آمائورى: ميلان و رم شانسى براى قهرمانى ندارند

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

آمائورى: ميلان و رم شانسى براى قهرمانى ندارند

پست توسط bahmanwolf »

آمائورى اهداف بزرگى در سر دارد، قهرمانى در سرى A و ليگ قهرمانان اروپا مى تواند بزرگترين برنامه هاى ستاره برزيلى با پيراهن يوونتوس باشد. خيلى ها بر اين باورند كه با حضور چيرو فرارا روى نيمكت مربيگرى يوونتوس و سابقه همكارى وى با مارچلو ليپى در تيم ملى ايتاليا، اين احتمال وجود دارد كه در آينده اى نزديك شاهد قرار گرفتن پيراهن آتزورى بر تن آمائورى باشيم اما او هنوز چراغ سبزى به خواسته ايتاليايى ها نشان نداده است چراكه هنوز هم نيم نگاهى به احتمال دعوت كارلوس دونگا به تيم ملى برزيل دارد. بازيكنى كه با پيراهن پالرمو تبديل به يك ستاره ارزشمند در فوتبال اروپا شد بهترين زوج خط حمله را بودن در كنار ديويد ترزگه مى داند، بازيكنى كه به نظر مى رسد داستان رفتنش از يووه دارد به فراموشى سپرده مى شود. او معتقد است يوونتوس جديد با بازيكنانى چون ديه گو، فيليپه ملو و كاسرس يكى از پرقدرت ترين تيم هاى جهان است.

• در فصل آينده دوست داريد در كدام پست در خط حمله بازى كنيد؟
- من ترجيح مى دهم در نوك خط حمله بازى كنم و يك مهاجم مركزى باشم. در سال گذشته رانيه رى بيشتر مرا در كناره ها قرار مى داد و عقيده داشت چون با هر ۲ پا خوب بازى مى كنم مى توانم بيشتر براى تيم مفيد باشم اما من با او موافق نبودم. به هر حال براى فصل آينده همه چيز بستگى به مربى دارد نه من.

• در بازگشت از تعطيلات انتظار چه چيزى را مى كشيديد؟
- آرامش. هيچ چيزى به اندازه اين براى تيم لازم نبود. بعد از يك فصل بسيار دشوار و خسته كننده ما به اين استراحت و آرامش نياز زيادى داشتيم. با فرارا يووه چهره جديدى پيدا كرده و به نظر همه تيم و البته هواداران از اين بابت خوشحالند. من هم خوشحالم در اينجا هستم.

• از خريدهاى تابستانى يوونتوس متعجب نشديد؟
- حالا رقابت هيجان انگيزتر و عادلانه تر شده است. ديه گو و فيليپه ملو بهترين بازيكنانى بودند كه باشگاه مى توانست آنها را بخرد. من از بابت حضور اين ۲ در تيم خيلى خوشحالم. ديه گو و ملو از بهترين بازيكنان برزيل هستند و با وجود آنها قويتر مى شويم. من هميشه دوست داشتم در تيمى بازى كنم كه برزيلى هاى زيادى داشته باشد و اكنون يووه مثل ميلان و اينتر از بهترين و تكنيكى ترين بازيكنان جهان بهره بيشترى مى برد.

• با آمدن فرارا، فكر مى كنيد يووه از نظر فيزيكى در شرايط بهترى قرار بگيرد؟
- نه. من انتظار ندارم كه با او خيلى بيشتر تمرين كنيم و تغير زيادى داشته باشيم اما به طور قطع در فصل آينده يووه يك تيم متفاوت خواهد بود. ما به جمع تيم هاى بزرگ اروپا باز خواهيم گشت و شانس قهرمانى در جام باشگاه ها را در دست داريم.

• چه چيزى در نوع تفكرات فرارا با مربيان پيشين وجود دارد؟
- من نگران اين بودم كار كردن با يك مربى جديد كه خود يكى از بهترين مدافعان فوتبال ايتاليا بوده خيلى سخت خواهد بود، اما برعكس فرارا به فوتبال هجومى علاقه زيادى دارد. در مقابل سيزكو ما با ۳ مهاجم بازى كرديم و با اين شيوه خيلى راحت تر بوديم. من يك مهاجم هستم و دوست دارم هميشه گل بزنم، با اين شيوه هم تيم شانس بيشترى براى پيروزى دارد، هم ما فرصت بيشترى براى قرار گرفتن در تركيب خواهيم داشت. فرارا جوان و با دل و جرات است.

• در خط حمله يوونتوس هيچ بازيكنى براى حضور در تمامى بازى ها گارانتى نيست.
- من اين موضوع را دوست دارم، چرا كه همه داريم براى رسيدن به بهترين فرم بدنى بيشتر تمرين مى كنيم و اين در نهايت به سود تيم خواهد بود. رقابت در هر چيزى باعث مى شود كه انگيزه ها بيشتر شود.

