مورینیو: منچستر سیتی قهرمان لیگ برتر می‏شود

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷, ۱:۰۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

مورینیو: منچستر سیتی قهرمان لیگ برتر می‏شود

پست توسط samanrossonero »

تصویر


" خوزه مورینیو " سرمربی سابق چلسی معتقد است منچستر سیتی فصل آینده قهرمان لیگ برتر انگلیس خواهد شد.

" مورینیو " سرمربی اینتر ایتالیا گفت: « حضور آدبایور در کنار کارلوس ته‏وز، باورنکردنی است. آن‏ها همچنین روکه سانتاکروز و روبینیو را در اختیار دارند. نیروی خط حمله آن‏ها فوق‏العاده است. من‏سیتی با اطمینان قهرمان خواهد بود. »

" آقای خاص " که دو سال متوالی با چلسی قهرمان انگلیس شده، از تاکتیک خرید منچستر سیتی دفاع می‏کند. او در این باره می‏گوید: « این تاکتیک، خریدن جام قهرمانی نیست. شما با توجه به نیازتان بازیکن می‏خرید اما هنوز باید ثابت کنید بهترین هستید. بهترین مربی، بهترین تیم که کار دشواری است و با مقدار پولتان نمی‏توانید جام قهرمانی را بخرید. »

اما " سرالکس فرگوسن " سرمربی منچستر یونایتد همچنان معتقد است منچستر سیتی تیم کوچکی است.
او می‏گوید: « آن‏ها تیمی کوچک با ذهنیت کوچک‏تر هستند. آن‏ها فکر می‏کنند با خرید کارلوس‏ته‏وز از منچستر یونایتد پیروز شده‏اند، این طرز فکر غلطی است. »

سرمربی شیاطین سرخ همچنین مدعی شد قبل از پیوستن " امانوئل آدبایور " به منچستر سیتی با این مهاجم توگویی مذاکره کرده‏اند، اما پول بیشتر این بازیکن را به سمت دیگر تیم شهر منچستر کشاند.ariensport
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”