf »

: امیر شاپورزاده مهاجم 26 ساله تیم دسته دومی فرانکفورت آلمان به استیل آذین پیوست... .

- امیرحسین یوسفی بازیکن فصل پیش تیم فوتبال داماش گیلان که با تیم فوتبالاستقلال اهواز قرارداد امضا کرده بود، به دلیل تبصره 7 قراردادش، از اینتیم جدا و با عقد قرارداد یکساله به تیم فوتبال مس کرمان پیوست. وی درتاریخ 24 خردادماه با استقلال اهواز قرارداد امضا کرد اما در تبصره 7قراردادش آمده بود که در صورت دریافت نکردن بخشی از قراردادش، می تواند ازاین تیم جدا شود.

- سرپرست باشگاه استیل آذین حضور فریدن زندی در این تیم را منتفی دانست.

- مسلم مبارک بازیکن تیم فوتبال اربیل عراق که دو هفته پیش قرارداد داخلی باتیم فوتبال راه آهن به ثبت رسانده بود، امروز قراردادش را در هیئت فوتبالاستان تهران به ثبت رساند.

- منصور ابراهیم‏زاده، سرمربی تیمفوتبال ذوب آهن اصفهان بر ادامه همکاری خلعتبری با تیم فوتبال این باشگاهدر رقابتهای لیگ نهم تاکید کرد. پیش از این گفته می‏شد خلعتبری راهی یکتیم اروپایی خواهد شد.

- جواد رزاقی، بازيكن فصل گذشته تيم فوتبال ابومسلم به زودي به استقلال‌اهواز خواهد پيوست.

- مدير برنامه‌هاي علي كريمي گفت: صبح امروز قرارداد اصلاح شده كريمي بهباشگاه پرسپوليس ارسال شد. در اين قرارداد نحوه پرداخت حقوق كريمي،قرارداد و موارد ديگر نوشته شده است كه باشگاه پرسپوليس پس ا‌ز آوردن اينقرارداد در سربرگ مخصوص باشگاه مي‌تواند قرارداد با كريمي را نهايي كند.

- درحالیکه کمتر از 3 روز به پایان فرصت نقل و انتقالات لیگ برتر باقیمانده،رحمان رضایی با پیشنهادی از سوی باشگاه پیکان قزوین روبرو شده است.

- ایوان پتروویچ بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس و لوسیانو والنتهبازیکن فصل پیش فولاد خوزستان جمعه شب با حضور در هیئت فوتبال استانبوشهر، قرارداد رسمی خود را با تیم شاهین پارس جنوبی منعقد کردند.

- مجيد خدابنده لو از مس كرمان قراردادش را با پيكان قزوين در هيات فوتبال ثبت كرد.

- ميثم خسروي از پيكان قراردادش را به طور رسمي با تيم استيل آذين ثبت كرد.

- علي حسيني از تيم دسته اولي كوثر لرستان قراردادش را با باشگاه سايپا ثبت كرد.

- نبيل عباس كه فصل گذشته در تيم النجف حضور داشت و با اين تيم به مقام دوممسابقات باشگاهي عراق دست يافته بود، در آستانه پيوستن به تيم فوتبالشاهين پارس جنوبي قرار دارد.

- طبق اعلام مسئولان استيل آذينامير شاپورزاده امروز با عقد قراردادي يك ساله به اين تيم پيوست. وي نسخهاوليه قراردادش را امضا كرده است و فردا به تهران مي‌آيد تا قراردادش راثبت و در تمرينات استيل آذين شركت كند.

- محمد اسماعيل نظر بازيكن فصل گذشته پاس با قراردادي يك ساله به استيل آذين ملحق شد.

- عادل کلاه‏کج، هافبك تيم فوتبال صباي قم گفت: در صورتي كه مشكل سربازی‏امحل شود، پرسپوليسي مي‌شوم اما قائم مقام باشگاه صباي قم گفت: با انتقالعادل كلاه‌كج به پرسپوليس موافقت نمي‌كنيم.

- مجتبي جباري وفرهاد مجيدي قرارداد خود را به طور رسمي به باشگاه استقلال براي يك فصلديگر تمديد كردند. ضمن اينكه مهرشاد مؤمني نيز امروز قراردادش را بااستقلال به طور رسمي ثبت كرد.

- هادي اصغري در مصاحبه‌هايقبلي‌اش با صراحت جدايي از تيم سپاهان را تكذيب مي‌كرد اين درحالي است كهجدايي‌اش در‌حال حاضر از تيم اصفهاني قطعي شده و در آستانه حضور در پاسهمدان قرار دارد.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”