• ترزگه و ندود؟
- ديويد براى تيم يك مهره مثبت و با اهميت است. براى يووه خيلى خوب است كه بازيكنى مثل ترزگه داشته باشد. در مورد ندود هم بايد بگويم كه دوست دارم او به تيم بازگردد چرا كه پاول يكى از برترين بازيكنان جهان بوده و يك مرد واقعى است. مردان واقعى هميشه بهترينند، همه ما خوشحال مى شويم او را در كنار تيم ببينيم.

• دل پيه رو قرادادش را با يوونتوس تمديد كرد. بسيارى از جمله هواداران اين را يك پيروزى بزرگ مى دانند و رؤساى باشگاه هم آن را با يك خريد ارزشمند مقايسه مى كنند.
- براى اين تيم دل پيه رو يك پرچمدار است. او همانند يك روزنامه همه را مجذوب خود مى كند. به راستى آلكس مثل يك ستاره مى درخشد و به عقيده من در حال حاضر او پرچمدارى در فوتبال مدرن است.

• در مورد ديه گو چه نظرى داريد؟
- ديه گو يك بازيكن با كيفيت و بسيار خوب است. او راه گلزنى را خيلى ماهرانه مى داند و بى صبرانه در انتظار اين هستم كه او با ما در ميدان مسابقه بازى كند. براى من ديه گو يك شانس بزگ است.

• چه شانسى؟
- حالا ديگر مطمئن هستم كه دونگا بازى هاى يووه را با دقت بيشترى تماشا مى كند. من اين شانس را دارم كه به او نشان دهم توانايى هاى زيادى دارم و مى توانم پيراهن تيم ملى برزيل را بر تن كنم. من شايستگى اش را دارم.

• به ايتاليا فكر نمى كنيد؟
- الويت اول من هميشه برزيل بوده است.

• از چه چيزى خيلى تنفر داريد؟
- مصدوميت.من هميشه نگران آسيب ديدگى هستم چرا كه بر اين عقيده ام با يك مصدوميت سنگين به آرزوهايم نخواهم رسيد. من مى خواهم روزى بهترين گلزن ايتاليا و اروپا شوم و توپ طلا را به دست آورم. مى دانم كه فقط با آمادگى كامل و حضورى پر قدرت به همراه يوونتوس در سرى A و ليگ قهرمانان مى توانم به رؤياهايم برسم.

• براى فصل آينده شانس قهرمانى يوونتوس در ايتاليا بيشتر است يا اينتر؟
- به عقيده من بايد تا آخرين هفته تلاش كنيم و ترديد ندارم كه تعيين تيم قهرمانى از بين يوونتوس و اينتر خواهد بود. من به تيم هاى ديگر مثل ميلان و رم هم احترام مى گذارم اما آنها كمترين شانس را براى قهرمانى خواهند داشت.

منبع: ابرار ورزشی

بازگشت
تصویر
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

Re: آمائورى: ميلان و رم شانسى براى قهرمانى ندارند

پست توسط Solver »

یوونتوس قهرمان این فصل هست. بعد از اون همه فشار روی باشگاه در طی 3 فصل گذشته، تازه خودش را پیدا کرده. بازی اون با رئال مادرید هم حاکی از همین موضوع بود. ما که از الان منتظر داربی ها هستیم تا کلی به این هواداران اینتر و میلان و صد البته رم لبخند بزنیم. ::ss
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: خانه همیشه سبزم!!!
سپاس‌های ارسالی: 1410 بار
سپاس‌های دریافتی: 4783 بار
تماس:

پست توسط Parsa84 »

نگار :-)
مثل اینکه اقای خاص و تیم منسجم اینتر رو فراموش کردی :L:L :-)
یووه حالا حالا ها کار داره تا به گرد پای اینتر برسه به خصوص با اتوئو و دکو :-D :smile:
امسال هم باید مثل فصل های قبل با میلان برای رتبه دوم بجنگید ::ns :m:a
[External Link Removed for Guests]

شور و عشق و شاديم را از خدايم هديه دارم**** هرچه هستم هرچه باشم چشمه ام پاکم زلالم 
تصویر
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Solver »

,

این اینتر فقط زمانی بالای جدول هست که یوونتوس و رم مشکلاتی داشته باشند. تمام قهرمانیهاش یا زمانی بوده که یوونتوس تو سری A نبوده یا مثل دو فصل قبل بوده که داورا از ترسشون تو 1 بازی 3 تا پنالتی نگرفتن برای یووه.

