استیلی: وجود علي کريمي غنيمت است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: همین جا
سپاس‌های ارسالی: 156 بار
سپاس‌های دریافتی: 438 بار

استیلی: وجود علي کريمي غنيمت است

پست توسط poroshat »

سرمربي تيم فوتبال استيل آذين پس از پيروزي بر تيم پاس همدان گفت: تيم من يک تيم تازه تاسيس است و قضاوت از روي بازي اول نادرست است.

حميد استيلي افزود: پاس همدان فوتبال خوبي ارائه داد و اين تيم قطعا در هفته هاي آينده شرايط بهتري را پيدا خواهد کرد و نتايج مطلوب تري را به دست مي آورد.

وي يادآور شد: در نيمه نخست، بازي خوبي ارائه داديم و توانستيم موقعيت هاي زيادي روي دروازه تيم همدان ايجاد کنيم ولي نتوانستيم تعداد گلهاي خود را افزايش دهيم.

استيلي در خصوص بازي نيمه دوم اظهار كرد: با توجه به اين که نتيجه بازي به سود تيم ما بود سعي در حفظ بازي داشتيم و ترکيب تيم را طوري آماده کرديم تا در ضد حمله ها گلهاي بيشتري به پاس بزنيم.

وي در پايان با بيان اين كه وجود علي کريمي در تيم استيل آذين غنيمت است، افزود: سيستم 2-4-4 سيستمي مدرن است و کارهاي تاکتيکي ما بر اساس اين سيستم اجرا مي شود اما با اين حال بازيکنان ما قابليت انجام بازي در تمام سيستم ها را دارند و اميدورام در هفته هاي آينده شرايط تيم از اين بهتر شود و از هفته چهارم به بعد بهترين نتايج را کسب کنيم.

عليرضا منصوريان: "هدايتي" جوانمرد نيست!

مربي تيم فوتبال پاس همدان پس از شکست در اولين بازي ليگ برتر برابر استيل آذين گفت: داوري در اين بازي تيم پاس را با بن بست مواجه کرد.

عليرضا منصوريان در نشست خبري پس از بازي با گله از داوري بازي افزود: بيشتر اوقات مربيان و بازيکنان در مورد داوران افراط و تفريط دارند اما من امروز متوجه شدم وقتي امير قلعه نويي در کنار زمين عصباني مي شود دليلش چيست؟

وي يادآور شد: داوري اين بازي شيرازه تيم پاس را از هم پاشيد و گل اول استيل آذين کاملا آفسايد بود.

مربي پاس با اعلام اينکه من نمي خواستم از اولين بازي ليگ در مورد داوري صحبت کنم، تصريح کرد: به قضاوت رفيعي اعتراض دارم چون با يک سوت اشتباه تلاش دو ماهه ما را از بين برد.

منصوريان در خصوص عملکرد بازيکنانش بيان داشت: پاس تمام کننده تمام عيار نداشت، به همين دليل موقعيت هاي زيادي را در هر دو نيمه بازي از دست داديم و اين موقعيت ها يکي پس از ديگري با بي دقتي مهاجمان تيم از دست رفت.

او با ابراز گله مندي از مديريت تيم استيل آذين خاطرنشان کرد: من از هدايتي گله دارم چراکه راههاي بهتري براي جذب محمد غلامي بود، من جوانمردي را در هدايتي نمي بينم و جنگ امروز فوتبال جنگ پولدار و بي پول است.

مربي تيم پاس همدان اظهار كرد: من در فرودگاه منتظر کاظم برجلو بودم اما او با پول بيشتر به استيل آذين پيوست، ضمن اين که مهاجمي که دو ماه روي آن کار کرده بودم و در تمامي تمرينات حضور داشت توسط تيم استيل آذين جذب شد.

وي در پايان دليل عمده شکست تيمش را از دست دادن موقعيت هاي گلزني دانست و افزود: هادي اصغري در آخرين تمرين مصدوم شد و به بازي نرسيد و 10 روز قبل از شروع ليگ نيز مهاجم اول تيممان به طور عجيبي از تيم جدا شد و اين مسائل دست به دست هم داد تا ما امروز مهاجمي براي گلزني نداشته باشيم.

منبع:ایسنا
تولد و مرگ اجتناب ناپذیرند، فاصله این دو را زندگی كنیم.سانتابان
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”