تا الکسی هست، آقا و خانم های خاص واسه اینتر کاری از پیش نمیبرن . . . ::ns

ندیدی با رئال که کلی آقا و خانوم خاص توش هست چه کرد! :grin:
Major II
Major II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Parsa84 »

Negar :-)
این یووه شما هم که دیدیم چه جور برای اخرین بار قهرمان شد!!! :-(
واقعا چه گندی زدن!!! :::P
یووه حالا حالا ها تیم بشو نیست که نیست.اون بازی با کهکشانی ها هم صرفا یک بازی دوستانه با یک تیم کن فیکون شده بود که نمی تونه محک خوبی واسه لباس زندانی پوشا (یا به روایتی دیگه گور خرها)بشه!! :grin: :L:L
اینتر سال هاست که به یک هارمونی خوبی رسیده و نظر مالی هم زورش می چربه به میلان یا یووه. :( :smile:
خلاصه حالا حالا ها باید واسه جام حذفی برنامه ریزی کنید!! ::ns

شور و عشق و شاديم را از خدايم هديه دارم**** هرچه هستم هرچه باشم چشمه ام پاکم زلالم 
تصویر
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Solver »

,

در مورد میزان درآمد که هیچ تیم ایتالیایی درآمد یوونتوس (خدا نگه داره فیات را) را نداره. نصف باشگاه ها با خمس و ذکات این تیم سرپا هستند.

در مورد نتایج من زیاد اهل کل نیستم، بازی ها در پیش هست. خواهیم دید.
Major II
Major II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Parsa84 »

فیات رو که می گن داره ورشکست میشه ::ns ::ss
خدا تموم نکنه این نفت رو که ماسیمو موراتی رو کرده غول نفتی ایتالیا :-D
خلاصه کالچو امثال احتمالا دو قطبی خواهد بود.دوئل نراتزوری قدرتمند و بیانکونری احیا شده 8->

تصویر
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 329 بار
سپاس‌های دریافتی: 448 بار

پست توسط moha684 »

بالا برین پایین بیاین یووه این فصل تو سری A قهرمانه البته یه نیم نگاهی هم به لیگ قهرمانان داره
[FONT=System][External Link Removed for Guests] 
[FONT=System] 
[FONT=System]618 
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پست توسط samanrossonero »

همین مونده بود آمائوری واسه ما پیش بینی کنه...
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Solver »

samanrossonero,

:grin: پیرمرد هنوز از خواب بیدار نشده!

نصف تیتر اخبار ورزشی ایتالیا. . . میلان بیدار میشود! پیرمرد بیدار میشود! انگار این پیرمرد بدجوری خوابش برده ها . ..! تو ایتالیا که در تمام عمرش مالی نبود، حالا گاهی از بد شانسی یووه تو اروپا یه مقامی می آورد که اون هم دیگه نیورد!

البته اشتباه برداشت نکنید!

یوونتوس اگر در سری b هم در انتهای جدول هم باشد، باز محبوب ترین تیم در ایتالیا باقی خواهد ماند.

اینتر و میلان اول برن یه فکری واسه مشکل طرفدارها کنند که در شهر خودشون طرفدارای یوونتوس بیشتر از جمع طرفدارای اینتر و میلان هست! :::P رم باز خوبه 2 سال پیش یه کارایی کرد در این رابطه! اما فعلاً یوونتوس در هر جای ایتالیا بازی کنه انگار در خانه بازی می کنه! :grin:

الکسی را عشق است . . . تصویر
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پست توسط samanrossonero »

آخر فصل خدمت همه سلام می کنم...
فعلآ که تیم های ایتالیایی قهرمانی اروپارو باید در کلاس میلان بیاموزن...
تا اینتر و میلان هستن یوونتوس حرفی نداره واسه گفتن،چند سال قهرمان سری A نشدین؟؟؟؟؟
خدا بیامرزه اون تبانی هایی که می کردین و هیچکس نمیفهمید،الن دستتون رو شده دیگه..
من برای بازیکنایی مثل الکس دل پیرو و فرارا و کونته و ندود و بوفون و ... احترام قائلم اما نظرم این بود...
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Solver »

,

راستش بعضی ها چشم 3 ستاره شدن ما را نداشتن ::ss دستشون هم که در حکومت هست و باشگاه خودشون تو یه ستاره قفل کرده ::ns . بماند حالا هر تیمی تو دنیا رسید از سال 2000 به تقلید از یووه 30-40 تایی ستاره زده رو جوراب و یقه و شورتش.

ما به حساب خودمون 3 ستاره هستیم. 2 قهرمانی کم کردن که چی آخه! بابا تیمی که تو فینال جام جهانی 8 تا بازیکنش تو بازی باشن، می خوای قهرمان لیگ ایتالیا نباشه؟ تبانی میخواد چه کار!

فرانسه و ایتالیا اگر اومدن فینال از صدقه سر بازیکنان یوونتوسیشون بووود! ایتالیا خدا وکیلی بدونه کاناوارو و دلپیرو و البته کامرونزی و صد البته بوفون مالی نبود که!
فرانسه هم که هر چه داشت از ویرا و ترزگه و تورام داشت.!

حالا بماند که ترزگه مردونگی کرد نشون داد یوونتسی ها کلاً می خوان ایتالیا قهرمان بشه و پنالتی را زد به تیرک :m:a

منظور این بود، نائب قهرمانی فرانسه در جهان، و قهرمانی ایتالیا در جهان را هم به این 27 قهرمانی سری A اضاف کنید :grin: چون محصول تلاش یوونتوسی ها بود و بس :grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”